Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Delph moze to glupio zabrzmi ale potrzebuje nazwiska tych lekarzy dzisiaj w elwecie byl dr Galanty warto jemu pokazac lapinki
  2. u jakiego ortopedy byliscie? gdzie leczycie Felka?w jakiej lecznicy? czy ta rana zostala oczyszczona z ropy czy ropa siedzi tam caly czas i psiak tylko antybiotyk dostaje?
  3. tylko jeszcze jedno...nasz psiak jest aktualnie w lecznicy i my jeszcze za nic nie placilismy jesli chodzi o fundacje...wiec nie beda zwracac kosztow nam tylko bezposrednio rozliczaja sie z lecznica mimo wszystko mysle ze wszystko da sie zalatwic
  4. dziewczyny nie radze krecic w UG dzwoncie tam gdzie pies byl znaleziony a nie "gdzies blizej" my za kazdym razem robimy zdjecia okolicy gdzie byl pies i samego psa w miejscu gdzie zyl aby nie bylo watpliwosci,jesli chcemy aby nas traktowano powaznie to UG tez mimo wszystko tak traktujmy... pies byl z tego co pamietam na jakiejs posesji trzeba zadzwonic do UG opisac sytuacje w razie gdy beda chcieli dowodow niech zrobia sobie wywiad i tyle(no chyba ze macie zdjecia)w kazdym razie nie dajcie sie zbyc i miejcie przed nosem ustawe o ochronie zwierzat i sypcie paragrafami w razie potrzeby trzymam kciuki na pewno Wam sie uda
  5. [quote name='Delph']Spróbować zawsze warto ale on został znaleziony w Chorzelach. Trochę mi się wierzyć nie chce, że gmina Chorzele ma środki na takie przypadki. Jestem na ich stronie właśnie i nie ma ani słowa o rozwiązywaniu problemu bezdomności zwierząt. To chyba za małe miasteczko. Ale można próbować. edit: Aha, bardzo ważna sprawa: Czy wy dostawaliście pieniądze z gminy na leczenie jako Fundacja? Czy jest możliwość przekazania środków prywatnej osobie? Wydaje mi się, że nikła szansa żeby przekazali na odległość fundusze prywatnej osobie nie wiedząc nic o psie. I tym bardziej, że nie ma możliwości leczenia go u wskazanych przez nich weterynarzy, bo nie damy rady jeździć z nim na Mazury codziennie ;) Nie mniej jednak spróbujemy tam zadzwonić, nie zaszkodzi, a przynajmniej da im do zrozumienia, że taki problem występuje na terenie ich gminy....[/quote] ja jestem umiowna z UG w taki sposob ze lecznica wystawai fakture na UG i oni placa,bo nie moga przekazac na fundacje darowizny...wiem jedno probowac trzeba bo nawet 100zl to zawsze cos w takich wypadkach...w UG bialobrzegi tez nie ma wzmianki o jakiej oddzielnej komorce czy funduszach ale tak jak mowie opieka nad bezdomnymi zwierzetami to obowiazek gminy musicie z nimi tylko odpowiednio porozmawiac-bedzie dobrze
  6. w niedziele 31 maja zabieralismy lysego szkielecika z bialobrzeg zadzwonilam do UG i nie ma problemu aby pokryli koszty leczenia,wiadomo ze 5 tys na pewno nie dadza ale skoro maja 2tys zeby dawac hyclom za odlowienie psiakow i transport do schroniska to lepiej niech dadza to na leczenie psa ktory jest bezpieczny u kogos w domu...nasz szkielecik ma niedoczynnosc tarczycy... inny przypadek mielismy w zeszlym roku z sunia ze starych babic takze poktyli koszty leczenia sunia miala babeszje
  7. Dziewczyny ale w czym jest problem? dzwonicie do UG gdzie psiak zostal znaleziony mowicie co i jak ze opieka nad bezdomnymi psami jest obowiazkiem gminy ze pies zostal zabrany ma gdzie mieszkac jest bezpieczny wiec gmina ten aspekt dzieki Wam ma juz z glowy tylko prosicie o zwrot kosztow leczenia calkowity lub czesciowy co jest ich obowiazkiem Nie bojcie sie tam dzwonic to naprawde jest ich obowiazek a psa Wam nie zabiora
  8. terra troszke zle mnie zrozumialas albo ja po prostu juz po calym dniu walki z innym psem zle to napisalam... lekarze dali mi 2 opcje...leczymy albo zostawiamy i czekamy co bedzie bo moze to mlodziencza niedoczynnosc...ja oczywiscie ze moze to wiecie:mad: wiec Despero bedzie leczony tylko lekarze zaproponowali lek ludzki a ja zwierzecy z racji tego iz kilka psow tym lekiem leczylam
  9. ja na sekunde U Malego wszystko ok dzownili Niemcy ma niedoczynnosc tarczycy za malo hormonu LSH wprowadzamy leczenie tylko jeszcze sie zastanawiamy ktory lek bedzie lepszy...lekarze rozmyslali tez pozostawienie tego samemu sobie:mad: dzwonilam dzisiaj do UG p.Fordon powiedzial iz jest mozliwosc pokrycia przez nich kosztow leczenia tylko jeszcze nie wiadomo czy calosciowo
  10. kontakt do mnie jest w 1 poscie i na plakacie;) 501-258-303 [email protected]
  11. Nie,nie Taubi siedzialam u niego 16-22:lol: Wylatal sie chlopak po dworku i naprzytulal:loveu: Cos mi sie wydaje ze trudno mi bedzie sie z nim rozstac...
