-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
nie strasze! takie dziury ze szok!facet z busa musial felge wymieniac po jednym spotkaniu z dziura. Jak oplaty?normalnie bo my zglaszalismy i tak w ostatnim terminie:((wiec nie bylo problemu bo i tak placilismy maxymalna kwote:))) ale winko maja SUPER!!!:p :p :p
-
czemu inseminacja? bo TAK, a czemu to nie zamierzam sie tlumaczyc na forum, bo nie! tak jak pisalam mam dosc tej obludy!a zaraz coniektorzy sobie dopisza jakas historyjke to moze od razy wspolnie wymyslmy jakas? moze ze np. suka ma pochwe w ksztalcie ślimaczka a pies ma prącie w zaniku i sie nie dalo naturalnie? no chyba ze masz lepsza historyjke to mozemy ja przyjac za prwadziwa-mam to juz w nosie!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Waszko ja sie nie kloce!!!prostuje plotki krazace na moj temat(czy tam moich psow zwal jak zwal) to takie dziwne?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='Agatka']I uwierz mi duzo sie o Tobie mówiło w Lesznie, bardzo duzo! I o twoich planach co do krycia. Tak to juz jest, w tym małym świecie ze wszyscy o wszystkim wiedza.[/quote] [quote name='Agatka']I uwierz mi duzo sie o Tobie mówiło w Lesznie, bardzo duzo! I o twoich planach co do krycia. Tak to juz jest, w tym małym świecie ze wszyscy o wszystkim wiedza.[/quote] hmmm ciekawe CO sie mowilo, bo KTO to ja juz wiem!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: zreszta TE SAME osoby co zwykle-norma. a co do kryc????hmmm nie wiedzialam, ze majac raptem 2 suki hodowlane kogos moga interesowac moje skromne plany hodowlane!!!no coz widocznie tak jest. Wiec moze ja Wam napisze moje te plany i skonczy sie Wam temat do plotek? a wiec majac az 2 suki hodowlane planowalam w tym roku az 2 mioty. 1. Fufa (Santina) - na krycie jej zdecydowalam sie nie pamietam dokladnie kiedy: koniec grudnia 2005 albo poczatek stycznia 2006 i to sie NIE zmienilo. Kryje ja psem REPITITION'S LIFE oF CRIME. wIDZIALAM TEGO PSA I mi sie zaj... podoba!Jest krociusienki, malutki, ma super szyje, glowe,kolor-moge wymieniac wiecej, ale po co skoro dla coniektorych i ten pies i moja suka tez sa paskudne, wiec sobie daruje. Wazne ze mi sie podoba tak jak juz napisalam. I bardzo, bardzo sie ciesze, ze jest taki psiak w Polsce!!!! 2.Fantasy(Mafia)- to chyba o tej slynnej suczce w takim razie mowila pani Anna, bo to z nia bylam umowiona na krycie innym psem. Zmienilam zdanie po Legionowie-dlaczego?to jest nieistotne!rzeczywiscie nie poinformowalam o tym wlasciciela niedoszlego reproduktora, bo za bardzo nie wiedzialam jak to zrobic, bo sie z ta osoba klocic nie chcialam!klamac nie umiem , a za prawde by sie obrazila ta osoba, wiec nic nie mowilam. I nawet myslalam, ze to o Mafii ta pani tak mowila, ale jeden maly szczegol-akurat z ta suka sie nie wybieralam nigdzie, bo ja krylam w domu Wiktorem. Suke inseminowalam i z tego "krycia" wyszlo jedno szczeniatko. Ale wazne ze jest cale i zdrowe, a Mafia jest swietna mama. po tym kryciu zrazilam sie totalnie do inseminacji-drugi raz i drugi raz 1 szczeniatko!nie wiem co zle robimy-nieistotne!rureczki odpadaja na przyszlosc. Szczeniatko jest wesole, ma ladna glowke a nawet ma zostawiony ogonek:lol: :lol: :lol: , a wiecej o nim to za wczesnie zeby mowic. Zdjec nie zamierzam wklejac ani teraz ani w przyszlosci bo mam dosc tej obludy,ze wszyscy sie beda zachwycac, a za plecami ze paskud itd. no to tyle:))) znajdzcie sobie teraz inny powod do plotek w takim razie, bo krycia moich 2 suk juz tajemnica zadna nie sa:diabloti: :diabloti: :diabloti: . Milego wieczoru zycze wszystkim!!!
