z ranca Was wpisalam i przepraszam ze odrazu sama o tym nie pomsylalam,sledze watek i mi ulecialo:oops:
Beata tu od zawsze tak bylo najpierw wielkie chory "bierzcie bierzcie pomozemy" a pozniej radzcie sobie sami przeciez psy zabrane nic im nie grozi:shake: zreszta pojawia sie 5 nowych watkow gdzie mozna jak zwykle sluzyc "dobra rada" a pozniej jakby nigdy nic spierdulic:angryy:
powiedz mi jeszcze czy macie jakis dlug czy teraz zbierane sa fundusze na operacje?na razie umiescilam Was w poscie o zbiorkach ale jak jest jakies zadluzenie to zaraz przepsiuje....