Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='malawaszka'] [img]http://img57.imageshack.us/img57/7158/9wrze2005158qi.jpg[/img] [/quote] Waszko, ależ ci do twarzy w tym czarnym.... futrze :lol:
  2. [quote name='asher']Serio? :o obwąh*** O w mordę, faktycznie! :roflt:[/quote] nie w mordę a w ryje :lol: :lol: :lol:
  3. No i ja nie pisze ile ważą moje, bo oboje są dalecy od wzorca :roll: Belka to chudzielec, wtrynia wszystko co widzi ale przerabia na energię... istna machina-sprężyna, zero tłuszczu, same mięśnie... heheh, a weterynarz kazał mi ograniczyć jedzenie bo po sterylce to baby tyja :roll: Może i tak, ale nie moja :lol: A z Boryskiem odnosze pierwsze nieśmiałe sukcesy. Wyleczyliśmy lamblię i od tygodnia zjada prawie całą porcję.... ale ciiii nie chcę zapeszać 8)
  4. Danuś, cieszę się że z małym coraz lepiej :P I jesteście oboje baaaardzo dzielni :fadein: Wydaje mi się, że z wagą u niego wszystko w porządku. Baśka swego czasu pisała (o ile dobrze pamiętam, a jak nie to pewnie zaraz poprawi :wink: ), że Bobi waży ok. 56-57 kg. A Basterek to wciąż rosnący szczeniurek, ma czas na masę no i ze względu na jego stawy to lepiej żeby miał teraz nawet niedowagę. Ale to musisz sama ocenić. Żeberka mają być wyczuwalne pod ciałkiem (no ale i nie sterczące jak kaloryfer :wink: ) Wyczochraj mojego ulubionego niedorostka :P
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] Halka reklamuje samochody :wink:[/quote] :shake: Halka przyucza się do zawodu mechanika samochodowgo... jeszcze trochę i wyklepie każdy złom z zachodu na super gablote :lol:
  6. Baśka, ale piękna narzeczoną Bobi znalazł :P choć na zdjęciach na troszke speszoną wygląda :P i będą dzieciaki i zdjęcia dzieciaków :P :P :P da-NUTKO, to co kobieta napisała na muratorze to jeszcze pikuś. Jak trałiła do mnie Belka, to pewnien weterynarz (!!!) uraczył mnie opowieścią o podhalanach które w celu obcięcia pazurów są usypiane ze strzelby, a miche gospodarz na kiju podsuwa i że ponoć to reguła, bo podhalany takie są :-? Zmieniłam weterynarza... 8)
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='Camara'] :niedowia: niespożywająca ??? ja tam spożyję, bo na diecie nie śpiewam i nie tańczę :lol:[/quote] pobożne pieśni też? :evilbat:[/quote] Maga a kto pisał że to będzie pobozna pielgrzymka :o to będzie I Dogomaniacka Pielgrzymka do Camary :wink: :drinking:[/quote] trzeba było widzieć mojego sąsiada jak z pasterki wracał (nad ranem :lol: ) i hołupce wywijał w rytm "Przybieżeli do Betlejem" :lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']tak mi dobrze................................ :lol: :lol: :lol: [img]http://img344.imageshack.us/img344/4358/sadeko7yn.jpg[/img] :wink: [/quote] :roflt: i niech mu tak zawsze będzie!
  9. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='aga1215'][quote name='Camara'][quote name='HankaRupczewska']Małgosiu, specjalnie dla Ciebie brzydal : [img]http://img102.imageshack.us/img102/9366/brzydal17oo.jpg[/img] [/quote] brzydal :huh: to czemu znowu taki śliczny, co :question:[/quote] śliczny, tylko uszy to un ma :o :o :o :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] I nie zauważyły, że łokcie od tego leżenia mu wyliniały :lol:[/quote] ja tylko pomyślałam, że wypastowałaś łokcie bardziej niż resztę :oops: :lol: i jeszcze... Haniu nie narzekaj na Asie :nono: toż to ideał nastolatki :angel:
  10. i trochę zdjątek, bo mod z wakacji wrócił :roll: :D minka pt: nikt mnie nie kocha, mikt mnie nie lubi a tu całkiem szczęśliwa, bo ubabrana od uszu do ogona :roll: a na jutro zapowiedziana kąpiel.... ale będzie cyrk :roll:
  11. [quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska']Małgoś, kochana, Ty sie gotuj ! Bo wygląda, że wkrótce Maga przyprowadzi do Ciebie pielgrzymkę ! I ona - ta pielgrzymka - NIE BĘDZIE SPOŻYWAĆ ! Tak należy wnosić z topicu Ali . Tylko ja nie wiem, czy Ty chcesz taką trzeźwą pielgrzymkę ... :-? :lol: :-? ach, to widzę, że ty rzeczywiście tu o mnie wypisujesz :o :-? Camara, oczywiście, pielgrzymka bedzie poprawna, niespozywająca i rozśpiewana :lol: Przygotuj noclegi i wodę źródlaną 8) :niedowia: niespożywająca ??? ja tam spożyję, bo na diecie nie śpiewam i nie tańczę :lol:
  12. [quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska'] No nie ! A pielgrzymka do Camary ? Wczesniej była zaplanowana :o Alu, a kto po zlocie bedzie sprzątać ? Mnie coś ostatnio łupie w krzyżu :wink:[/quote] to najpierw pojedziemy jak ludzie urządzeniami mobilnymi do Ali, tam sie wzmocnimi trunkami, a nastepnie powędrujemy do Camary (bo jak wiadomo na pielgrzymkach nie wolno spożywać 8) )[/quote] co??? nie spożywać ??? to na co mi taka pielgrzymka ??? to ma być pielgrzymka ze spożywaniem, chóralnym śpiewem i tańcem z przytupańcem :lol: inną psami poszczuje... a potrafią!! zalizać na śmierć !!!
  13. [quote name='Siostra']] [img]http://img357.imageshack.us/img357/2295/c7eb.jpg[/img] [/quote] aleeee jęzor :o i rzeczywiście... ponieważ nie sądzę, że to Marynia zmalała :roll: a tak mało jej za sucza widać :fadein: to wygląda na to, że Bercik urósł :D
  14. [quote name='Teklunia'] Zachowuje sie jak kompletny szczenior i ma sporo takich dzieciecych zagrywek :D[/quote] zdziecinniał ze szczęścia :lol:
  15. :o :o :o na chwilę zostawić was same, to zaraz się brzydko bawią :roll: :lol: dobrze, że chociaż boorki bawią sie ładnie :P
  16. [quote name='HankaRupczewska'] Małgosia, czy one kończa żniwa ??? Poprawiają ? Dożynają ??? :lol:[/quote] :lol: coś w tym stylu... młócimy łapami co w polu zostało :wink:
  17. łomatko... :o :o :o idę sprawdzić czy u Borysa pod tym futrem cos nie odrosło 8)
  18. 190??? tylko ??? i tak będziemy krzyczeć, że mało :lol: Lazy, świetne wakacje i rewelacyjne fotki :P
  19. [quote name='Teklunia'] :o ależ On... znaczy Ten.. :wink: duży :D chudziutki jeszcze, ale kawał psiny :P
  20. [quote name='Teklunia'] a ten radosny podskok to na powitanie pani, ktore wraca z pracy :) coz... zdjecia cus mi tak niezbyt wyszly, ale w koncu to dogomania, a nie foto-cos-tam, wiec zamieszczam :wink: :oops: a mnie się to zdjęcie najbardziej podoba :P psia radość zawsze pięknie wygląda :D
  21. [quote name='HankaRupczewska']Małgosiu, specjalnie dla Ciebie brzydal : [img]http://img102.imageshack.us/img102/9366/brzydal17oo.jpg[/img] [/quote] brzydal :huh: to czemu znowu taki śliczny, co :question:
  22. [quote name='KaRa_TC']Haha ale do Szpilki muchy sie garną :lol:[/quote] ja poproszę zbliżenie... bo cóś mi się wydaje, że to nie mucha a much ! W końcu Szpilunia to atrakcyjna panna i wcale mnie nie dziwi taaakie powodzenie :lol:
  23. :o robić zapasy benzyny... mieszać z wodą... i wlewac w siebie :confused: :smhair2: to nie na moje zdrowie :roll: :lol:
  24. ja się nie będę całować... Pani Doktor mi nie pozwoliła :( bo mam katar i siedzę na L4 :-? a jak jestem chora, to wcale nie jestem miła tylko zrzędliwa :-?
  25. [quote name='da-NUTKA'][quote name='Maga100']a to kiedy ta pielgrzymka, kiedy? a skoro to pilegrzymka, to ja z Warszawy musze na piechotę iść? :o Jak będziesz szła, to zajrzyj do Katowic :lol: Dalej pójdziemy razem :wink: Danka czy to oznacza, że juz w okolicach Bożego Narodzenia mogę się was spodziewać ???? jeżeli już teraz wyruszycie :lol: a mnie wożą w autku... a wolałabym na piechotę... nawet z pielgrzymką :wink: a po podróży jestem taaaaka zmęcona... i nie gadam z nikim, bo jestem obrażona... ileż razy można siadać, warować i te inne gupoty... ja to juz dawno umiem... i raz pokaże i wiecej nie będę... idę spać... i nie przeszkadać :evil:
×
×
  • Create New...