Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. adwokatem diabla jestes?:lol: sprawdze umowy bo nie ja sie tym kiedys zajmowalam w kazdym razie ta pani nie jest rodzina zastepcza dla zadnego psa z azylu droga beko
  2. ma adoptowane a nie wziete "pod" program rodzina zastepcza
  3. [quote name='Ziutka']I co ? Nie dali Ci tej karmy ??? :crazyeye:[/quote] Ziutka a czemu sie dziwic skoro ktos klamie?Czarna anda nie jest ujeta w naszym programie rodzina zastepcza
  4. kiepsko nawet i bardzo,swieta sie azblizaja wiec masa telefonow ze chca oddac
  5. i jest tak samo pogodna jak Biszkopcik,miejmy nadzieje ze ona bedzie miala szczescie
  6. tego z Grójca,chyba wtedy też dzwoniłaś;)
  7. mysle ze palmer czy tak czy tak to go wystraszy:shake: musimy wierzyc w psa w tym momencie
  8. daj mi przezyc weekend;) szykujecie ale musicie najpierw psa agresora gdzies umiescic
  9. tak i na wejsciu zrobila kupe na srodku pokoju:lol: tak wiecie zeby sie dobrze mieszkalo
  10. pixie palmer sploszy go jeszcze bardziej a w nocy 1 stopien....
  11. zdjecie psa poprosze mieszkam na grochowie na jakiej wysokosci ostrobramskiej zaginal?
  12. jeszcze 2 dni w ciuszkach zostaly;)
  13. do tego dzisiaj straci jajka:evil_lol:
  14. jest juz po sterylce wiec niech myka do domku siekowa:mad: 501 258 303 poprosze;)
  15. z wypracowaniem kocich zachowan niestety trudno:shake:
  16. Smutasa znalazla kobitka w lesie wziela do domu ale juz nie wytrzymala z trzymaniem go bo on wolal byc na dworzu niz w domu,nie chcial wracac i taie tam Maksiu nie mial kolorowo zyl u pijakow ktorzy mieli go gdzies gdy jeden z nich zdechl drugi zapominal karmic wyprowadzac i w ogole katastrofa
  17. no to ja jak zwykle bendem marudzic ale na razie sie nie cieszyc prosze zeby nie zapeszyc:mad:
  18. atakow dawno nie bylo co do problemow z chodzeniem jest lepiej ale zdarza mu sie walnac koziolka jak chce za szybko odgonic inne psy od michy;) ogolnie nie jest zle
  19. oj nie nie nie to z Johnym jest lepiej,choroba ma sie gorzej;)
  20. jak jej futro odrosnie to bedzie Elza z afrykanskiego buszu;)
×
×
  • Create New...