Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='malawaszka']Gdzie Orsini była na wystawce w ten weekend???[/quote] Byla byla:)))))z Waniem bylismy w pi.... daleko na koncu swiata:))))ELITE SHOW KISZYNIEW hahahahahaahhaaNo ale sie oplacilo:))))))ja napisze za siebie, a wanio za siebie-chociaz ja to przy nim skromniutko bardzo wypadlam:))))Byly 3 wystawki-2 cacibowki i 1 cacowka, no i Wiktor:3 razy BEST OF BREED, 2 razy CACiB, 3 razy Najlepszy Pies w Rasie, 3 CACE, zdobyl Championat Moldawi hahahahaha, i Zwycieztwo Moldawii 2006:)))))))))))))))Przez nastepne 2 lata MAM DOSC MOLDAWII!!!!!!!!!!!!!!ale Intera zaczelismy, a po to jechalam, bo czas zaczal tykac:)))no i w sumie te 3 oceny do hodowlanki juz mam , wiec za miesiac od razu i tytul REPRODUKTORA wbijemy w rodowod:)))) Bo w sumie to byl nasz debiut w doroslej klasie.Teraz nie mam czasu-next time Wam opisze te wycieczke hahahahaha na koniec swiata:))))))))))))))))
  2. Marysiu nie rozumiem czemu we wszystkich moich postach widzisz aluzje w Twoim kierunku?czy ja wogole kiedykowliek bylam zlosliwa do kogokolwiek????wiec nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi ja naprawde znam wiele pieskow ktore wygrywaja a nie powinny:))ale przykladow nie podam:)bo kancelaria prawnicza czyta!nie zapominajmy:)))))))))))))
  3. [quote name='marisia'] Znam suczkę, która jest taka sobie a potrafi wygrywać :).[/quote] a ja znam pieska ktory jest bardziej niz tylko taki se, a tez czasem wygrywa przy braku konkurencji oczywiscie:)))))czyli jest wiecej takich pieskow o jakich piszemy :)))))))))))))))))))
  4. przerosnieta suke powinno sie kryc psem o wzorcowym wzroscie oczywiscie:))))jak i kazda inna:))mala suke tez psem o wzorcowym wzroscie, a suke o wzroscie wzorcowym tez psem o wzorcowym wzroscie;)))to akurat bardzo proste jest:))))
  5. no bo nie jest prosto, ale pytam sie jak sie dziedziczy?konkretnienie ma bo nie ma, a co?:)
  6. a charakter jak sie dziedziczy????:))))marysiu ten pan od Xantiego i Cymesa bardzo serdecznie Cie pozdrawia!!!:)))))))))))
  7. stawiamy przede wszystkim na kase:))))wiec nie wierze, ze bedzie jakikolwiek zakaz czegokolwiek. Jestesmy sto lat za murzynami prawie, choc i tak sie juz poprawilo, ale w zakazy importu modyfikowanej zywnosci nie wierze, bo ona jest tansza np. taka soja
  8. mek hahahahaha dobreSzorka no no.....:)))
  9. [quote name='lothia']ma być zakaz modyfikowanego ponoć , włącznie z badaniami nad taką żywnością, Polska ma stawiać na ekologię[/quote] hahahah jasne:))tak stawiamy na ekologie, ze mamy w gdansku okret wypelniony azbestem, bo zaden kraj nie chcial sie zgodzic na remont i nie wpuszczal nawet do swoich portow, bo sie bali, ze wlasciciel okret porzuci.I tym sposobem wplynely do nas toooonyyyy azbestu i juz zostana:))))
  10. [quote name='Agama']nie zgadzam sie z TOBA DONIO te pieski ,ktore otrzymaly bdb mialy widoczne niezgodnosci ze wzorcem np lysole klapniete uszole-pisze o moich refleksjach z 2004 r[/quote] no to chyba powinny dostac ocene dobra a nie bdb?????
  11. [quote name='szorka'],najlepiej by się sprawdził na klubówce!!!!!!!!!!!!!.i.[/quote] NAWET O TYM NIE MYSL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jak juz to nie na cz-sr i nie na pieprzaki:))))))))))))))))))
  12. 4euro kosztuja cipy we Wloszech a nie sadze zeby firma nie zarabiala na nich, wiec skoro oplaca im sie je sprzedawac za niecale 20zl i zarabiaja na tym no to chyba jasne jest jaki jest koszt produkcji
  13. nie bo pierwsza szczepionka obowiazkowa nie jest:)))
  14. a w ogole nabijac sie z nieszczescia innych to nie jest ladnie buuu:(((((((((((((((((((((((
  15. [quote name='Germanika']Orsini,jako moja bliska sąsiadka wpadaj kiedy chcesz:lol:[/quote] NIENAWIDZE CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tu sa rozne ikonki, ale mi nie dzialaja:))))))))))))))))))))))))))))))
  16. [quote name='Mek']W dniu kobiet życzę Wam więcej :loveu: niż :angryy: . A niektórym by raz na jakiś czas :oops: . Pozdrawiam.[/quote] dzieki!!!!!
  17. [quote name='Elitesse']jap.Boryczko sedziowal mnie 2 razy i 2 razy rase u niego wzielam :) no i zwyc mlodziez i Bisa hihi[/quote] hmmm to nie mow tego glosno, bo nie wiem czy czasem to nie jest obraza:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  18. zaraz zaraz, a czemu rzad mialby znakowac(tzn. oplacac) zwierzeta jakiekolwiek???a od czego jest wlasciciel????przeciez szczepienie p/wsciekliznie tez jest obowiazkowe i placi je wlasciciel prawda?za kolczyki dla krowek i swinek tez placi wlasciciel zwierzecia, za paszporty koni tez placi wlasciciel to chyba logiczne prawda?
  19. [quote name='Germanika']Może sędziuje Adam Ostrowski!!![/quote] hahahahhahahaTy ostatnio cos wesoly jestes hahahahhahahahamasz gg odpalone?bo dziewczyny nie bedzie-wyladowala w szpitalu:(((ale ja bede
  20. soja modyfikowana genetycznie smacznego:)))))))))))))))))
  21. no to pozostaja warzywka pedzone na chemii o ile nie zmodyfikowane genetycznie jak flaszi juz wspomniala:))))NIE MA CO JESC:)))ja tez juz myslalam, co moge jesc zeby bylo zdrowe i wyszlo ze nic.A potem tyle nowotworow wszyscy sie dziwia jak chemia zewsząd az kapie
  22. no coz ale tylko pod warunkiem , ze skarbnikiem bede JA!:)))))
  23. nie:)))ja jem wszystko:))))aczkolwiek wqrzaja mnie te antybiotyki, bo potem sa szczepy, na ktore nie dziala nic!!!!a z hormonami to i tak mamy lepiej niz USA, bo tam i kurczaki pedzone na hormonach.
  24. [quote name='AngelOfDeath']a ja znam 2 osoby ktore cie lubia :diabloti::diabloti::diabloti::lol::lol::lol:[/quote] ja znam nawet 3:)))))ale JA do nich NIE naleze:))))))))))))))))))
  25. [quote name='anna1']orsini chcialas wiecej fotek:)) Madeira Sua sponte BIG 4 [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y41/suasponte/mandy4big.jpg[/IMG][/quote] no wlasnie MALE!!!:(((qrcze fajnie u nich ze i za 4te miejsca maja pucharki:(((
×
×
  • Create New...