-
Posts
380 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tongue
-
amokk, a który to twój piesek. Jestem wielbicielką i właścicielką goldena, więc chętnie pokibicuję. Pozdrawiam
-
Proszę bardzo stawka Golden Retriverów: Golden Retriever Psy szczeniąt TOTTI z Wojnowa Golden Retriever Psy młodzieży HAZARD Goldi Golden Retriever Psy młodzieży KEVIN WINSTON Staszel Golden Retriever Psy młodzieży PARYS Ro-Da Golden Retriever Psy młodzieży PERFECT Ro-Da Golden Retriever Psy pośrednia FERETTO Golden Top Golden Retriever Psy pośrednia KNIGHT OF NIGHT Yavanna Golden Retriever Psy otwarta AGAT Rancho Wolna Europa Golden Retriever Psy otwarta Complement ALFRED Golden Retriever Psy otwarta DUKAT Goldenhause Golden Retriever Psy otwarta FERGI ze Stekotu Golden Retriever Psy otwarta GAUDY z Leśnych Ostępów Golden Retriever Psy otwarta HOBI z Podjuskiej Panoramy Golden Retriever Psy otwarta NOBEL Ungaro (FCI) Golden Retriever Psy otwarta WITO Goldi Golden Retriever Psy użytkowa HARDY ALWIN Golden Erinor Golden Retriever Psy użytkowa NAYROS ILLUSION PHANTOM Golden Retriever Psy championów BARBO Scandinavia Finland Golden Retriever Psy championów BARNABA Culmensis Golden Retriever Psy championów HIT Dżemojady Golden Retriever Suki młodzieży HEBE Sfora Gregora Golden Retriever Suki młodzieży KATHLEEN JOSEPHINE Staszel Golden Retriever Suki młodzieży PAPAJA Butterfly z Karczewskich Szuwarów Golden Retriever Suki młodzieży Sasquehanna (FCI) RYMOWANKA Golden Retriever Suki młodzieży UVEE DES VIVES Golden Retriever Suki młodzieży WIZA Szczęśliwa Trzynastka Golden Retriever Suki pośrednia BALBINA Kia Golden Retriever Suki pośrednia BRYZA z Rybackiej Osady Golden Retriever Suki pośrednia CASABLANCA Goldi Golden Retriever Suki pośrednia Complement FORTUNE-TELLER Golden Retriever Suki pośrednia LAMBADA Yavanna Golden Retriever Suki pośrednia NORA Bufor Golden Retriever Suki pośrednia RAFA Ungaro Golden Retriever Suki pośrednia RAMONA z Karczewskich Szuwarów Golden Retriever Suki pośrednia TIFFANY Szczęśliwa Trzynastka Golden Retriever Suki pośrednia TOLA Przechera Golden Retriever Suki otwarta CARMEN Banda Midasa Golden Retriever Suki otwarta DISA Litus Golden Retriever Suki otwarta DORIA Przyjaciel Rodziny Golden Retriever Suki otwarta FANTA Amarad Golden Retriever Suki otwarta GARBANK LISLONE LUCK B A LADY Golden Retriever Suki otwarta HONDA Staszel Golden Retriever Suki otwarta LA BOUR z Karczewskich Szuwarów Golden Retriever Suki otwarta OTO HANKA Goldi Golden Retriever Suki otwarta SALINA Klan Berti Golden Retriever Suki championów GOLDWINA Litus Pozdrawiam
-
Dziękuję za relację. No, przy takim zaangażowaniu na pewno wszystko skończy się sukcesem, nie tak jak u mnie. Ja teraz jestem załamana mam takiego doła że ho ho! Pozdrawiam
-
Zwracam się z pytaniem do doświadczonych hodowców. Moja suczka miała robione USG w 34 dniu ciąży, weterynarz stwierdził, że jest w ciąży i na pewno będzie conajmniej jeden szczeniak. Następnie w 64 dniu poszłam na kontrolę i stwierdzono, że ciąży nie ma. Czy jest to możliwe? Pozdrawiam
-
Magda! I jak tam poszło przy drugim kryciu? Czy wszystko jest OK? Ja też miałam problemy z kryciem suni i wiem co się czuje w takim wypadku. Pozdrawiam
-
Brawo Onka! Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź. Ogólnie należy powiedzieć, że posiadanie psa rasowego i zabawa w wystawy to drogie hobby. I tu ewentualnie można liczyć na zwrot kosztów, a nie na zarobek. Jednak są tacy co zarabiają, ale to nie są hobbyści tylko handlarze. Każdy kto bda o dobro swojej ukochanej rasy będzie dokładał pieniążki i nie pomysli o zarobku. Pozdrawiam
-
Ja dzisiaj wysłałam zgłoszenie mailem (zawsze wysyłałam faxem). Dyżur mają tylko jeden dzień w tygodniu, więc jak będzie można się dodzwonić, by potwierdzić poprawność zgłoszenia. Pozdrawiam
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tongue replied to Nata's topic in Terier tybetański
Kochani! Czytam Wasze wypowiedzi na temat tej rasy i jestem oczarowana. