-
Posts
380 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tongue
-
Witam serdecznie wszystkich russellomaniaków. Od kilku dni opiekuję się jack russell terrierem. Ma 2 lata. Jestem nim oczarowana i strasznie go pokochałam. Jest bardzo dobrze ułożonym pieskiem i jest baaaardzo grzeczny. Na razie nie miałam możliwości sprawdzenia jego zachowania w różnych sytuacjach, ale w parku, gdzie wychodzę na spacery zachowuje się wspaniale. Czytałam tyle niepochlebnych opinii na temat terrierów, że nawet nie śmiałam myśleć, by bliżej poznać choć jednego przedstawiciela tej grupy psów. Los jednak spłatał mi miłego figla. Teraz staram się dowiedzieć jak najwięcej na temat tej rasy. Mam nadzieję, że dzięki Wam tak się stanie. Pozdrawiam
-
Przydomek można otrzymać mając psa zarejestrowanego w związku, nie jest koniecznością, aby była to suczka. Pozdrawiam
-
No, no!!! To widać, że dogomaniacy to zdolny naród! Pozdrawiam
-
Ja będę na wystawie w Bydgoszczy przy ringu z grzywaczami chińskimi. Ten kto naprawdę nie potrafi zrobić sobie takiego identyfikatora to ja mogę zrobić. Każdy kto napisze do mnie maila z nickiem i imieniem odbierze indentyfikator ode mnie na wystawie. Pozdrawiam Donata
-
Aha! Zapomniałam Ci pogratulować sukcesu i pięknej oceny Reda. Moja pointerka w Grudziądzu też dostała taką samą ocenę w klasie szczeniąt. Pozdrawiam
-
Dzieki za oceny z wystawy. A czy masz może jakieś zdjątka? Pozdrawiam
-
Paolinko! Obrobiłam trochę te ciemne zdjęcia, więc może teraz bedzie można coś zobaczyć. [URL=http://img250.echo.cx/my.php?image=gru10pr.jpg][img]http://img250.echo.cx/img250/8776/gru10pr.th.jpg[/img][/URL] [URL=http://img247.echo.cx/my.php?image=gru29bm.jpg][img]http://img247.echo.cx/img247/4349/gru29bm.th.jpg[/img][/URL] Pozdrawiam
-
Marcino! Niestety, żadnych softów na wystawie nie było. Sprawdzałam katalog dwa razy. Pozdrawiam
-
amokk!!! Ale jeszcze się kiedyś spotkamy .... może Sopot, Gdynia i tak dalej ....
-
amokk!! To wielkie gratulacje, szkoda, że się nie spotkałyśmy. Pozdrawiam
-
Bez problemu wpuszczą Cię z Twoim przeuroczym piechem, bo wejście jest bezpłatne, a ja bardzo chętnie zobaczę to cudo. Będę w ringu 3. Pozdrawiam
-
amokk!!! Jak ci poszło? Pozdrawiam
-
Gratuluję Paolinko!!! Bardzo się cieszę, że się spotkałyśmy. Pozdrawiam
-
Ja też się nad tym zastanawiam po co inni radzą robienie USG, skoro wynik nie daje gwarancji pewności. Dzisiaj dowiedziałam się, żę przed badaniem należy suczce podać Espumisan, by wyeliminować gazy, które utrudniają prawidłowe odczytanie badania. A tego weterynarz mi nie polecił. Pozdrawiam
-
Wystawa jest tak jak wszystkie wystawy o godz. 10.00 Pozdrawiam
-
[URL=http://img172.echo.cx/my.php?image=grudziadz20054yj.jpg][img]http://img172.echo.cx/img172/2261/grudziadz20054yj.th.jpg[/img][/URL] Moja sunia w klasie szczeniąt dostała ocenę wybitnie obiecująca. Pozdrawiam
-
Kochani! Myślałam, że poszleje sobie na tej wystawie, porobię zdjęcia, pooprowadzam znajomych,a ja będę siedzieć na ringu i wypisywać to co sędzia mi podyktuje. Ale fucha mi się trafiła!!! Pozdrawiam
-
No, niestety w moim mieście jest tylko jedno USG i nie wiem czy w takiej sytuacji jechać do Gdańska. Pozdrawiam
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tongue replied to Nata's topic in Terier tybetański
Gratuluje!!! Gratuluje!!! Jednoczesnie współczuje z powodu straty jednego maleństwa. Życzę z całego serca zdrówka dla wszystkich, zarówno piesków jak i ich właścicieli. Ja jestem po przykrym przeżyciu, ponieważ moja sunia miała mieć szczeniaczki i ponoć ciąża została wchłonięta. Mam strasznego doła, ale jednocześnie będę się starła dojść co naprawdę się stało. Pozdrawiam -
W takim razie jakie są metody, by hodowca sam stwierdził, że jego suczka jest w ciąży. Przecież w drugiej połowie ciąży inaczej karmi się suczkę i trzeba na nią szczególnie uważać i baczniej obserwować jej stan zdrowia. Pozdrawiam
-
Tak, ja wystawiam swojego psa, ale nie goldena. Jest to 7 miesięczna pointerka. Wejdź na moją stronę to ją zobaczysz. Na pewno będę sie kręcić przy ringu goldenów, więc postaram się do Ciebie podejść. W końcu tak blisko siebie mieszkamy, może kiedyś zorganizujesz jakiś zlot goldenów w Gańsku. Pozdrawiam
-
Ach! Już sobie przypominam, przecież wygraliście w Gdańsku. W Grudziądzu też życzę zwycięstwa. Pozdrawiam
-
A czy ktoś wybiera się na próby w 2005 roku? Pozdrawiam
-
onka! Ja mam doła, ponieważ ciąża została stwierdzona poprzez badanie USG. Przygotowałam się do wszystkiego bardzo sumiennie i czekałam z utęsknieniem na szczeniaczki. Nikt nie uprzedził mnie, że ciąża może zostać wchłonięta. Czuję się okropnie, prawie tak jak bym straciła szczeniaki. Pozdrawiam