Romas przestan z tymi pozwoleniami:))))))))))))))dawaj do galerii!!!jakby kazdy czekal na pozwolenie to bysmy nie mieli zadnej fotki z wystaw naprzyklad. DAWAJ SZCZENKI:))))))))))))))))
Jostra: to jakies kijowe te szkolenie!mi co prawda nie fundowali samolotu a tylko benzyne i auto, ale za siedzenie na kazdym szkoleniu placili mi normalnie:)))Plus te diete,ale 21zl, chyba, ze stawka juz wzrosla?ale dieta tylko w przypadku gdy nie zapewniali nam hotelu z wyzywieniem, a poniewaz to sie nie zdazylo, wiec i diety nie bylo:))