Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. nie chce burzyc waszej idylli ale ja sie jeszcze nigdy nie spotkalam z gmina ktora zasponsorowala hotelik...albo sponsoruja leczenie albo placa schronisku za przyjecie psa i maja dalej z glowy...
  2. pozostale maluszki czuja sie swietnie lobuzuja i w ogole nie widac zeby cos sie dzialo z klatka mozemy sprobowac zobaczymy jak rozwinie sie sytuacja na mokotow nie mam daleko(tym bardziej jesli to tam gdzie mi kiedys pokazywalas)
  3. wypiska tj opis wizyty plus zalecenia ja zawsze prosze o takowe bo za duzo ma sie na glowie zeby wszystko zapamietac mozesz tez zrobic tak ze po prostu powiedziec ze slyszlaas ze psow na zakazne szczepic nie trzeba itd zobaczysz jak sie do tego ustosunkuje bedzie dobrze- wazne ze Jurek zadowolony;)
  4. kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/174533-Zdeformowane-pieski-na-szczeniaczki-spod-balkonu-do-7-grudnia?p=13584108#post13584108[/url]
  5. mam problem z rozpoznaniem czy nie ma juz z nami Fultonka czy Frantiska :( [img]http://img134.imageshack.us/img134/607/dscn04501.jpg[/img] [img]http://img256.imageshack.us/img256/6994/dscn04511.jpg[/img] bazarek dla maluchow [url]http://www.dogomania.pl/threads/174514-Stylizacja-paznokci-dla-rodzinki-spod-balkonu[/url]
  6. to nie dostalas wypiski? ja w warszawie spotykam sie z zupelnie inna praktyka w sprawie szczepien lekarze raczej nie szczepia jesli nie ma zagrozenia chorobami...tu na dogo jest watek o weterynarzach moze tam ktos Ci powie wiecej nt tego i innych lekarzy, ja wyciagajac wnioski z tego co piszesz raczej bym tam nie chodzila
  7. brygida diagnoza byla do przewidzenia nie ma sie czym smucic-teraz najwazniejsze jest to ze Jurasek ma Ciebie, zobacz sama jak on sie przy Tobie zmienil to jest wazne a nie to co ma tam gdzies w srodku:) jesli wet wiedzial ze pies ma czerniaka i mimo to chcial szczepic ja bym zmienila...szczepienie p.chorobom zakaznym psu w tym wieku i z chorobami do niczego nie jest potrzebne i jak pisalam juz jest przeciwwskazaniem...wet raczej powinien skupic sie na witaminach uzupenianiu diety itd...a mowil na co daje Ci rimadyl?i ze po nim moga byc wymioty?
  8. czy duramune czy inna ja bym nie szczepila, Jurasek jest teraz w domu wiec po co go w tym momencie szczepic...wg moich wetow nowotwor jest jak najbardziej przeciwwskazaniem do szczepienia bo to jest ingerencja w organizm mozesz tez o tym poczytac w internecie jakie bywaja sytuacje z przeciwwskazaniami
  9. duramune max 5 nie jest tylko p.nowosce to jest wlasnie to szczepienie ktore w org utrzymuje sie dluzej niz rok, ja bym psa z nowotworem nie szczepila nawet jesli poprzednie szczepienie byloby 5 lat wczesniej
  10. brygida wscieklizne ma szczepiona w tym roku a zakazne tu jest kwestia sporna ja u swoich psow prywatnych nie szczepie co roku bo po pierwsze szczepionka dziala na dluzej niz rok a dwa kazda szczepionka to ingerencja w organizm tym bardziej starszy...
  11. maluszek ktory odszedl to piesek wieczorkiem dostane fotek zeby nie bylo pomylki z imieniem:( wisimy weterynarzowi 40zl dzisiaj zrobilam przelew za reszte hoteliku 300zl, hotelik mamy oplacony do 2 grudnia, niestety przez chorobe maluchow ich oddawanie nam sie troszke przeciagnie w czasie wiec zaczynam juz zbierac pieniazki na kolejny miesiac:( moze ma ktos jakis pomysl na bazarek?
  12. ja konga napycham rozmoczona sucha karma i ciute paszteta z tym mieszam, dla psa zapaszek jest a dla mnie troszke w kieszeni lepiej bo pasztet na dluzej mi starcza;)
  13. na ta chwile bez zmian-czekamy na piatek
  14. jestem zalamana bo to grubasne i zdrowe psy byly:(
  15. dzisiaj rano zadzwonila do mnie dziewczyna z hoteliku ze jeden psiak ma straszna rzygaczke a 2 sa smentne i leci z nimi do weta, podobno to kaszel kenelowy ale wiecej bede wiedziec jutro po rozmowie z dzieczyna z hoteliku nie wiem ktorego malucha mamy mniej :(
  16. [color=red]uwaga alarm! Dzisiaj rano jeden z maluchow ma rzygaczke a 2 kolejne sa smentne!!! Oby to nie bylo nic powaznego- ja sie zastrzele ;( ledwo uzbieralysmy dzieki wam kaske na pobyt a tu znowu ;( pomocy [/color]
  17. a jak ja zlapano? wielkie gratulacje!jestescie wielkie
  18. [quote name='Icei']PILNIE poszukuję domu dla 2 cudownych suczek w typie Husky (obie po rodzicach rasowych ale bez papierów). [/QUOTE] tego w nawiasie....
  19. mowisz o tej co wchodzila na posesje?
  20. ja jakos nigdy nie mam problemu wszystko jedno z jakiego numeru dzwonie
  21. gonia jak juz ci emocje opadna to poczytaj sobie swoje posty a propos wykrzyknikow a widocznych w internecie krzykow...i nie mow mi nic o kulturze skoro sama jestes z nia na bakier to sa moje ostatnie slowa skierowane w tym temacie w twoja strone bo nie warto zebym tracila czas a teraz do reszty czytajacych to forum gdyby ktos zadzwonil do fundacji(ktora decyduje o psie i to nie ulega zadnej watpliwosci) wczesniej i zapytal co i jak nie byloby problemu-mnie interesowalo tylko to co powiedzial wet podczas wizyty uslyszalam"nie usypiamy" znajac moja wetke wiedzialam co znacza te slowa, moim bledem bylo to ze zadalam tylko jedno pytanie bo nad reszta sie nie skupialam wiedzialam ze fundacja nie odda psa byle komu wiec o co mialam pytac?o to czy ladyiga nie przerobi Mocka na sajgonki chyba;), gdyby zadzwonil ktos innny pewnie zadalby ich wiecej bo bylby "z zewnatrz" no ale wszyscy sie bronili, dlaczego?nie mam pojecia i m.in dlatego szlag mnie trafil jak tu sie jakies gromy posypaly,bo byly pretensje nawolywania do autora tematu a nikt nie raczyl sam ruszyc reka po telefon dla mnie to ze jakas osoba zaklada watek nie rowna sie temu ze ma go codziennie prowadzic i ma jakies tam obowiazki wydaje mi sie ze czasami niektorzy nie potrafia oddzielic swiata rzeczywistego od wirtualnego i dlatego tez czesto na watkach sa spiecia....ot po prostu nie dla kazdego dogo to miejsce ktore kilka razy dziennie trzeba odwiedzic Ladyiga po tym co napisaliscie doszlam do wniosku ze bez sensu bedzie aby ja dzwonila do pani doktor u ktorej Mozart byl ostatnio, wysylam wam nr na pw zadzwoncie powiedzcie ze jestescie domkiem tymczasowym Mozarta bedzicie mieli informacje z pierwszje reki, mysle o czym sami na pewno tez wiecie ze tel do fundacji tez powinien sie odbyc-podziwiam was naprawde za to ze wzieliscie Mozarta i za to ze mimo tylu niedomowien(ktorych byc nie powinno) macie jeszcze nadal sile na pomoc
  22. powiem ci tak... wsadz sobie swoje krzyki gleboko!i moze zacznij brac jakies prochy bo widze ze swiata poza internetem nie widzisz i dalej nie docieraja do ciebie podstawowe rzeczy
  23. wydaje mi sie ze Ty po prostu nie potrafisz zrozumiec ze jak ktos ma setki psow na glowie to nie bedzie lecial z przyklaskiem do Ciebie i o wszystkim Cie informowal na watku wez pod uwage ze watek nie zostal zalozony z nicku fundacyjnego a z nicku prywatnej osoby Mozart jest pod opieka fundacji-gdybys wykonala jeden krotki telefon nie byloby zadnego problemu ale skoro sama go stworzylas.... dla mnie naprawde EOT bo az mi czasu szkoda na ta dyskusje
×
×
  • Create New...