Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ano wlasnie Cie zaskocze;-))) poczytalam sobie opinie o tym nowym kicie z VRka i sa rewelacyjne! jedyny minus, ze plastikowy bagnet, ale jak ktos napisal, za taka cene to nawet mozna za te 2-3 lata wywalic do kosza i zal nie bedzie. Szklo za te cene jest swietne. wiec tak, wlasnie takie chce;-)))ale mowie o tym nowym z VR-a VR tez dziala super podobno
  2. o jest juz;-) udalo Ci sie
  3. a wez poprostu skopiuj pierwszy link pod fotka zdaje sie, nazwany direct hotlink for forums czy jakos tak i wklej calosc, bez klikania juz w jakiekolwiek obrazki. Poprostu skopiuj i wklej w posta ja tak robie
  4. dzieki hahaha no ostatnia tez mi sie podoba hahahaha A sluchajcie jak to z tym d80?za 2400 jest z tym nowym kitem z VRka??? jak tak to chyba wymienie swojego d50 na nowszy model
  5. [quote name='Waxy']Ludzie u mnie na ulotce w Media pisze, że Nikon D80 + 18-55 jest za 2399 a u was o 1 tysiąc więcej? :-o[/quote] 18-55 z VRka??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy bez
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8466/dsc5952ll5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2295/dsc5281lr1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7273/dsc5188wx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/769/dsc5922aj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/652/wiosna005vf2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9523/kaborno001jv0.jpg[/IMG][/URL] and: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3567/sadziiiik039cn1.jpg[/IMG][/URL] ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  7. [URL=http://imageshack.us][img]http://img174.imageshack.us/img174/4914/dsc5282el6.jpg[/img][/URL]
  8. i to: ja sie w tym zakochalam!!! ja chce ponyka!!!!!!!!!!!!!!!!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4769/17983958oj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6453/20077702tq3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3055/17324770pb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5491/56151704ij8.jpg[/IMG][/URL] ponyk byla prezentem na komunie;-)))))dla tej malej
  9. Kojot mi absolutnie nie przeszkadza i bardzo sie podobie. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/3889/sadzikmalyxl7.jpg[/IMG][/URL] Adaś Ziemianin [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6087/sadzikmalkd6.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Anashar']Ja mogęspokojnie polecic tą Sigmę na początek. Wiadomo, że to nie to co szkło za 3tys. ale naprawdę jest dobra w niższym przedziale cenowym :)[/quote] hehehe oddam za polowe ceny tej co normalnie chodzi. Uzywalam z analogiem, z cyfra juz nie chce-ostrosc przy dluzszych ogniskowych lezy i kwiczy dla mnie szklo nie warte nawet 200zl [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6568/kaaasiany6.jpg[/IMG][/URL] corcia kolezanki I jeszcze wiosennie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6374/tchorzmaliwf9.jpg[/IMG][/URL] wsio juz teraz Nikorem 50mm 1:8
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6479/wiosna005kopiazmniejszoef7.jpg[/IMG][/URL] brnąłem do ciebie maju przez mrozy i biele...
  12. [URL=http://imageshack.us][img]http://img186.imageshack.us/img186/4647/wolin127fhdrfo6.jpg[/img][/URL]
  13. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/4576/dsc1365fhdrgo5.jpg[/IMG][/URL] ten wiersz jaki piekny...
  14. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/715/labadkiwh7.jpg[/IMG][/URL] tez madry cytat
  15. Cytat Ks.J.Twardowski, fot ja;-)
  16. [URL=http://imageshack.us][img]http://img84.imageshack.us/img84/466/babikgs8.jpg[/img][/URL]
  17. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4882/babiabk2.jpg[/IMG][/URL]
  18. buhahahaha jestescie the best Co do wspomnianego autora-coz, taki text jaki i sedzia :diabloti::diabloti::diabloti: wiecej komentowac nie ma sensu-calosc zawarta w zdaniu powyzszym
  19. a to Tobie;-))) super, dzieki jeszcze raz!
  20. ide sie dalej bawic;-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5523/wolandum1.jpg[/IMG][/URL]
  21. Jeszcze raz dzieki kochani (nie pamietam komu) za polecenie ksiazki Kelby'ego. Zamontowalam sobie CS3 i sie bawie-mala rzecz a jak cieszy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3191/gorygalleryhw6.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='niceravik']A ja KOCHAM orsini :loveu:!!![/quote] no i prosze wszyscy sie kochaja! a ja kocham Tuatha i Jaska. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Donaldu Tusku zapowiedzial czas cudow i milosci-mial chlop racje jak widac
  23. [quote name='Ola164']Myśle nad zakupem lustrzanki, tylko raczej z USA (można by "naciagnąć" Dziadka który tam mieszka) moją cyfrówke też tam kupiono :) Tylko musze jeszcze poczytać i zastanowić sie nad modelem, co polecacie?[/quote] jak z USA to d300;-) zwlaszcza ze dziadek kupi :evil_lol:
  24. [quote name='Jasiek'][B][COLOR=SeaGreen]xxxxxxxxxxxx[/COLOR][/B] Skopiujta sobie tego posta bo mod go znowu wychlasta:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hhahaha ja tez korzystam z tego pana weteryniarza :diabloti::diabloti::diabloti:
  25. hahaha, a moze ona juz na zmywaku zasuwa w GB? ma frustracje wiec sie wyladowywuje na nas, ze niby o jakiekolwiek dobro walczy?
×
×
  • Create New...