-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
dobrze rozumiesz bo inaczej rozumiec tego co napisalam nie mozna niestety... szkoda tylko psiaka pewnie jak kazdy bullowaty wpadnie w depresje i tyle z tego bedzie
-
no to wiedzialam zeby nie zapeszac.... jutro przywoze tajsona do azylu...pani ma alergie...
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Inka jutro pojedzie -
a co ci niby po niecalym numerze?strach cie oblecial?prawda w oczka kole? sorry ale takich glupot to tu dawno nie bylo
-
Bobik - mix welsh corgi z niedowładem tylnych łap :( już w DT (W-wa)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
tak,dzisiaj Bobik trafil na tymczas do pani ktora ma juz kilka psiakow potrafi sie nimi opiekowac i wg mnie da sobie rade z naszym maluchem... 6 stycznia jade z Bobikiem na konsultacje do chirurga ortopedy dr.Janickiego jesli ktos chcialby cos zaproponowac Bobikowi podaje swoj nr tel 504 226 339 i mail [email][email protected][/email] jedno co moge powiedziec dzisiaj Bobik opierajac sie na palcach stal...mozliwe ze schodzi obrzek z kregoslupa i moze pojawia sie jakies szanse na pelnosprawnosc lub prawiesprawnosc Bobika ale o tym dopiero dam znac po konsultacji tj po 6 stycznia niestety na dogo jestem rzadko wiec bez problemu mozna sie ze mna kontaktowac telelfonicznie lub mailowo -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
gonia zalalam sie smiechem po prostu...no ale coz skoro dla ciebie w 300 slowach trzeba pisac ze u Ignasia bez zmian to wybacz ale ja na to nie mam czasu,tak jak Asia napisala Ignas opieke ma a kilkadziesiat innych psow na nia czeka milego dnia marudz dalej -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
a nie przyszlo ci do madrej glowki ze skoro nic sie nie dzieje u psa nowego to nie trzeba pisac co chwile "bez zmian"!naprawde gdybym ja tylko takie problemy miala to bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie...gratuluje m.in tobie szczescia w takim razie Asia nie zajmuje sie jednym psem! teraz siedzi codziennie m.in u chorego staruszka w lecznicy i musi z nim wychodzic na spacery oraz karmic...a gdyby ktos zapomnial nie wszyscy zyja tylko dogomania do jasnej ciasnej!wyluzujcie bo lapiecie paranoje! -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Zbójini ale po co pokazywac nr konta ktory dynda juz od poczatku watku... przeciez lepiej narzekac i marudzic ze opiekunki Ignasia sa zle i niedobre bo na dogo nie siedza 24 na 24 i biedne cioteczki nie maja co czytac -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:zajebiaszczo:evil_lol: -
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Kostek replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
co to za problem napisac pw do Asi?:angryy: oczywiscie najlepiej narzekac ze ktos zamiast pukac w klawiaturke lata z psami i za psami -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
nie bo miala sterylizacje i trzeba odczekac 2 tygodnie -
no teraz to on 3 tygodnie u nas wiec ma prawo mimo wszystko wygladac lepiej,i tak nie smierdzi bo byla tragedia
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
napisalam ze zapisze ja po niedzieli ale zapomnialam ze juz sa swieta co takze Ci napisalam wiec pojdzie miedzy swietami a sylwestrem...nie ma sensu wkladac kocicy na swieta do kliniki bo bedzie rozprezenie i moga cos przeoczyc zadnej innej wiadomosci nie dostalam inaczej bym Ci odpisala drzwiczek nie ma niestety kiedy zrobic -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
po swietach juz Ci pisalam -
dzisiaj bylysmy mozna powiedziec ze dopiero wrocilysmy:shake: ale pan doktor zdiagnozowal Figowca porzadnie...okazalo sie ze ma cyste w prawej kosci udowej chociaz kuleje na lewa,na razie dostala leki na 10 dni silne przeciwbolowe i przeciwzapalne jesli po 3 dniach nie bedzie poprawy trzeba bedzie zwiekszyc dawke leku...na szczescie nie trzeba tego leczyc operacyjnie czego szczerze mowiac balam sie najbardziej teraz musimy czekac i trzymac kciuki
-
Chory Krecik nareszcie złapany i przewieziony do klinki.
