Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. eeeeeeeeeeeeeeeee, no nacisnij i Ci zaladuje a potem skopiuj 1wszy adres i wklej tu sprobuj z 1 fotka
  2. http://www.imageshack.us tam wejdz i zaladuj fotke a potem skopiuj adres i wklej:)))tak bajecznie to proste ze szok:)))))))))))
  3. Romas przestan z tymi pozwoleniami:))))))))))))))dawaj do galerii!!!jakby kazdy czekal na pozwolenie to bysmy nie mieli zadnej fotki z wystaw naprzyklad. DAWAJ SZCZENKI:)))))))))))))))) Jostra: to jakies kijowe te szkolenie!mi co prawda nie fundowali samolotu a tylko benzyne i auto, ale za siedzenie na kazdym szkoleniu placili mi normalnie:)))Plus te diete,ale 21zl, chyba, ze stawka juz wzrosla?ale dieta tylko w przypadku gdy nie zapewniali nam hotelu z wyzywieniem, a poniewaz to sie nie zdazylo, wiec i diety nie bylo:))
  4. zaden priw GALERIA SZNAUCERZA!!!!
  5. Romas wyjdz z tego forum i jak ten temat opuscisz to na samej gorze bedzie temat GALERIA:)))))ale Galeria sznaucerkow a nie ta glowna:))) jaki priw, WKLEJAJ JUZ:)))))))))))))))))))))))))))
  6. Ka-Vanga i jeszcze za nie kase dostanie!!!:))))tez tak chce:)))))))))))
  7. no wlasnie:)))fajne szkolenie
  8. oj tam egzamin:))zdasz napewno:))))a potem....shopping time;)))))))))))))))))))))))))
  9. ale zes tam dlugo pobyla, raptem 2 dni??? ale i tak Cie nie lubie o 2 dni za duzo:)))))))))))))))) takie ladne sklepy.................ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  10. dobra zartowalam:))noga jestem z netu i z kompa;)))))))))))) ale i tak nienawidze jostry za te zakupy w warszawce:)))))))))))))))))))i to samolotem!!!!!!!!!!!:)))))eee, to mozecie sie we 3ke spotkac z Agatka:))))jak bedzie wracac:))))))))))) dobry pomysl???
  11. ja wiem,ale nie powiem...za te zakupy w Arkadii:(((((((((((( :evilbat:
  12. AAaaaaaaa racja:)))))))))))))gupia jestem ze zapomnialam!!!! to trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co zabierasz?czy to juz pisalas?
  13. wez pliz nie mam sily mozg mi paruje, bo sie zapisalam na forum charcie i bronie kolezanki!bo tak jak na nia wsiedli to szok!a ona jest osoba b.wrazliwa i jest mi jej poprostu szkoda, bo to co tam wypisuja to stek klamstw! Nitra???
  14. Agatka a gdzie jedziesz bo sie nie wczytalam za bardzo?
  15. hahaha:((((bardzo zabawne:((((((((((
  16. ale mnie wqrzacie:)))))))))))to chociaz pocieszam sie, ze Wam pada na lby:)))))))))))))za kare za te zakupy i te sklepi i w ogoole za warszawke...bo w sumie fajne miasto-ja tam ja lubie:))
  17. orsini

    Ogon

    W Danii jest taki absurd:)))))))))ale nie widzialam takiego psiaka:)))))
  18. jakie pada???u mnie nie i nie zanosi sie:)))))))))))))))))
  19. orsini

    Ogon

    a mi uszy:)))a poniewaz sie tak nie da jak pisalam, wiec tne wsio:))))))))
  20. juz dzwonie po killera!!!!!!!!:)))) ladne mi szkolenie jak na necie siedzisz:)))))tez bym na takim mogla byc
  21. JUZ CIE NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))) napisz cos jeszcze to wysle killera poczta kurierska:))))))))))
  22. pinda jedna!!!juz Cie nie lubie!!!zaraz zacznie sie chwalic:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))zakupami i gdzie to nie byla:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  23. jakos tak zaraz ma lot burzujka jedna!!!:)))
  24. orsini

    Ogon

    laska jest pieprzasta a tamto co stoi to cz-sr:)))
  25. orsini

    Ogon

    no mi ogonki nie przeszkadzaja,ale uszi!:)))wrrr, ja bym mogla ogony zostawiac a ciac uszki:)))
×
×
  • Create New...