Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. cicha woda brzegi rwie:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  2. a czemoz to jestes zmuszona do rezygnacji z tego nicka?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: narozrabialas gdzies i chcesz sie ewakuowac?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  3. [quote name='Natalia_W']Ja musze do weekendu wyzdrowiec... :D[/quote] a co znowu masz jakas imprezke????
  4. ja umieralam najbardziej w piatek przed sylwkiem-masakra normalnie, a teraz juz tylko smarki zostaly
  5. [quote name='jostra']Ja kaszlę, smarkam i boli mnie gardło, ale to dopiero 3 dzień :placz:[/quote] oj to wspolczuje!bo to tak ze 2 tygodnie sie ciagnie:(((((tzn. bol gardla nie , ale reszta objawow
  6. ja tez mam ostatnia faze-czyli te smarki, ale wczesniej kaszlalam, potem bolalo mnie gardlo a teraz smarki:))))
  7. no ja juz powoli zdrowieje:)))))ale smarki jeszcze mam!duzo smarkow:shake: :shake: :shake:
  8. oj przestan jakie wkuwanie?????
  9. [quote name='Natalia_W']My mamy znajomego w Nowej Zelandii... I tam nocleg i wszystko byloby za darmo :p ;) tylko doleciec trzeba ;) hehe[/quote] tylko... :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. [ [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8066/astrantia34kg.jpg[/IMG] tak tu zdecydowanie tlo mi sie podoba!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. no Nowa Zelandia w ogole jest THE BEST!!!!
  12. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/38/australia1609fe.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Natalia_W']Dobra bo nas zaraz stad wyrzuca :p ;) ja tam wole Cube i zdania nie zmienie :p[/quote] a ja Australie i tez zdania nie zmienie:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  14. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9923/australia4683by.jpg[/IMG][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8823/australia698vh.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8360/australia554iz.jpg[/IMG][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7761/australia5131gg.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4563/australia3692ey.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8823/australia698vh.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3777/australia4230jx.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/848/australia1553jj.jpg[/IMG] australia
  18. a co to tsunami?
  19. i misie koala i papuzki, za to nie ma Fidela Castro:diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. albo do australii:))tam teraz srodek lata:))))
  21. masakra!nienawidze zimy!!!!
  22. jakie fajnie??jak to sie zacznie topic no nas zatopi!!! no ja tez zasmarkana jestem:((((
  23. u mnie niestety snieg nie topnieje i jest go poprostu przeogromna ilosc!!!!:-( :-( :-( :-(
  24. hehehe to tez jest i moj faworyt:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  25. no wlasnie pusto:(( Natalia a ktory jest Twoim faworytem?tu pytam bo w galerii nie mozga gadac:)
×
×
  • Create New...