Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. [quote name='Anashar']Przez tych do ktorych dalem Ci namiary??? [/quote] nie zupelnie ktos inny;)
  2. Irmisia dzisiaj pojechala do domku
  3. [quote name='dzidzia']Rewelacja :) aż mi łzy ze szczęścia popłynęły strasznie się cieszę Czy osoba, która zaadoptowała Liwię jest może z forum?? Jestem bardzo ciekawa jak maluszkowi się będzie wiodło. Kostek jakbyście kiedyś potrzebowali pomocy w transporcie, to bardzo chętnie Wam pomogę. Wyślę Ci namiary na priv[/quote] o transport bardzo chetnie bedziemy sie upominac:) Pani ktora zaadoptowala Liwie raczej z komputerem jest na bakier,t samotna osoba ktora raczej z sasiadami pod blokiem stoi na plotach,ale bardzo mila i widac ze zwierzaki maja u niej jak w raju,miala juz psiaki z palucha m.in;)
  4. nie wiem co myslec...panstwo wtedy przyjechali mieli byc na drugi dzien po 19 adoptowac Cezara i nie przyjechali...nawet nie zadzownili,gdy ja dzownilam wczoraj nikt nie odbieral...
  5. Liwiusia od dzisiaj mieszka na stegnach,asiuniup wielkie dzieki za transport malej
  6. pan powiedzial ze bedzie do mnie dzwonil,siedze jak na szpilach
  7. niestety ten pan nie z allegro tylko z ogloszenia w "Ofercie" pare dni temu dalam ogloszenia o kilku psiakach mialy ukazac sie dzisiaj i ukazaly bo od rana odbieram mnostwo telefonow,oby to cos dalo...
  8. sa postepy jak najbardziej;) wlasnie odebralam telefon od pana ktory chce zobaczyc Cezarka ma dzisiaj przyjechac-zobaczymy;)
  9. na moj nikt nie dzwonil...a odbieram zawsze
  10. allegro jest wznawiane od chyba 3 miesiecy co jakis czas trafi sie jakas obserwacja ale zero odzewu nawet maila"dlaczego meczycie psa" ktore np kiedys o psiakach schroniskowych dostawalm...
  11. jego agresje do psow spokojnie mozna opanowac,chlopak bardzo szybko sie uczy i robi duze postepy wie ze jak wychodzi na spacer to ma byc grzeczny gdy przechodzi pies obok niego to nie leci z zebami,oczywiscie do zabaw jeszcze daleko mozliwe ze nigdy nie bedzie sie bawil z innymi psami ale jak dla mnie jest normalnym psiakiem do opanowania
  12. bo go tam nie ma;) musze zaktualizowac pierwszy post dotyczacy jego agresji
  13. czarny terier rosyjski;)
  14. a co dziadek powiedzial?moze odwiedzicie nas jeszcze raz w poniedzialek wtedy bede ja;) miedzy innymi tez z tego powodu chcialam tak bardzo namowic na poniedzialek,wiem jak zachowuje sie Liwiunia wiem komu ufa bardziej komu mniej jak ja troszke osmielic...albo moze zaproponujemy dziadkowi innego zywszego psiaka?
  15. e nie boj nie boj z mojego kochanego ascika['] buldoga angielskiego przez cale jego zycie robili
  16. do Hovka mu duzo brakuje naprawde na zdjeciach tego nie widac ogolnie psy na fotkach wychodza malo efektownie ale sklaniam sie bardziej do CTRa i sznaucera niz do Hovka swoja droga piekna rasa znajoma ma hodowle ze tak sie przy okazji pochwale:D
  17. o kurcze a ze mna usnal i podroz przebiegla spokojnie,wsiasc nie chcial ale wnioslam tlusciocha walnal sie i spal 40 minut
  18. 25 kwietnia kilka psow ukaze sie w gazecie OFERTA w tym takze SHIFT jako szczenie mix CTRa i sznaucera;)
  19. nizej niz kolano a wiek chyba 3 lata ale lapki nie dam obciac
  20. wiem wlasnie ze jest mariola ale watpie ze do 19...a jutro raczej po 10 niz przed...
  21. jesli oczywiscie nie mozesz to zaraz dzownie i krzycze ze jutro albo dzisiaj to bysmy zaraz ustalily beda odwiedziny Liwii;)
×
×
  • Create New...