[quote name='Cockerek']NNikka, przedstaw nam swoje towarzystwo :cool3: A jak pisałaś, zamierzasz jeszcze je powiększyć :razz:[/quote]
U mnie w domu mieszkają Tosia ma 2 lata 2 miesiące, Rissa prawie 17 miesięcy właśnie ją zaczynam wystawiać w Sopocie i 5 miesięczny Hammer syn Tosi który został ponieważ ma kontuzję prawej tylnej łapki i nikt go nie chciał...
U mojej mamy mieszka 14 letni springer spaniel Macek - bez rodowodu, 13 letni mops Cezar i 4 letnia mopsica Neska. Dla pieska raczej szukam domu chociaż coraz trudniej mi sie o tym myśli bo słodki jest strasznie i śliczny w dodatku!