-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
no ale o co Ci wlasciwie chodzilo? Dlaczego Cie to tak boli ze ktos decyduje sie nie pokazywac swoich psow? Wszystko zgodne z prawem sama to zauwazylas. Qrcze w tych basenji to widze bardziej sie naparzacie jak na chartach!a myslalam, ze to niemozliwe!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
no toc powtarzam: I LOVE YOU dlatego! ale serio chocmy stad na grzywki:))tam jestes zawsze mile widziana hahahahhaha
-
[quote name='alanowak']Orsini, SengaSengana czy moglybyscie zalozyc osobny topic na off`ie, bo piszecie nie na temat, a wasze posty nei kazdego milosnika basenji musza interesowac...[/quote] masz absolutna racje;)))) kiedy mnie to co pisze Senga tez niebardzo interesuje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
milosc jako uczucie irracjonalne z zalozonia jest odchyleniem od normy, a przeciez I LOVE YOU:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: czyli dopiero w przyszlym roku startujesz ze swoim new basenji?2007 tak?
-
[quote name='SengaSengana']no Ty jak zwykle wiesz lepiej !!!! :lol: :lol: :lol: owszem już powinnaś szukać czegoś dla siebie żeby ze mną konkurować w przyszłym roku :lol: :lol: :lol:[/quote] dopiero w przyszlym??????? czyli w 2007????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: do tego czasu cosik znajde hahahahaa Ypsylon ja stad bardzo chetnie pojde jak pojdzie Senga, ale sama rozumiesz ze jako jej fanka nie moge jej opuscic:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nie masz zadnego basenji:))) ale jak tylko go miec bedziesz to ja tez sobie kupie:))) bedziemy sie spotykac na ringu:)))jak Ty z J.Czarnym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
tak, bo zaspokoilas moja ciekawosc. Myslalam, ze sie cos stalo-a chyba nic gorszego nie ma jak chcesz wystawic i nie mozesz:((((ja znam to uczucie!:(((( No ale skoro to byla swiadoma decyzja i skoro jest zgodna z prawem-to gdzie tu afera?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
bo lubie charty:))))i kiedys na bank bede miala:)))) a Ty planujesz basenji???? no kiedys prawie mialas 5ta grupe-bo teraz duzy japoniec jest w 5tej, no ale juz nie masz, wiec dalej nie kumam co tu robisz-poza dymem, bo ja na charcim wlasnie to robie, bo to jest mega beznaziejne forum hahahahhahaha:)))))) a jak Twoj cien ktorego nie idzie sie pozbyc za Toba podazam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']za to od Ciebie już poleciały jakieś listy psów Ypsylon , jakieś programy Expresu Reporterów, jak nie masz argumentów to zawsze ludzi oczerniasz, taki jest twoja strategia działania, nieprawdaż ?[/quote] przeciez ona sama potwierdzila, ze takowy Expres Reporterow byl hahahahahaKochaniutka Ty tez slepa jestes???Ypsylon pierwsza na mnie naskoczyla wiec chyba normalne , ze sie bede bronic nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ze mam takie a nie inne informacje hahahahaa ale tu nie jest topic pt. AFERY PSIE, a Basenji na wystawach. Wiec co Ci tak przeszkadza , ze te psy nie zostaly pokazane podczas oceny??????????????
-
[quote name='SengaSengana']no właśnie piszę o sytuacji bo mi się nie podoba a nie o poszczegółnych osobach i ich psach, to moje zdanie...[/quote] OK,ale od kiedy Cie tak basenji interesuja??? bo ja nie ukrywam-przyszlam za Toba tak Cie kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ale CO TY TU ROBISZ???????????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
[quote name='SengaSengana']Cytat: Napisał(a) [B]Asiaczek[/B] [I]A oto wszystkie rezultaty z Klubowej Wystawy V grupy, sędzia Zivile POVILAITIENE/Litwa (19.02.2006 r.):[/I] [I]PSY[/I] [I]kl.sz[/I] [I]BI BAHATIKA Loango - wo 1[/I] [I]BUMBALA BAHATI Loango - wo 2[/I] [I]kl. mł.[/I] [I]DOUBLE VINNY Dream of Afrika - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06[/I] [I]GEORG GLAMUR Hanacek - abs. [COLOR=red]nieobecny , właścicielka musiała wrócic do Moskwy z powodów rodzinnych[/COLOR][/I] [I]kl. o[/I] [I]Abotere's ADUNBI - dosk. 1, CWC[/I] [I]GAZAR SUN AND SHADOW Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie zoostał wystawiony na ringu do oceny ale najzupełniej obecny co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I] [I]IT'S RAINING MAN Ypsylon - dosk. 2[/I] [I]kl. ch[/I] [I]CHADDYBABA CHABUR Ypsylon - dosk. 3[/I] [I]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06, Zwyc. Rasy[/I] [I]Faraoland VICTORY AND FREEDOM - dosk. 2[/I] [I]kl. w[/I] [I]YUPPI YOO YEI Ypsylon - dosk. 1[/I] [I]SUKI[/I] [I]kl. sz[/I] [I]ART OF NOICE Loango - wo 1, Najlepsze Szczenię w Rasie[/I] [I]kl. mł.[/I] [I]PAKANYA Liwang - dosk., Mł.Zwyc. Klubu '06, Najlepszy Junior w Rasie[/I] [I]kl. o[/I] [I]HERE AND THERE Asiaczek - abs [COLOR=red]Nie została wystwiona w ringu do oceny ale nazupełniej obecna co widac w konkrencjach hodowlanych[/COLOR][/I] [I]I AM NOT AN ANGEL Ypsylon - dosk. 1, CWC, Zwyc. Klubu '06[/I] [I]kl. ch[/I] [I]CHATTANOOGA CHOO CHOO Ypsylon - dosk. 1 CWC[/I] [I]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - abs. [COLOR=red]Nie została wystawiona do oceny ale najzupełniej obecna co widac w konkurencjach hodowlanych[/COLOR][/I] [I]PEPSI COLA Ypsylon - dosk. 2[/I] [I]kl. w[/I] [I]Pulcinella TARANTELLA - dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie.[/I] [I]Pzdr.[/I] jako osoba postronna lecz uczestnicząca w wystawach to co powyżej zamieściłam nie podlega żadnemu komentarzowi za wyjątkiem uwag krytycznych-poprostu [SIZE=5]nie mieści mi się w głowie !!![/SIZE] Jak można sobie tak "olewać" wszystko i wszystkich ? konkurencje w ringu, sędziów i widzów ???? Owszem z różnych przyczyn można się ze zgłoszonym psem w ringu nie zgłosić ale to z jednym a nie z trzema !!!! dla mnie jako hodowcy sytuacja nie do pomyślenia aczkolwiek dopuszczana przez regualmin...( o zgrozo!!!)[/quote] Ypsylon niedowidzisz prawda? kto jest autprem tego postu??? JA?????? nie a on mnie to przywlokl:)) wiec kto tu intrygi snuje????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Senga to chyba Ty sie tu przypaletalas tez:))) bo ile masz basenji w domu???? baaa Ty nawet nie bylas na tej wystawie wiec CO TU ROBISZ???? to samo co my:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
hahaha ja wiem swoje:))) Ty sobie tlumacz jak uwazasz. a kasete i tak dostane:)))i mysle , ze to bedzie bardzo ciekawa kaseta ahahahhahhahaahah ale to w ogole nie jest zwiazane z tematem: wiec w czym widzis zproblem ze te psy nie byly wystawione
-
Senga ja w ten Expres Reporterow tez nie wierze, dlatego mam juz kopie zamowiona tego odcinka hahahaha
-
Ypsylon nie zauwazylas, ze Senga jako pierwsza napadla na Asiaczka????a Ty zamiast bronic jej, bo gdyby wystawiala swoje basenji to by napewno dostala zwyciestwo klubu, to tez masz jej za zle,ze je w klatce zostawila??????????
-
Ypylon ale widze, ze Twoj mozdzek nie zauwazyl, ze bronie Asiaczka hahahahaha czyli tak jakby Twojej kolezanki ale to taki maly szczegol hahahahahahaha
-
Ypsilon moze chcesz opowiedziec o pewnym odcinku Expresy Reporterow? hahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Donio']:lol: P.S. Normalnych wcięło?:placz:[/quote] wąski!!!! I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! and your beautiful dogs!!! wlasciwie nie wiem kto ladniejszy Ty czy one!!!! wiec kocham WAS wszystkich :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Senga ja tam nie ukrywam, ze jestem fanka 2 osob: Twoja i wąskiego!!!!z czego wąskiego nikt nie jest w stanie wyprzedzic w moich rankingach hahahhahaha [B]it must be love.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]
-
wąski poprzednie strony sa [B]FOR YOU:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]
-
prosze nie zasmiecac topicu , bo wąski sie pozniej nie doczyta postow do niego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='SengaSengana']doczekałam się już nie raz [B]doczekam się i kolejny[/B] no chyba, że masz teraz mocniejsze leki?[/quote] nadzieja matka glupich:)))) zawsze mozesz miec takowa:))) ale sie nie doczekasz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']nie pochlebiam sobie Ania, przeczytałam Twój post i mówi sam za siebie...no oczywiście mogę się mylić jako, że możesz być [U]stałą bywalczynią wątku o basenji[/U]...[/quote] i kto to mowi? Tyle masz w domu psow rasy basenji, baaa w ogole po podworku sama 5ta grupa biega u Ciebie nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:
-
Niestety nie doczekasz sie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak jak wspomnialam-szkoda czasu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='SengaSengana']oooo....widzę że mam więcej fanów:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] JESTES IDOLEM, WIELBI CIE TLUM. hahaha to zupelnie jak ja:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: