Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. psiak bardzo cierpi na lancuchu:(
  2. nie widzialam 2 doga :o przeszlam cale schronisko nawet tam gdzie sie nie wchodzi i jest tylko 1 dog-Amon
  3. Amon jest w klatce XXXIII port lotniczy :cry: szkoda ze nie w domku :cry: :cry: :cry: :cry:
  4. od 12 jestem na paluchu zapytam sie co z doguniem...
  5. hmm bylam dzisiaj w schronisku i Amona nie widzialam u staffordki bylam i tam tez go nie widac :-? kurcze nastepnym razem sie zapytam w biurze bo dzisiaj jakies zebranie mieli :evil:
  6. no niestety dyrekcja nie udziela informacji gdzie poszedl dany psiak :cry:
  7. dokladnie"?" nie wiem co z psem wparowalam do schroniska klatka otwarta a psa ni ma :-? trzeba zadzwonic i spytac ale dzisiaj juz chyba za pozno moze nikogo juz nie byc...
  8. sluchajcie nie chce nic mowic ale wczoraj Amonka u siebie w klatce nie bylo...
  9. CUDOWNIE!!jezeli potrzebna byłaby jakaś pomoc (transport itp)-dawaj koniecznie znać!!Właśnie dziś t5ak długo akurat przy nim siedziałam...ale byłoby wspaniale!!
  10. zeby bylo jeszcze za co dziekowac :wink: lepiej mnie ratuj przed zazdrosnym TZ'tem :cunao:
  11. bylam w schronisku kilka dni z rzedu Amonek ma sie dobrze kitka sie juz nie paskudzi :wink: tylko z zabkami biedak wyskakuje :-? nie wiem moze dlatego ze zielony mundurek stal obok ale nie opiekun...zielony kolor na psy chyba dobrze nie dziala 8)
  12. sie troszke rozchorowalam to i Amonek ucierpi :( moze jakby jutro bylo ladniusio to go odwiedze ale nic nie obeicuje no tylko to ze w tygodniu bede na 100% 8)
  13. Wind no po prostu brak mi slow na to co Ty i Twoj TZ robicie toz to cuda nad cudami no nie wiem co mam jeszcze pisac... [color=violet][size=7]ŚLICZNE TE ZDJĘCIA[/size][/color] [size=2]a moze jakas sesja koszatniczek?takich zwierzakow chyba jeszcze nie fotografowalas[/size] :wink:
  14. hop!!! tylko nie szczekaj za glosno zeby TZ nie uslyszal :wink:
  15. rudasek to pan a czarno-szara to pani :D sa przesliczne dzisiaj juz ich nie bylo w klatce 265 ale nie wiem gdzie sa teraz w piatek sprobuje wziac przesliczne lobuziaki na spacerek
  16. dziewuszki nie wiem czym to bylo spowodowane ale jak bylam dzisiaj w schronisku to na poczatku Amonek lezal w budzie i wyskoczyl do mnie ze zebiskami jak podeszlam :cry: pozniej bylo wszystko po staremu buziaczki glaski i te sprawy ale co w niego wstapilo na poczatku :-?
  17. psu sa przecudowne przemile i nie wiem co jeszcze biedne gniezdza sie w tej malej klatce :( BLAGAM NIECH KTOS JE ZABIERZE
  18. bylam u Amonka ogonek narazie tak jakby przyschnal dostal kawalek mieska i buziaka i chyba jest szczesliwy jak na te warunki w jakich zyje :-? jutro bede znowu bo nie zdazylam wyjsc z pieskami to sie znowu poprzytulamy 8) BLAGAM NIECH KTOS GO ZABIERZE TAKI PIEKNY A JUZ TYLE CZASU CZEKA
  19. jade do schroniska i po buziaka od Amonka ale ciiiiiiii :wink:
  20. rudasek ma numer 1767/05 czarno-szary ma numer 1768/05 niech ktos je przygarnie jutro jade do nich w odwiedziny
  21. zupelnie inne pieski ale i tych szkoda zeby tam gnily :evil:
  22. [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid]SERDECZNIE DZIEKUJE PANI DYREKTOR ZA POMOC PRZY ADOPCJI[/COLOR][/FONT][/B]:Rose: wiekszosci odwiedzajacych Batmiska dziekuje za cieple slowa a szczegolnie Tobie MagYa za zrozumienie sytuacji :beerchug: osobom ktore nie potrafia czytac i sieja zamet serdecznie dziekuje za kazde utrudnienie w adopcji-mozecie byc dumni...na przyszlosc proponuje omijac watki zakladane przeze mnie lub nie pisanie w nich glupot ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [B] INFORMACJE O RASIE BASENJI[/B] Te starożytne psy wywodzą się od starożytnych pariasów. Jest to bardzo cichy pies, ceniony w mieszkaniach właśnie z tego powodu (rzadko szczeka), niemniej jednak jest dosyć czujny i sygnalizuje niezadowolenie warczeniem. Przedstawiciele tej rasy mają w sobie coś z kota - czystość, wylizują się w taki sam sposób. Basenji są to uważne, energiczne, dociekliwe ale i bardzo uczuciowe psy. [B]INFORMACJE O DZIKICH PSACH DINGO[/B] Zdziczały pies domowy, jedyny przedstawiciel ssaków drapieżnych w Australii. Najprawdopodobniej około 3 tys. lat p.n.e. zawleczony tam przez człowieka pierwotnego z Azji. Poluje na zwierzęta, m.in. na owce powodując szkody. Także padlinożerny; obecnie nieliczny. Dingo zachowują się podobnie jak wilki i tak samo porozumiewają się - głośno zawodząc. Są przyjazne i łatwo się oswajają. [B]INFORMACJE O BATMANIE[/B] Batman NR 1767/05 jest pięknym rudym psiakiem przypominającym miks Basenji. Ma około 3 lat. Przebywa w schronisku na warszawskim Paluchu, które nie jest miejscem dla żadnego psiaka a szczególnie dla takiego zrównoważonego i kochanego. Batman został już wielokrotnie pogryziony przez sąsiadów kiedyś przebywał w boksie ze swoją siostrą, lecz ta niestety nie przeżyła zimy. Teraz psiak został zupełnie sam z dnia na dzień traci nadzieję. Jest przemiły uwielbia się bawić, pięknie chodzi na smyczy i co najważniejsze nie wykazuje agresji do innych zwierząt ani do ludzi. Jeśli tylko ma okazje od razu wskakuje na kolana i trąca swoim lisim pyszczkiem,aby tylko ludzka ręka,chociaż raz musnęła go po rudym, lisim łebku. [COLOR=Red]TYLKO SPOJRZ W JEGO OCZY CZY NIE SA PIEKNE???[/COLOR] KIEDYS SIEDZIALEM W TAKIEJ MALEJ KLATECZCE Z MOJA SIOSTRA TERAZ JUZ ZOSTALEM SAM... [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/3854/26560ed.jpg[/IMG] BATMAN... [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/606/dscn28952vn.jpg[/IMG] O JEJ A JA TAKI NIE UCZESANY... [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/4815/dscn28961oi.jpg[/IMG] A CO TAM MASZ??? [IMG]http://img450.imageshack.us/img450/8123/dscn28970yx.jpg[/IMG] OJ WSTYDZEM SIE... [IMG]http://img450.imageshack.us/img450/7138/dscn29009xj.jpg[/IMG] [SIZE=6] [COLOR=violet][B]KONTAKT ZE MNA 504-226-339[/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...