Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Ania i Psy'] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1588/60fk.jpg[/IMG] :)[/quote] hahahahha co to?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: super domek!!! chyba nowka co?
  2. [quote name='Lambli@'][SIZE=4][B]kochane psiaki[/B][/SIZE], chciałam was zaprosić na stronke poświęconej właśnie tej rasie [/quote] fajnie dzieki przekazemy naszym psiakom:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko moze byc maly problem bo nie wiem jak inne , ale moje nie umieja czytac:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no i to jest GALERIA a nie linkownia:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  3. matrix dzieki!:loveu: :loveu: a co u Ciebie slychac?jak psiaki?
  4. aha dzieki to czekamy na Gruce
  5. [quote name='Pasavera']ciii :lol: to ściśle tajne :diabloti: hi hi i to w cale nie jest dzieło :roll:[/quote] jak top secret to ciii ale CUDO to jest!!!! mi sie bardzo podoba!!!!:multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name='Iwona']My nie :lol:- to natura czasem robi sobie jaja ze wzorca:evil_lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='Iwona']Hmmm- no cóż -piękna "inaczej":lol::lol::lol:[/quote] delikatnie powiedziane Dudek to bylo Haloween Party czy jak?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. zdradze Wam w sekrecie, ze Pass mi zrobila dzielo sztuki!!! Jeszcze nie gotowe ale jakie sliczne!!!!!!!
  9. ja sobie nie kpie, ale Wy to sobie ze mnie jaja robicie tak????:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  10. [SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE] [CENTER][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/263/bazag5mf.jpg[/IMG][/CENTER] a co to za rasa??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  11. [quote name='Ka-Vanga']ROBIN TY ZYJESZ :crazyeye: :multi: :multi: :multi: :cool3: .[/quote] wlasnie!!!! co sie z Toba dzialo??????????????????????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  12. [quote name='Dudek']A ja byłam wczoraj na przyjęciu u znajomych:evil_lol: [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/9874/d6076yd.jpg[/IMG] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1773/d6068xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1879/d6081oz.jpg[/IMG] Niech mi się nikt nie odważy nie pochwalić zdjęc:mad:[/quote] co to??????????? aaaaaaaa po nocach horror mi sie snic bedzie!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. KONIECZNIE:))) o ile sedziuje mezczyzna:)))))
  14. [quote name='maga18']spodnie miala i marynarke - ala sukienke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no to masz odpowiedz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: z rozpierdkiem do majtek i w kabaretkach by byl BIS a tak tylko final:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. [quote name='sh_maniak']oj tym razem byłam tylko w pierwszej piatce na BOG :cool3:[/quote] uuuuu pewnie rozpierdek w spodnicy mialas za maly, albo kabaretek nie zalozylas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka']albo jestem ślepa albo nie wstawiła :shake:[/quote] no to jestes slepa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja widze tylko napisala ze to Glogow:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Ka-Vanga']Hihi no to juz nie musze wstawiac fot z Trencina ;) .[/quote] a wstawila????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: bo wczoraj jeszcze bylo MERRY CHRISTMAS:lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='sh_maniak']Teraz sobie pomyśl co by wywalczył z najsliczniejszą Sh :cool3: :lol:[/quote] no to ja wiem jak Ty BISy wygrywasz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: maga to GRATULUJE!!!
  19. a ja poprosze sznaucerki miniaturowe czarno srebrne:)) dzieki
  20. [quote name='maga18']zapomnialas dodac - śliczny Toffik z jeszcze śliczniejszą Magą :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] hmmm no coz piekna jak piekna, ale jaka skromna:)))))) a kto sedziowal i co wygralas?
  21. nie wspominajac juz o Agatce i jej newsach na www:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. super newsy z Bolusiem!!!!:loveu: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  23. [quote name='Elitesse']Olu nie sluchaj jej !! kochane maluszki sa :loveu:[/quote] ooo podlizuje sie wazeliniara jedna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad:
  24. [quote name='Ka-Vanga']Teraz to nie dostaniesz :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/quote] ale nie ja a forum publiczne:)))nie tylko JA tu siedze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...