-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
czarna kotka od puchacza nie ma chorych oczu,jest zdrowiutka i lobuzuje jak malo ktory kot zdjecia ma Mariusz, zdjecia szczeniat sa na stronie -
Poldek - przepiękny ok. 3 letni mix sznaucera MA DOM! :)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
nie pomylisz bo jutro Tuptusia wioze do domku:evil_lol: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Gordon przyjechal dopiero wczoraj i jest w lecznicy wiec pewnie nie o tego Ani chodzilo...byla mala suczka biala w brazowe latki ale wczoraj poszla do domku. Malych szczeniakow mamy mnostwo. Sa 3 nowe male w lecznicy 2 do wydanoa z falenicy od matki ktora streylizowalismy nie dawno i te beda male do pol lydki -
[quote name='mariolka']w sumie moze macie racje. mielismy juz takie domki, ktore mogly wziac psa np za miesiac i dzwonili codziennie z pytaniem co dzis robil :D kostek cos o tym wie. a tu cisza. nawet nie zadzwonili spytali co robimy, jak sie umowimy czy juz cos wiadomo[/quote] nie ma sie czym przejmowac,pozniej bylyby tylko problemy zeby dopytac sie co u Tuptusia...dla mnie to dom ma sie starac o psa a nie schronisko glaskac z wloskiem przyszlego wlasciciela...gdybysmy nie mieli takiego wielkiego problemu bezdomnosci zwierzat ja juz zadnego do adopcji bym nie oddala bo co z tego ze sie naprodukujemy przy adopcji ludzie przytakna a pozniej smierdzace kwiatki wychodza:mad:
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
a Szansowski? -
[quote name='kaVvo']nie wykastruje go bo bym psu zrobiła krzywde a pieniądze z reprodukcji idą na jego poootrzeby :) więc mam nadzieje że więkrzość bedzie tego samego zdania co ja[/quote] nikt tu nie bedzie tego samego zdania bo nikt tu nie zneca sie nad zwierzetami:mad:
-
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Aria bedzie lapala ogonka przez kratki;/ -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
przez najblizszy miesiac nie radze wchodzic,do poprzedniego tymczasu przekonywal sie 6 tygodni,na razie przyzwyczajajmy go przez kratki i tak jest z nim duzo duzo lepiej niz bylo -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no kozak jest chlop tylko niestety na spacer najwczesniej za pol roku:shake: gdy widzi smycz,sznurek, kaganiec czy cokolwiek podobnego dostaje szalu,biedny jest ale tak sie wlasnie koncza adopcje niektorych schronisk 1,5 roczny psiak a juz tyle musial przejsc -
Poldek - przepiękny ok. 3 letni mix sznaucera MA DOM! :)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no jak to ktorego?i jednego i drugiego Poldek w koncu nie bez powodu ma na 2 imie Tuptak:evil_lol: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
pan ktory zastanawial sie nad Mizia ale wybral staruszka,dokladnie nie wiem jak to bylo bo zabieralam Abu do nowego boksiku:loveu: -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Smutas i Lula adoptowani;) -
Chory Krecik nareszcie złapany i przewieziony do klinki.
Kostek replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
dla mnie ten psiak poczynil i tak wielkie postepy lapalysmy go byl dziskusem nie dalo sie nic przy nim zrobic a z dnia na dzien bylo lepiej,teraz tez bedzie dobrze-trzymam kciuki:loveu: -
wg mnie jest chudszy i ma kiepska siersc jak na warunki domowe u nas bylo lepiej
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
byl troszke przyczajony ale ogolnie luzik;) -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo grzeczny był ,wszedl do kliniki bez problemu dal sobie krew pobrac, troszke szarpania bylo przy termometrze ale byl naprawde dzielny...no i nie zasnal tak jak Bazylek i nie musialam go niesc:evil_lol: -
Poldek - przepiękny ok. 3 letni mix sznaucera MA DOM! :)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
podejrzewam ze widzial go dr.Mikow albo dr.Galanty w kazdym razie obydwaj sa swietni Dusje my mamy swoje zasady i juz, nie jestesmy w stanie sprawdzic adopcji zagranicznej a Azyl nie jest mordownia jak inne schroniska gdzie za wszelka cene trzeba oddac psa bo zgnije w schronisku. Wiec swoje krzywdzace opinie powinnas raczej zachowac dla siebie -
Wspaniały Nodżer zabrany z Krężla MA SUPER DOMek!!! :)
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no i jeszcze w Krakowie Histeria -
dziewczyny czy tylko mi sie wydaje ze Rubik jest w gorszym stanie?
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet sobie nie wyobrazacie jaki dzielny byl chlop:loveu: -
no oj juz ze 3 tygodnie jest
-
Po 6 latach w schronie Nemuś odszedł zaTęczowy Most :(
Kostek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nemkowski bedzie dopiero po niedzieli kastrowany bo jakis glab noc przed zabiegiem rozrzucil kosci :mad: