Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. blizny sa po pogryzieniach od sasiadow z boksow obok :(
  2. sunia 717/06 jest leczona pozniej idzie do sterylizacji jest na nia wielu chetnych ale przeszkoda do adopcji jest choroba i brak sterylki...
  3. jest ulegly pod kazdym wzgledem daje sobie wyjmowac z pysia wszystko co sie tylko da czy jadalne czy nie,rzadko szczeka uwielbia sie bawic ladnie chodzi na smyczy i jest tak wpatrzony w czlowieka jak w obrazek-po prostu zloty psiak Myszulku gdzie ja mam Cie wsadzic zeby ktos Cie zobaczyl :(
  4. Lupe jestes mistrzynia w robieniu tych cudeniek-dziekuje:buzi: dziewuszki nie mozemy tez popadac z drugiej strony w zachwyt ze to basek bo nie oszukujemy sie ze on tylko ze sporym przymrozeniem oka jest do nich podobny
  5. o Batmanku nie zapomne nigdy nie ma mowy wierce dziure aby moj chlop go wzial ale narazie cham nie ugiety :(
  6. KUMULUJEMY SIE DZIEWCZYNY Z DOBRYMI MYSLAMI DLA PTYSIA I LAVINII!!!!
  7. Magya juz mowilam jesli tylko znajde czas...narazie nie mam jak :(
  8. lavinio trzymamy kciuki-bedzie dobrze
  9. tez tego nie rozumiem niestety :( Batmanku szukam Ci domku ale juz brakuje mi sil :(
  10. no no prezenterzy pierwsza klasa-trzymamy kciuki
  11. slodziaczku jak ja bym chcilaa miec wielki dom :(
  12. [img]http://img47.imageshack.us/img47/3521/tufikkopia9sq.png[/img] Tufikowy banerek zrobiony przez Limonke-serdecznie dziekuje w imieniu Tufka
  13. po niemiecku mam tam pisac?tak skromnie domniemam
  14. spokojnie tu chodzilo tylko oto jesli by ktos chcial... ;)
  15. Asica szansa istenieje zawsze(i wierze ze da sie ja wyciagnac jesli nie jest depozytem) po prostu na niektorych sie tam zle reaguje...i pewnie stad te posty edit: Przeczytalam watek i Guciowi chodzi o wydanie do domku tymczasowego a nie stalego...a takich domkow na paluchu sie nie praktykuje albo adopcja albo nie
  16. ja mam skromne pytanie dlaczego w postach o Lavinii pisze sie Pflegemama(czyli przybrana matka) a nie Besitzer(czyli wlasciciel)?
  17. 3/4 astow tam tak ma moj ulubieniec Sharky jest nie do ruszenia poniewaz jest depozytem a od przybycia schudl przerazliwie jest pogryziony i boi sie wszystkiego...
  18. Ptysiek trzymja sie nie damy Ci krzywdy zrobic:loveu::mad:
  19. sesja piekna Evitka widac ze odzyla a Lopez no coz jak pojdzie do adopcji to razem z fotelem ;)
  20. no wlasnie czekalysmy na Ciebie Doddy bo nie bylysmy pewne czy Neli jest oddawana od swoich 1 wlascicieli czy to nowy jakies akcje urzadza...ale jak tak to ok i szukamy domku,bo sucza piekna :)
  21. dostalam fotki Neli [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7837/cccccccccccccc6xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1250/chlodzeniewupalnydzien9py.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4095/ddddddddddd9po.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5379/dzadzaczynie2ie.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/47/kanapowiec9bk.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7206/karwica4sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2414/neliimili8yl.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3333/neliwwodzie6pr.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6526/spiaca7vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1913/zigorem0oa.jpg[/IMG] a tutaj odpowiedz na pytanie dlaczego ja oddaja skoro nie ma z nia zadnych problemow i czy maja ja od szczeniaka... "Problem jest taki, że nas prawie nie ma w domu, częste wyjazdy i problem z kim zostaiwć psa, ona sie męczy, ale to mniejszy problem. Drugą rzeczą jest problem z opiekunką, zadna nie chce przyjśc do domu z psem. I ostatnia rzecz alergia moja, z którą już nie mogę sobie dać rady. Poza tym uważam, że to nie jest pies do bloku. Ona potrzebuje przestrzeni. Mamy Neli od szczeniaczka i szczerze mówiąc nie wiem jeszcze jak się z nią rozstanę."
  22. tez tego nie rozumiem byl na allegro oglosilam go w gazecie na serwisach z ogloszeniami i nic ani jednego telefonu :( nawet pomylki nic kompletnie :(
  23. Magya najgorsze jest to ze nie mam kiedy jechac na paluch :( mam 3 tygodnie do egzaminow i gdybym miala dostep do samochodu to odrazu bym leciala bo samochodem to tylko 20-30 minut a autobusem 1,5 godziny w jedna strone :( postaram sie o zdjecia jak najszybciej ale trudno mi okreslic kiedy to bedzie :(
  24. no wlasnie pytalam sie o jje historie ale omineli to w odpowiedzi wiec zapytalam jeszce raz czy maja ja od szczeniaka...teraz czekam na odpowiedz
×
×
  • Create New...