Jump to content
Dogomania

tongue

Members
  • Posts

    380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tongue

  1. Oj! Ciężko będzie oswoić dzikuska i nauczyć współżyć z psem. Mimo wszystko życze powodzenia. Pozdrawiam
  2. Strasznie się cieszę, że tyle dogomaniaków będzie przy jednym ringu w Sopocie. Pozdrawiam
  3. Mario! Zdaję sobie sprawę ile jest pracy przy takich maluchach. Czekam, jak wszyscy, na zdjęcia. Kochani! w piątek byłam w Sierakowicach. Był tam Festiwal Muzyki i Kultury Łowieckiej. Był też pokaż psów mysliwskich. Ja byłam ze swoją Pointerką oraz z Connorem i jego córką. Jacki zrobiły niesamowite wrażenie. Jak obrobie zdjęcia to wrzucę. Większość myślała, że to kundelki, ale że były psiaczki bardzo do siebie podobne, więc pytali "a co to za rasa?" Pozdrawiam
  4. Tak, już odebrałam tą wiadomość. Bardzo dziekuję. Cieszę sie przeogromnie, że osobiście poznam włascicelkę Idy, no i oczywiście samą Idę. Zaszaleję z aparatem i będzie nowa galeria zdjęć na mojej stronie. Pozdrawiam
  5. Witam Paulinko! To bardzo dobrze, że będziemy we dwie na tej wystawie, Bardzo się cieszę i z góry nie przesądzaj kto wygra, bo możesz bardzo się zdziwić. Tak, wiem że w hodowli Sulania są małe pieski. Na mojej stronie jest link do hodowli Landalena, gdzie jest informacja o tych szczeniaczakch. Od 15 sierpnia będę na urlopie w Koronowie, więc zajadę do hodowczyni by obejrzeć maluchy. Powiedz jej o tym. A teraz zrób zdjęcia i przyslij mi, bo bardzo jestem ciekawa jak wyglądają. Czy dostałaś mój list na pw? Prosze odpisz mi. Pozdrawiam
  6. No, niestety w tym roku na zlot nie jedziemy :( , ale może w przyszłym. Dzieki za życzenia i wszystkim przesyłamy slodkie całuski :buzi: Pozdrawiam
  7. Shanny.. Napisz mi coś więcej na temat Twojego pieska. Pozdrawiam
  8. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roflt: :roflt: :roflt: Ha, ha, ha, ale się uśmiałam. Dzięki za wesołe rozpoczęcie dnia. :buzi: Pozdrawiam
  9. Będzie mi bardzo miło jak się spotkamy. Ja jeżdżę na okoliczne wystawy: Olsztyn, Gdynia, Sopot, Grudziądz czasami do Poznania. A Tychy są tak daleko ode mnie!!! Pozdrawiam
  10. Pointery to wytrawni biegacze, a przy takim wysiłku jęzor zawsze zwisa. Może jak byś tak polatała jak moja Mia, też jęzor by ci się wywałił :)))))) :lol: Pozdrawiam
  11. Cudne maluchy! Gratuluję przeslicznego miotu. Pozdrawiam
  12. Witam i dziekuję za uznanie urody mojej pociechy. Zapraszam do galerii na mojej stronie. Właśnie dzisiaj dodałam sporo nowych fotek. Czy w Sopocie sie spotkamy? Pozdrawiam
  13. Ostatnio zrobiałam stronę o Charcie Polskim. Zapraszam [url]www.chartpolski.friko.pl[/url] Pozdrawiam
  14. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: PARSONRK napisał: [quote]pracuję nad tym, a ponieważ robię to sama i się na tym nie znam idzie mi bardzo opornie [/quote] Ja się na tym znam i mogę pomóc, albo zrobię stronę gratis. Co ty na to??? Pozdrawiam
  15. Witaj shrivatsa! Wszystkie pieski mieszkają pod jednym dachem. Dwa pieski są moje Pointerka i Goldenka. Inne są własnością moich dwóch dorosłych córek. Pozdrawiam
  16. PARSONRK, ależ słodka ta nagroda. :lol: :lol: :lol: Szkoda tylko, że wirtualna. Mam nadzieję, że kiedyś naprawdę poczuję te całuski osobiście od tych wspaniałych piechów. :buzi: Zdjęcia z koniem - rewelacja. A kiedy będziesz mieć stronę o swojej hodowli????? Pozdrawiam
  17. Wielkie dzięki!!!!! :modla: :modla: :modla: Na zdjęciu jest 5 piesków. A będzie nagroda???? Pozdrawiam
  18. Flaire ale z ciebie ranny ptaszek. Pozdrawiam
  19. PARSONRK dzięki za informacje o Pointerach. Dlaczego dajesz takie małe zdjęcia swoich piesków????? Czy możesz dać w maksymalnej szerokości 500 pikseli? Bo na tych zdjęciach niewiele widać, a przeciez masz cudne psiaki. Pozdrawiam
  20. Violonczela!!! Przyłączam się do gratulacji. Wspaniałe chłopaki. Oczywiście życzę: [quote]zdrówka, wygranych wystaw, kasy na wystawy i nie tylko. [/quote] Pozdrawiam
  21. PARSONRK gratuluję!!! :multi: :multi: :multi: Czy mogłabyś napisać co to był za Pointer i jaka była stawka? A masz zdjęcia swoich pociech? Pozdrawiam
  22. Z tatuażami jest wiele problemów. Na pewno jest to bolesne dla szczeniąt, często są trudne do odczytania lub całkowicie znikają. Czy można by je zastąpić w Polsce chipami?
  23. Hm!!! Co tu by wymyśleć, żeby znowu się wszyscy zlecieli. :roll: Tak było fajnie.
  24. Ojejku! Jaki przecudny dywan i bardzo orginalny. Takiego drugiego nie widziałam. Pilnujcie go dobrze, bo jest jedyny w swoim rodzaju, a złodziei wokół pełno. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...