Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='dorotak']Dzięki nieocenionej [B]Wind[/B] mogę Wam pokazać migawkę z naszego treningu flyballa. Atos na razie ćwiczy na atrapie maszyny. Czas zrobienia zdjęcia - okolice godz. 0.00 :roll: :cool3: :lol: :lol: :lol: [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/9312/mg2318xy9xn.jpg[/IMG][/quote] REWELKA i foty i zabawa!!! JA TEZ KCEM!!!
  2. najgorsze w lysym psie to sa te lyse fiutki:crazyeye: :crazyeye: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:
  3. nie czekam, a mowilam,ze jakbym brala to od Orlej, bo jest rewelacyjna i z suczych chinczykow to ona mi sie najbardziej podoba-mala,doskonala g.linia,ruch,sliczna glowa,super papier i charakter-chyba wiecej nie potrzeba?:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a Dafnie bardzo lubie-z podobnych wzgledow:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a do tego mnie poznaje i sie tak cieszy fajnie:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  4. za to ja znam kolor na bank jest czarny-bo przeciez czarne sa wredne:lol: :lol:
  5. [quote name='Flaire']Napisz to Fuki na priw - ona jest z Wrocławia i to robi, a już szczególnie jeśli masz foksteriera.[/quote] ooo no racja!!!!! tak jak Fuka to nikt w Polsce foxow nie robi!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. ale ona jest pp a te sa spokojniejsze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ciupke:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. jaka aluzja???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dafnia jest super jakbys chciala sie jej pozbyc to ja bardzo chetnie wezme:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i zawsze sie psisko cieszy jak mnie widzi-taka ma pamiec:))))
  8. [quote name='k.iwona'][FONT=Times New Roman][SIZE=3] i te dzieci Żuka :cool1: [/SIZE][/FONT][/quote] no dzieci Zuka jak dzieci Zuka, a ja chcialam pogratulowac ani1 dzieci Nadzieji Germanika! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  9. Waski gratuluje!!!czyli jednak gdzies Twoje psy potrafia zaistniec!!!!SUPER!!!! a przepraszam, bo tu nie temat, a jaka byla konkurencja w whipetach?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. no to bedziemy zmuszeni poczekac na pelne wyniki. SUPER POCZATEK SEZONU [B]PRAWIE[/B] DLA WSZYSTKICH:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][SIZE=5]Gratuluje!!!!!![/SIZE][/B]
  11. [quote name='resuruss']Psy klasa otwarta: 1.Wiraz Germanika dosk1,CWC 2.Asko Elemelek dosk 2 3.Donovan Pastoral [/quote] a przepraszam piesek z 3cia lokata to jaka dostal ocene, bo nie jest napisane:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :-( :-( :-( :-( :-( :-( odpowiedz: a)b.dobra b)dobra c)zadna z powyzszych
  12. GRATULUJE WSZYSTKIM ZWYCIEZCOM!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: Waski Ty nie dziel na duze czy male psy, na fioletowe czy w ciapki, na kalekie i nie,zszywane i cale, a podziel poprostu na [B]ladne i brzydkie[/B] co? [B]PS-Jak Ci dzisiaj poszlo?[/B] PS2-tak a propos odpowiedz mi pliz na jedno pytanie, na bardzo wazne pytanie: czy wolalbys zeby Twoje psy byly: a)najbrzydsze wsrod najpiekniejszych b)najpiekniejsze wsrod najbrzydszych c)fioletowe i w ciapki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Mek']Tak tak, szczególnie, ze bedziesz miec stado "wrednych" szczeniaków. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] buhahahhahahahahahahahahahhaa dobre!!!!
  14. orsini

    Onka

    [quote name='AnkaW'][B]Orsini[/B] - Ty wszystko w czarnych barwach widzisz :evil_lol: :evil_lol:[/quote] a to dlatego ze jestem OPTYMISTKA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. maly szczegol drobnym druczkiem stoi,ze zagramaniczne kundle 40 jewro za wystawke bez wzgledu na termin:evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad:
  16. orsini

    Onka

    [quote name='Em-ka'][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8951/tnmiciu5ol.jpg[/IMG] :loveu: [FONT=Comic Sans MS]sama słodycz - stworzona do całowania i przytulania!!!![/FONT]:buzi: :calus:[/quote] i przewijania pieluszek:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. wrecz przeciwnie, odezwij sie do mnie pliz:mad: :mad: :mad:
  18. orsini

    Onka

    on juz ma qrwiki w oczach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. hahahhaaha:))))) poprostu jestem wqrzona cala sytuacja nic wiecej:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: wez tu pomagaj ludziom!:angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad:
  20. malawaszko ja powiem tyle: NIC NIE JEST CZARNE ALBO BIALE TYLKO.
  21. [quote name='Dudek']Donio - fajnie, że nam życzysz powodzenia ale przecież Fanthagiro też będzie:loveu:[/quote] zmienia image dlatego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :mad: :mad: :mad:
  22. a mysmy mieli wlasnie panne do sexu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tzn. Wiktor mial:))tylko Pancia cos zle policzyla dni i tak jakby sie spoznila-bo juz bylo po cieczce:evil_lol: :evil_lol: wiec z sexu nici:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no co ja nie mam to i piesek moze nie miec nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. teraz nigdzie psy mi odrastaja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='sh_maniak']Krysiu jedziesz do Brna? :razz:[/quote] Czechy??? z kopiowanymi psami??? chyba nie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. skuś baba na dziada, skuś baba na dziada itd..... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...