Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. czarna kotka od puchacza nie ma chorych oczu,jest zdrowiutka i lobuzuje jak malo ktory kot zdjecia ma Mariusz, zdjecia szczeniat sa na stronie
  2. nie pomylisz bo jutro Tuptusia wioze do domku:evil_lol:
  3. Gordon przyjechal dopiero wczoraj i jest w lecznicy wiec pewnie nie o tego Ani chodzilo...byla mala suczka biala w brazowe latki ale wczoraj poszla do domku. Malych szczeniakow mamy mnostwo. Sa 3 nowe male w lecznicy 2 do wydanoa z falenicy od matki ktora streylizowalismy nie dawno i te beda male do pol lydki
  4. [quote name='mariolka']w sumie moze macie racje. mielismy juz takie domki, ktore mogly wziac psa np za miesiac i dzwonili codziennie z pytaniem co dzis robil :D kostek cos o tym wie. a tu cisza. nawet nie zadzwonili spytali co robimy, jak sie umowimy czy juz cos wiadomo[/quote] nie ma sie czym przejmowac,pozniej bylyby tylko problemy zeby dopytac sie co u Tuptusia...dla mnie to dom ma sie starac o psa a nie schronisko glaskac z wloskiem przyszlego wlasciciela...gdybysmy nie mieli takiego wielkiego problemu bezdomnosci zwierzat ja juz zadnego do adopcji bym nie oddala bo co z tego ze sie naprodukujemy przy adopcji ludzie przytakna a pozniej smierdzace kwiatki wychodza:mad:
  5. [quote name='kaVvo']nie wykastruje go bo bym psu zrobiła krzywde a pieniądze z reprodukcji idą na jego poootrzeby :) więc mam nadzieje że więkrzość bedzie tego samego zdania co ja[/quote] nikt tu nie bedzie tego samego zdania bo nikt tu nie zneca sie nad zwierzetami:mad:
  6. Aria bedzie lapala ogonka przez kratki;/
  7. przez najblizszy miesiac nie radze wchodzic,do poprzedniego tymczasu przekonywal sie 6 tygodni,na razie przyzwyczajajmy go przez kratki i tak jest z nim duzo duzo lepiej niz bylo
  8. no kozak jest chlop tylko niestety na spacer najwczesniej za pol roku:shake: gdy widzi smycz,sznurek, kaganiec czy cokolwiek podobnego dostaje szalu,biedny jest ale tak sie wlasnie koncza adopcje niektorych schronisk 1,5 roczny psiak a juz tyle musial przejsc
  9. no jak to ktorego?i jednego i drugiego Poldek w koncu nie bez powodu ma na 2 imie Tuptak:evil_lol:
  10. pan ktory zastanawial sie nad Mizia ale wybral staruszka,dokladnie nie wiem jak to bylo bo zabieralam Abu do nowego boksiku:loveu:
  11. dla mnie ten psiak poczynil i tak wielkie postepy lapalysmy go byl dziskusem nie dalo sie nic przy nim zrobic a z dnia na dzien bylo lepiej,teraz tez bedzie dobrze-trzymam kciuki:loveu:
  12. wg mnie jest chudszy i ma kiepska siersc jak na warunki domowe u nas bylo lepiej
  13. byl troszke przyczajony ale ogolnie luzik;)
  14. bardzo grzeczny był ,wszedl do kliniki bez problemu dal sobie krew pobrac, troszke szarpania bylo przy termometrze ale byl naprawde dzielny...no i nie zasnal tak jak Bazylek i nie musialam go niesc:evil_lol:
  15. niestety sa co prawda rzadkie ale nie powinno byc ich w ogole,Johny teraz dostaje takze bromek i tez nie ma znaczacej poprawy
  16. podejrzewam ze widzial go dr.Mikow albo dr.Galanty w kazdym razie obydwaj sa swietni Dusje my mamy swoje zasady i juz, nie jestesmy w stanie sprawdzic adopcji zagranicznej a Azyl nie jest mordownia jak inne schroniska gdzie za wszelka cene trzeba oddac psa bo zgnije w schronisku. Wiec swoje krzywdzace opinie powinnas raczej zachowac dla siebie
  17. no i jeszcze w Krakowie Histeria
  18. dziewczyny czy tylko mi sie wydaje ze Rubik jest w gorszym stanie?
  19. Nawet sobie nie wyobrazacie jaki dzielny byl chlop:loveu:
  20. no kawal psa a mnie na 2 dzien rece bolaly i byly do ziemi:cool3:
  21. no oj juz ze 3 tygodnie jest
  22. Dzisiaj pojechalismy sie pobadac i musialam pozniej nosic panicza bo usnal w gabinecie wazy 36 kg:crazyeye:
  23. Nemkowski bedzie dopiero po niedzieli kastrowany bo jakis glab noc przed zabiegiem rozrzucil kosci :mad:
×
×
  • Create New...