[quote name='dzidzia']Rewelacja :)
aż mi łzy ze szczęścia popłynęły
strasznie się cieszę
Czy osoba, która zaadoptowała Liwię jest może z forum?? Jestem bardzo ciekawa jak maluszkowi się będzie wiodło.
Kostek jakbyście kiedyś potrzebowali pomocy w transporcie, to bardzo chętnie Wam pomogę.
Wyślę Ci namiary na priv[/quote]
o transport bardzo chetnie bedziemy sie upominac:)
Pani ktora zaadoptowala Liwie raczej z komputerem jest na bakier,t samotna osoba ktora raczej z sasiadami pod blokiem stoi na plotach,ale bardzo mila i widac ze zwierzaki maja u niej jak w raju,miala juz psiaki z palucha m.in;)