Kostek replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
nasz Krecio wydaje mi sie nizszy i dluzszy -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
wysylalam nasze psiaki do vege wiec przy okazji zamieszcze tu kilka tekstow ogloszeniowych,moze sie komus przydadza oczywiscie update mozliwy:evil_lol: Artek 3-letni wyrośnięty mieszaniec labradora, jest psem dużym i silnym. Potrzebuję silnej ręki ale nie przejawia zachowań agresywnych. Artek jest bardzo pogodnym psem, uwielbia spacery i zabawy ze swoimi opiekunami. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony oraz wykastrowany do pełni szczęścia potrzebny już mu tylko ciepły dom i wielka kanapa. Bella 5-letnia subtelna baryłka, mimo swoich dużych rozmiarów jest bardzo delikatna i subtelna. Potrzebuję szybko swojego człowieka bo powoli popada w schroniskową depresję. Bella uwielbia spacery i inne psy, z chęcią zamieszkałaby z jakimś kolegą. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona i czeka już tylko na sterylizację, po zabiegu chciałaby z lecznicy wrócić do swojego domu a nie znowu do schroniskowego boksu. Bono 2-letni oryginalnie umaszczony pies w typie amstaffa. Bardzo pogodny i aktywny, uwielbia biegać i bawić się z człowiekiem oraz innymi psami. Bono jest posłusznym psiakiem podatnym na szkolenie, mimo wszystko powinien trafić do kogoś kto miał już doczynienia z psami typu bull. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i wykastrowany czeka już tylko na swój prywatny kawałek kocyka. Cywil 8-letni piękny przedstawiciel psów w typie owczarka niemieckiego. Niestety ma problemy z tylnymi łapami ale nie przeszkadzają mu na tyle aby nie mógł cieszyć się życiem. Cywil uwielbia podróże samochodem bacznie obserwuje co dzieje się na drodze, jest super kompanem także na piesze wycieczki. Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony czeka na kochający dom któremu nie będzie przeszkadzać jego średni wiek. Diana 5-letnia sunia w typie owczarka niemieckiego, bardzo inteligentna przeszła szkolenie pod okiem fundacji Alterii, ale nadal uwielbia uczyć się nowych sztuczek. Dianka powinna trafic do osoby doświadczonej na pewno nie nadaje sie na pierwszego psa w domu i nie powinna być z innymi zwierzętami. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona oraz wysterylizowana, czeka już tak długo na ten jeden wymarzony dom. Dingo 2-letni bardzo inteligentny mieszaniec, nie dał sie złapać hyclowi i dzięki temu ma szansę na znalezienie kochającego domu. Dingo jest bardzo pogodnym psiakiem, przechodzi właśnie podstawowe szkolenie i świetnie sobie radzi, uwielbia pracować z człowiekiem i pięknie się przy tym skupia. Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony chciałby nowy rok spędzić już w nowym ciepłym domku. Falbiś 8-letni mieszaniec welsch corgi, w schronisku jest małym szefem mimo niskiego wzrostu inne psiaki czują przed nim respekt. Falbiś jest bardzo pogodnym psiakiem, mimo swojego wieku uwielbia biegać ze swoimi opiekunami i kocha gdy godzinami ktoś go głaszcze, nie lubi noszenia na rękach. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony oraz wykastrowany czy musi już do końca żyć w schronisku? Kapsel przepiękny 5-letni miks wyżła, jak na psa myśliwskiego przystało kocha biegać i zapuszczać się na spacerach w najdalsze krańce lasu. Nie miał szczęścia był już adoptowany ale zwrócono go z powodu ludzkiej głupoty-właściciel wyjeżdżał za granice a jego rodzina nie chciała opiekować się psem. Kapsel mimo iż nie pierwszy raz się zawiódł potrafił na nowo zaufać człowiekowi. Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony czeka na ten jeden prawdziwy dom. Klara 4-letnia optymistycznie nastawiona do świata suczka, uwielbia długie spacery i pieszczoty z rąk swoich opiekunów. Do schroniska trafiła razem z mamą która już rok jest w swoim ciepłym domu, niestety Klary nikt nie chce ponieważ na początku podchodzi do ludzi z rezerwą, otwiera sie dopiero po jakimś czasie. Klara jest bardzo wesołą i bezkonfliktową suczką, bardzo chciałaby mieć swój ciepły kawałek podłogi. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. Kostuś 2-letni psiak w typie amstaffa, karny i posłuszny przechodzi podstawowe szkolenie. Powinien trafić do osoby doświadczonej w pracy z psami typu bull. Kostuś niestety nie akceptuje innych zwierząt ale jego miłość do ludzi nadrabia wszystko. Jest wielkim żarłokiem i za smakoyki zrobi wszystko. Jest zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony i wykastrowany czeka na mądrze kochającego przewodnika. -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
psy nam choruja na cos co mozna nazwac ludzka grypa zoladkowa,jest wilgotno wiec bakterie i wirusy maja super pozywke...srodki odpornosciowe nie bardzo cos na to radza wiec niektore psiaki lapia wirusa szybciej... jesli chodzi o jedzenie wedzonek typu zoladki zwacze ogonby uszy z tym trzeba uwazac bo za duza ilosc u kazdego psa zawsze wywola biegunke a szczegolnie jak zle pogryzie bo bedzie chcial jeszcze;) -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no to Ziutka;) a to Tuptus w podrozy [img]http://images25.fotosik.pl/305/c535adefb877f6eamed.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/422/52391d0de1de5437med.jpg[/img] i w domku [img]http://images31.fotosik.pl/422/9792390478dc8ce3med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/42/bc03ff71a59dac14med.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/422/e21ee0a41d3bdd37med.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/305/5496dac95d178fcamed.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/42/1ea81526eec6c57fmed.jpg[/img] -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Ziutka jest trzykolorowa:P Anielka to ta [img]http://www.psianiol.org.pl/img/animal/1117/1.jpg[/img] i ta mala zawoze w poniedzialek do domku -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
ta ktora poszla to Helga;) a zostala Inka a Anielka mala czarna-podpalana w poniedzialek idzie do domku dzisiaj poszedl takze Rudy do adopcji no i Tuptus pojechal do bydgoszczy wstawie pozniej fotki z nowego domku Tuptacza ma sporo miejsca do biegania w mieszkaniu:evil_lol: