Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. hahahaha SUPER!!!!! jakbyy to powiedziec-hahahaha no dla mnie Twoj mejl nie jest zaskoczeniem hahahahahhahahaha :bigok: :bigok: :bigok: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :bigok: :bigok: :bigok:
  2. hahahahahhaa a co wolicie u facetow??? semi coaty czy true hairless?hahahahahahhahahahahaha no ja wole semi, ale takie nie na maxa-na klacie wlosy tak, na plecach zdecydowanie NIE hahhahahahahaha i w nosie takie dlugie dredy tez NIE hahahahahahhahahahahaa :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  3. hahahaha bo Ciebie to juz znam, wiec nie jestes obca jakas:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  4. nie, ale mialysmy sie bic na gole klaty czyja jest pila:))))) moja, moja, moja!!!!:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie:
  5. [quote name='Elitesse']ale to za pol godziny bo ide na poczte wyslac ostatnie kartki bo wczoraj mi sie nie chcialo hihihih :x-mas:[/quote] spadaj co???ja niedlugo na wioske jade:(((((
  6. [quote name='Ka-Vanga']Hahaha tylko sie nie pobijcie :evil_lol:[/quote] a czemu nie???? na gole klaty!!!!! dawaj Elitesse!!!!:robot: :robot: :flasings: :flasings:
  7. [quote name='Elitesse']hehe ta to moja ulubiona jest :D :D :D[/quote] nie, nie to jest [B]MOJA [/B]ulubiona!!!!!
  8. [quote name='Elitesse']oo widze ze emotikonki do szybkiego dodawania pozamieniali na ladniejsze :x-mas:[/quote] ale maja szczescie, ze nie zlikwidowali tego: :chainsaw: :chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw:v
  9. jakie postrasz??? JUSTA DAJ IM PO BANIKU NA SWIETA I JUZ hihihiihihihihihihihihihii :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  10. pudelki cudne!!!! ja kcem czarnego toya!!!!:jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: ale sluchajcie-wyjasnijcie mi pliz o co chodzi z tym semi coatem dokladnie!Dlaczego takei psy maja byc blee????jeszcze nie tak dawno byly tepione amerykanskie sznaucery w Polsce, na takiej Litwie dalej sa-bo wlos maja miekki a to niby wada. No ale na miekki wlos jest rada-wyskubac psa i odrasta szorstki. A takiego semika tez jak sie wyskubie/ogoli/potraktuje kremem to sie robi true hairless, wiec w czym problem???:question: :question: :question: :question:
  11. [quote name='góral']Z tego co widzę, to z wszystkich tricolorców tylko Lisek będzie jaśniutki:-D[/quote] to po Zuniu ma:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:
  12. [quote name='florance']do tego się okazało, że w tym roku nie dostaniemy paczek na święta... :sabber: :sabber: :sabber: co za dziadostwo... za dużo kasy na reklamę wydają :evil:[/quote] my paczek tez nie mamy ale cash i owszem:bigok: :bigok: :bigok:
  13. orsini

    Onka

    [quote name='Marta Chmielewska'][SIZE=7][SIZE=3]kwiatek od nas [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img500.imageshack.us/img500/1263/zyrafkazkwiatemnadogo3fu.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/SIZE][/quote] ale cudne!!!!!!!!!!!!!
  14. orsini

    Onka

    hahahahaha a ja kilka minut temu dostalam smsa od ani hahaha ze onka ma baby:))))))))))))))))))) reflex szachisty hahahahahahhahhaa ale sie usmialam:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
  15. ja tez nie wiem ,ale Ania i Psy to chyba ma malamutke:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
  16. [quote name='sh_maniak']Faktycznie bardzo popdobna do Buełeczki :-D A co to za huszczy ogon tam w tle ?[/quote] hahahahaha ta to wszystko wypatrzy hahahahahah tesz myslalam, ze to haszczor, ale to chyba malamutka nie?:bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
  17. toc mowie , ze bardzo mily dzionek:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: i kasa i 6 dodatkowych dni urlopiku SUPER!!!!:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :drinka: :drinka: :drinka:
  18. Florance to serio kcesz na wystawki jezdzic???hhahahaha kolejna szalona osoba co nie ma na co kasy wydawac hahahaha
  19. w ogole dzis mily dzionek:))bo jeszcze kaske dostalam na swieta:))mala bo mala, ale lepszy rydz niz nic nie?:bigok: :bigok: :bigok:
  20. [quote name='anna1']co za dupcia:) takie maluchy sa przeslodkie:)[/quote] to juz widzisz fotki? :bigok: :bigok:
  21. [quote name='resuruss']:bigok: ....wow!!!Gratuluje pamieci lub doskonalego kojarzenia. Ja na poczatku tez bylam w szoku,jak zobaczylam jej zdjecie!!!!Normalnie klon.....nie wiem jak na zywo wypadnie porownanie ,ale na zdjeciach sa podobniutkie!!![/quote] dlatego myslalam, ze to Bulka:)))))))))
  22. [quote name='florance']jestem, ale jestem tak niezastąpiona, że nie mogę na tak długo z pracy nawiać :D8) jak wezmę 3 dni z weekendem to jest suuuuper :roll:[/quote] jak jestes to spoko-zawsze masz sad pracy:bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
  23. [quote name='florance']ja tam się nie znam na tych kadrowych sprawach...:roll: :P nawet nie wiem, ile mam urlopu, bo i tak więcej niż 3 dni w kupie to w życiu nie miałam :D[/quote] czemu???nie jestes na etacie??????
  24. orsini

    Onka

    WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje, ze dostanie jakies ladnie imie !!!!:bigok: :bigok: :bigok:
×
×
  • Create New...