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']My niestety z busa musimy zrezygnowac, bo jezeli mamy do wyboru cieplutki samochod i wiekszy konfort dla psa to jednak wybierzemy samochod.[/quote] no ale resory zawieszenie czy jak to sie nazywa do wymiany:)))takie tam dziury sa!!!!
-
[quote name='Masterton']Dziewczyny!!! przestancie,wszyscy mamy fajne psy,pogadajmy o nich lepiej,po co sie kłócić,ktoś coś mówi,druga osoba niezbyt dobrze zrozumie, i afera gotowa,po co !!!!!![/quote] my sie nie klocimy-wymieniamy poglady. a ja wiem na kim moge polegac a na kim nie i mi ta wiedza wystarczy. Generalnie na starych znajomych sie nigdy nie zwiodlam i mam nadzieje ze sie nie zawiode:)))
-
szorka masz racje!!!!hmmm z tego co piszesz jak mniemam tez sie nie zapisujesz do Klubu Sznaucera?:o :o :o :))))))))
-
hahahaha no jasne!!!!jakby te ankiety zbierala Kasia to by je zebrala:))szybciusienko!wiesz ja wole miec jawnych wrogow a nie takich pseudoprzyjaciol jak Ty :)))co to za plecami tylek obrobia.to wole miec jasna sytuacje.
-
no wiesz mysle, ze ma znaczenie kto zbiera:))))znam conajmniej kilka osob , ktore jak zobaczyly, ze Ty w tym palce maczasz to zrezygnowaly z wyslania ankiety.Jak myslisz czemu???hmmmmmm ciekawe:)))))))))))))))
-
[quote name='Agatka']Jak sie traci grunt pod nogami to tak najprościej. Powodzenia w innym światku !!![/quote] chyba zartujesz???poprostu mam dosc plotkarzy!chociaz masz racje z powodu kilku sztuk takich obrazac sie na caly swiat????zycze powodzenia w zbieraniu chetnych na Klub Sznaucera!sprytne to bylo posuniecie, zeby Kasia deklaracje rozsylala, bo ja kazdy lubi. A tam ZONK drobnym druczkiem, ze Ty zbierasz te ankietki!czad normalnie!ciekawe czemu sama ich nie rozsylalas????hahahhha
-
dobra zmieniam mam dosc tego swiatka!!! i tego forum zegnam!!!!!!!!!!!!
-
hahaa a mi sie Masterton kojarzy z tym Mastertonem co to pisal te fajne ksiazki instruktarzowe o sexie:diabloti: :diabloti: :diabloti: wiec kazdemu z czym innym:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: hihihi ale ksiazki super:))mam nawet 1 w domku
-
[quote name='Masterton']dzien dobry,nie wiem dlaczego p.w ten wlasnie sposob ze mna rozmawia? Alepowinnysmy sie chwalic naszymi sukcesami i wspierac sie nawzajem a nie zarzucac sobie plotki,i drobne aferki,nie zna mnie pani a wyciaga p. tak daleko idace wnioski,przykro mi bardzo,ze zamiast przywitac mnie na forum,tak wlasnie PANI!!!! postapila.....[/quote] \no zaraz lzy wzruszenia mi oczy zalaly! a Pani tez mnie NIE zna a jednak wypytywala sie Pani o moja suke i w dodatku z drobną aferką wystartowała Pani, że ja się umawiałam na krycie innym psem, wiec w jakim celu? Bardzo mi miło , ze Fufa sie Pani podoba!Mi tez sie ona bardzo podoba a to najwazniejsze. No i gratuluje CACIBa w Katowicach!
