Cały problem Dzidtka, że te foty robiła moja koleżanka która ma fioła jak zresztą widać na punkcie ast... zdjęcia ozdóbek robiła tylko wtedy kiedy za nia chodziłam :wink: .
Gdybym to ja miała aparat w rękach napewno byłyby lasaki, pony TT i inne cuda ozdobne.