  12. akcja w dolince zakonczona kicha-pogoda znowu nie dopisala po ksiazeczki przylete:evil_lol:
  13. Cegiełki Allegro: 10zl-Karton10 5zl-Sawczenko i jeszcze 2 osoby wylicytowaly po 10 cegielek jak dojda wplaty takze je tutaj umieszcze [CENTER][B][COLOR=Red]WIELKIE WIELKIE DZIEKI[/COLOR][/B]:loveu: [/CENTER]
  14. no i mamy jeszcze 2 wplaty na konto Fundacyjne 200zl-Łukasz O 20zl-Olga O. dziekujemy:loveu: zaraz podliczę też cegiełki
  15. Powiem Wam tak po cichu zeby Taubi nie slyszal:oops: spedzilam dzisiaj z Desperkiem pol dnia,to jest cud nad cudy:loveu: na smyczy chodzi pieknie,wszystko go ciekawi, boi sie wiekszych psow ale mimo wszystko zacheca do zabawy,apetycik ma nieziemski kupka przepiekna tylko chyba nie ogarnia ze nie robi sie jej na srodku chodnika:evil_lol: krewka juz w Niemczech a my na ten moment leczymy uszka bo w uszkach drozdzaki:roll:
  16. o ktorej jest program?
  17. właśnie dzwoniła do mnie lecznica,dzisiaj próbki surowicy lecą do Niemiec aby oznaczyć profil tarczycowy...wybraliśmy wspólnie to laboratorium ze względu na dokładność w badaniu, jedynym minusem jest to, że czeka się około 3 dni mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko?:oops:
  18. Despero kazał przekazać Wam wszystkim:loveu: [B][COLOR=Red]BUZIAKA[/COLOR][/B] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3889/p1030749.jpg[/IMG] [B][COLOR=Red]Z.....[/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]JĘZOREM[/B][/COLOR] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5209/p1030740u.jpg[/IMG] :loveu:
  19. zaraz wstawie jakas foteczke a pozniej wkleimy z Taubim wplaty na Malucha jedno moge Wam powiedzieć JESTEŚCIE WSPANIALI!!!:loveu:
  20. hmm tylko trzeba wziac pod uwage ze jemu zdarza sie siknac pod siebie jak ma gorszy dzien:-(
  21. dlatego wpisalam nie rasowy;) ide pozmieniac:evil_lol: za kazde pieniazki jestesmy wdzieczni-jestescie Kochani dzisiaj porobimy nowe foteczki jak juz sie nasz Despero wyspi w spokoju
  22. Nasz Dzielny Mały Despero w górę:loveu: po poludniu go odwiedze wiec zdam Wam relacje zastanawiam sie nad tym allegro,moze inaczej je zatytulowac?dopiero 35 wejsc bylo:-( macie jakis pomysl?
  23. allegro po czesci bylo gotowe czekalismy tylko na psiaka;)
  24. wszystkie ciocie chyba spia:cool3: allegro naszego Malucha:loveu: [url=http://allegro.pl/item650955670_szczeniak_lysy_jak_grzywacz_nie_rasowy_pomoc.html]Szczeniak,łysy jak grzywacz, nie rasowy, pomoc (650955670) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  25. Kachad z racji tego iz mam dobra lecznice blisko swojego miejsca zamieszkania Despero nie pojechal do Elwetu jest w lecznicy na Goclawiu nr konta na jaki mozna wplacac pieniazki na jego leczenie [SIZE=4][COLOR=Red]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Warszawa, ul. Kosodrzewiny 7/9 Rachunek bankowy: [B]03 1020 1042 0000 8802 0109 6528[/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black][B][COLOR=Red]z dopiskiem: [COLOR=Purple]leczenie Despero[/COLOR][/COLOR][/B][/FONT] (Kochani bardzo Was prosze nie zapominajcie o dopisku) [COLOR=Blue]BEDZIEMY WDZIECZNI ZA WSZELKA POMOC[/COLOR]:loveu::loveu::loveu: zaraz wystawie dla malucha allegro
×
×
  • Create New...