-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oj ale co nie gra?bo ja nie rozumiem... pies jest na powstancow i leczy go dr.Sterna(wszystko pisze w watku zeby nie bylo niedomowien ale jak cos nie jasne to krzycz) -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wstyd zapomnialam... chcialam serdecznie podziekowac Pani ktora dzwonila do mnie wczoraj wieczorem i zasili konto Finka o nie mala sumke... kochani zeby takich osob bylo wiecej o ile latwiej byloby naszym podopiecznym...nawet jedno dobre slowo moze tyle znaczyc [B][COLOR=Red]DZIEKUJE[/COLOR][/B] -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
leczenie Fineczka polega na ozonowaniu lapki jakims smarowaniu(zabijcie mnie ale nie pamietam) zadnej operacji nie bedzie lapka podobno po tych zabiegach ma sie ladnie zrosnac niestety nie znam jeszzce planowanego kosztu tego wszystkiego jak tylko cokolwiek bede wiedziala odrazu daje znac [B][COLOR=Red]JESTESCIE KOCHANI DZIEKI W IMIENIU FINECZKA[/COLOR][/B] -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
chodzi Ci o operacje w sensie amputacji?bo takiej to nie bedzie lapka zostaje i bedzie leczona...w jaki sposob dokladnie jeszcze nie wiem,jutro albo moze jeszcze dzisiaj beda jakies nowe wiesci -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kochani przed chwila zagladnelam sobie na watek AFN ze zbiorkami Finus ma juz 725 zlotych(stan na dzien 8 marca) no ja nie wiem jak sie Wam odwdziecze...dostaje tez maile od ludzi z zagranicy ze Finusia wspomoga...odzyskuje wiare w ludzi a raczej w to ze na swiecie zyja jeszcze osoby ktorym los psiakow nie jest obojetny -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
na szczescie juz ze mna troszke lepiej mam nadzieje ze jutro w azylu sie pojawie i czegos nowego sie dowiem,chociaz zaraz pisze do jednej z ciotek zeby sie tu ujawnila;) za wplaty serdecznie dziekuje w imienu Finusia jestescie po prostu kochani -
zawsze zapominam zapytac czy ktos uczy Shifta podstawowych komend?
-
ladne sa na ostatnim wyslza jak sarenka :D
-
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
sa fotki wiec na dniach ruszam z allegro i innymi ogloszeniami -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
Kostek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
ja mysle ze dogo to tylko watek sygnalizujacy psiaki...dziwi mnie dlaczego psy nie sa oglaszane gdzie indziej,dobrze wiecie ze jesli psow sie nie pokaze to nikt sie o nich nie dowie a co za tym idzie beda gnily w jednym miejscu...wkurza mnie to bo nie wierze ze ludzie chodzacy do szkoly nie maja czasu na siedzenie przed kompem a naprawde wystarczy poswiecic pol godziny...ja sie ucze pracuje ogarniam dom swoje zwierzeta i cudze tez i jakos potrafie wrzucic tez w pare miejsc psiaki...no chyba ze w ogole nie chcecie tego robic to dajcie znac wtedy bede prosila o pomoc kogos innego ps.nie odbierajcie tego jako atak ale nic mnie tak nie wkurza jak ciagle narzekanie na brak adopcji gdy sie nic w tym kierunku nie robi -
~CEZAR~piekny pregowany mlody bokser-psi aniolek warszawa/MA DOM
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
ewick to co mozna by zmienic o agresji to to ze skubaniec sie zybko uczy i na przyklad jak sie go "przycisnie" i w pore zacznie uspokajac to olewa psy...ostatnio jak bylam z nim na dlugim spacerze zeby go zmeczyc zauwazylam ze umi siadac dawac lapska i klasc sie tez...i uwielbia patyczki:D -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kochani jestem duzo duzo wczesniej w domu niz to bylo planowane rozchorowalam sie na amen...ale to nie wazne sprawa Fineczka ma sie po prostu genialnie:D lapka zostaje wcale nie bylo w niej martwicy dr.Sterna podjal sie leczenia...teraz zastanawiamy sie czy przewozic psiaka na SGGW bo niestety my(azyl) nie mamy dobrych wspomnien a na powstancow tam gdzie psiak jest ma opieke non stop lapka jest pielegnowana.musze sie skonsulcic czy moge wydac tu nasza ukochana wolontariuszke ktora jezdzi do Finka...ale na pewno niedlugo sama sie odezwie,ja ide chorowac przez te 2 dni bo na dluzej nie moge sobie pozwolic -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