-
Agatko czy ja sie umawialam z Santina na krycie do Dengika????????????????? KIEDY?????????????? bo sobie jakos nie przypominam!!!! Umawialam sie z Mafia, ale NIE pokrylam, a [B]nie[/B] z Fufa! jak chcesz to mozemy na ten temat podyskutowac, ale jestem wqrzona na maxa, bo musze jechac na szkolenie i to do Krakowa!!!a mi sie nie chce!
-
[quote name='anna1']nie gluchoto:) jestem na rtg :) trza zrobic fotke czemu chodzic nie moge:)[/quote] a masz kreciku wiadomosci od pana J.?:))))
-
no no super te Katowice!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!! ania1 kulawcu łysy:)))jestes w robocie????
-
[quote name='Megi Nszczegolne podziekowania dla Kavangi i jej super mamy :beerchug: [/quote'] Mamy??? super to ona ma TATE:))))))));) ;) ;)
-
[quote name='Masterton']Ty za bardzo komentować nie powinnaś bo to raczej tobie kultury brak,a co to tu wolności słowa nie ma czy Ty tutaj decydujesz,a propos,przypomnij sobie swoje komentarze o petach i show dogach,czy płynęła z nich kultura.....? wątpie,a czy to co teraz piszesz,jest kulturalne??To że jestem nowa to znaczy wedlug ciebie ,gorsza???"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" [B]Bierz przykład z Orsini[/B]....[/quote] nie bardzo rozumiem????? ale tak czy siak ciesze sie ze Pani tu jest - oszczedzila mi Pani na telefonie, bo mam pytanie: dlaczego sie Pani wypytuje ludzi czym bede kryla Fufe(Santine)?Nie sadzi Pani ze najprosciej zeby sie tego dowiedziec to jest zapytac wlasciciela psiakow czyli akurat w tym wypadku Adama lub mnie?No ale OK, lubi Pani plotki wiec woli sie Pani zapytac osob trzecich-jeszcze TO jestem w stanie zrozumiec, ale nie rozumiem czemu mialy sluzyc opowiesci pt. ze sie z Fufa umowilam na krycie innym psem???????ja moze mam skleroze, bo juz mam z gorki:)))ale jakos nie pamietam zebym sie umawialla na krycie tej suki tym psem ktorym Pani mowila!Czy [U]zatem zostala Pani wprowadzona w blad przez wlasciciela tegoz jakoby niedoszlego dla Fufy reproduktora???[/U]ale nawet jesli to nie bardzo rozumiem po co takie rzeczy opowiadac innym hodowcom????czy moze mi Pani wyjasnic sens rozpowiadania takich plotek?bo mi przychodzi do glowy tylko jedno: chec zdyskredytowania mojej osoby w oczach innego hodowcy, ze jestem niepowazna itd.:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
-
Marysiu no jak dla mnie v4 powinien dostac inny piesek:))))zobaczymy czy mamy ten sam gust z panem sedzia:))))))
-
[quote name='marisia']
-
na pewniaka na co przepraszam???:o :o :ono ja jestem bardzo ciekawa tych Katowic:))))))ojejku nie mam sily:(((ksiazke by mozna bylo napisac o tej Moldawii i Ukrainie, o tych lapowkach, o dziurach na drodze, ale winko maja pyszne:))))bo ta Moldawia to kraj wina i czegos tam:))wiec wino im sie udalo!:))))polecam
-
zazdroszcze!!!tez chce na SHOW jakies!!!!!
-
Marysia no tak:)))rzeczywiscie nazwa niefortunna:)))to sie cos jeszcze wymysli:)))))))))))))Marysiu a jak przed Katowicami nastroje?
-
[quote name='Elitesse']to ja sie napewno nie zapisze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :)))))))))))))))))))