Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. W KAZDYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))) uwielbiam wydawac kase:)))))na wszystko:)))))) Ka-Vanga nie znam Wawy:)))i nie wiem co jest blisko, ja jestem w wawie zawsze autem wiec wszystko jest dla mnie blisko:))))
  2. Galeria Mokotow, Sadyba, BlueCity...ehhhhh rozmarzylam sie.........tylko cashu trzeba i mozna jechac:))))
  3. Kochani czemu tylko ja sie tu odzywam na tym forum???:)))bo nic wiecej od parunastu minut NIE WIDZE jak tylko moje posty:)))))))))))))))))))))))
  4. o ranyyyyyyy Kochana pelno fajnych...i drogich:(((((((((((((((((((((
  5. mowcie cos...to mi sie spac chcialo a nie Wam
  6. eeeee...nie wiem spac mi sie chce wiec z mysleniem nienajlepiej u mnie
  7. dzien dobry wszystkim, tak?:)))
  8. Ja tam nie bylam, ale wiem od innych, ze naprawde psy tam sa i zadbane i czyste i najedzone itp. Jesli chodzi o takie rzeczy to maja super. Pytanie tylko i na nie moze odpowie ktos kto sie zajmuje psychologia jak z psychika u takich psow?po paru latach i to nie chodzi mi o te konkretna hodowle, tylko o wszelkie takie duze hodowle, gdzie piesek nie spi w lozeczku z pancia, gdzioe nie chodzi za mna po domu krok w krok itp... no ja tam wole domowe hodowle jednak:))) psy t o nie konie, ktore sobie moga w stajni mieszkac i poki maja jesc i ruch to wlasciwie im czlowiek do niczego potrzebny nie jest, bo sa szczesliwe we wlasnym towarzystwie.
  9. no, ale Tobie to zazdroszcze, bo mozesz chociaz isc na Rynek, a ja co?szkoda tych ludzi
  10. nie no trzeba byc dobrej mysli, ze to wszystko sie pokojowo zakonczy w najblizszym czasie
  11. no MASAKRA!!!ja tam nienawidze zimy:((chociaz dzis jest ladnie niby,ale i tak wole te ladnie ogladac zza okna:)))
  12. POBUDKAAAAAAAAAAA fotek nie zrobilam,bo czekalam godzine na pociag!!!troszenke sie spoznil,nie?no i wrocilam zamarznieta to tylko film obejrzalal i lulu:))
  13. tak???to nie tylko w Sopocie?:))))a to u Was to oznacza gdzie?:)))
  14. hahaha to byl czad:))))) byly takie gwizdy, ze slyszano je chyba w sopocie:))))a wlasnie zawsze sie rozlegaly jak ten pan sedzia wybieral:)))))
  15. tfuuuuu z exportem:))nie wyspalam sie dzis:))))))))))
  16. z importem to nie ma problemu, problem jest z przywozem
  17. cholera, nie umiem cytowac:((wyszlo na odwrot:))ze ja to cytat mnie?:))tak mam na podgladzie:))
  18. dla wszystkich zainteresowanych: juz sie chcialysmy za to zabierac, bo im wczesniej oplacasz wystawke tym taniej, a tu sami wiecie co sie tam dzieje!!!chyba troszku trza poczekac?
  19. a ja z polskich sedziow to lubie tych ...zagranicznych:)))
  20. oki, czas do domku isc, a Wy sie zaczelista zchodzic:(((((((zawsze tak jest:((((((( a na dworze FATALNIE!!!najnormalniejszy MEXYK!!! zawieja, zamiecia, wichura i snieg z deszczem:(((((((((( do juterka
  21. malawaszka raczej zero intelektu powinnas napisac:))))))))))))
  22. Justa: super ubranko!!!To to od Izy???bo ja mam takie jak malawaszka:))tez fajne, ale nie ocieplane a to wyglada na podszyte polarkiem
  23. malawaszka: mozliwosc taka tam jest, ale nie wymagaj ode mnie zbyt wiele:)))))))))))))))dla mnie to za trudne, a instrukcji nie wzielam, bo pstrykac fotki tylko umiem:)))na tym programie uniwersalnym:)))))))))))
  24. jostra: szelka jest wredna:))i jak sznaucie byly male to je gryzla, a ze starsza o miesiac to je gryzla zebami:))))one dalej nie maja wielu zebow, ale ...potrafia ja zameczyc liczebnie:))))i wtedy dopiero ona ma mine:))i wyskakuje od nich z kojca:)))) a sznaucerki sa tylko ciekawe kto do nich w odwiedziny przyszedl:))wiec sie na nia pchaja:))))zawsze ja powala i wlaza na nia;))))
  25. uuuu Kochana....:)))to bedzie ciezkie:))))ten spokojny moment:)))))przy 2 szczenkach:)))))))))))
×
×
  • Create New...