nie no ja po prostu nie bede odpowiadala na cos co juz bylo wyjasnione nie tylko zreszta przeze mnie...i na co w sumie mozna wpasc samemu... odrazu mowie ze caly dzien mnie nie ma bede dopiero wieczorem wiec i wieczorem beda jakies wiesci... -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='AZ-IWONA']Już minął cały dzień, jakie wieści ?[/quote] i jak ja mam sie nie denerwowac:angryy: wydaje mi sie ze wyrazilam sie jasno co do dzisiejszej sytuacji Finka...naprawde staram sie nie wybuchac ale jak widze takie posty pod moim wyjasniajacym sytuacje psiaka na ta chwile to mnie po prostu trafia... -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
w jakims sensie niestety sa:( jak zawsze i wszedzie wyslalm Ci pw -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ja tez baranek i takze mnie skreca tylko jest tez problem taki ze...nie za bardzo mozemy fikac bo mamy nieoplacone faktury za Apsika(wymienionego w tym watku przez Mariolke)wiec z tej strony takze jestemy ograniczeni...ja mam tylko nadzieje ze to juz moja ostatnia nieprzespana noc i ze jutro bedzie wiaodmo co robic... -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
a tak w sumie to ja Wam naprawde serdecznie dziekuje i chyba sie z piw nie wystawiam za taka super natychmiastowa pomoc ps.GoniuP przepraszam ze nie dzownilam ale ja kompletnie teraz na nic nie mam czasu nawet tutaj z doskoku pisze co u Finka itd Green Evil bezczelnie padla mi rano komorka dlatego nas rozlaczylo jutro zadzwonie jak bedzie juz na 100% wiadomo co Sterna powiedzial i co chce robic ach no i ja nie mowie ze psiak sie nie pojaiw na SGGW dajcie tylko go odpowiednio zdiagnozowac -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kurcze dlaczego Wy wszyscy myslicie ze Finek jest jeen na swiecie...naprawde gdybysmy mieli dobrych chirurgow Finek juz dawno bylby leczony... co do dr.Sterny tak jak bylo pisane cholernie trudno jest sie do niego dostac a i tak Finek o dziwo dlugo nie czekal...to co powiedzial dr.Sterna napisze dopiero jutro poniewaz jeszcze nic nie wiemy co do tego dlaczego pies nie jest na SGGW a no dlatego ze czekamy na diagnoze dr.Sterny zaleznie od niej bedziemy dzialac dalej... psiakowi krzywda sie nie dzieje naprawde wszystko jest pod kontrola a wczesniejsze zdjecia tzn jego brak to bylo zwykle nieporozumienie... prosze Was czekajcie cierpliwie chociaz wiem ze to trudne,relacje zdaje zadko bo po prostu jestem ciagle w azylu -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
gdybysmy wiedzieli ze psiak nawet rtg nie ma zrobionego juz bylby gdzie indziej ale dla nas jak i pewnie dla Was bylo to logiczne...wyszlo dopiero dzisiaj ze psiak w sumie siedzi bo siedzi a dzownimy co chwile zeby kontrolowac czy aby im nie przyszlo do lbow lape ciachac...paranoja ja juz nie mam pojecia ktora lecznica jest dobra bo kazda ma jakiej duze minusy -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kochani wlecialam na chwile doslownie...co sie okazalo pies siedzi w lecznicy od niedzieli lape chcieli ciac odrazu a nie zrobli podstawy tzn zdjecia rtg lapy po prostu sie zalamalam...czekamy na konsultacje z dr.Sterna mam nadzieje ze bedzie jutro...na razie lapy ucic nie damy bo lekarz ktory mowil o amputacji nie jest chirurgiem... dzieki za wszystko;) -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
podnosze i lece dalej -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
od rana dostaje telefony zeby nie dac uciac lapki ze bedzie kaska nawet nie wiecie jak to podnosi na duchu...mam nadzieje ze sie uda na ta chwile psiaka jeszcze nie widzial 3 lekarz wiec czekamy mam nadzieje ze ktorys z wetow bedzie widzial jakiekolwiek swiatelko w tunelu,wszyscy wiemy ze psiak z 3 lapkami domu szybko albo i w ogole nie znajdzie wiec musimy walczyc -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kochani az cieplej na serduszku...wlasnie wychodze do azylu bede tam po 9 nie wiem do kogo mam dzownic z dogomanii w razie gdyby cos sie wyjasnilo wiec jesli naprawde chcecie pomoc i mozecie prosze o telefon,smsa gdy bede w azylu zobaczymy co powiedza weci co powie fundacja...cala noc nie spalam i myslalam jak tu kase kombinowac...wierze ze damy rade ps.moj nr 504 226 339 Sylwia -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Kostek replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
boze Mariolka nie wiedzialam ze to az tak wyglada:( -
Przepiekna sunia ON ~TONIA~-psi aniol-w nowym domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
na razie nie idzie nigdzie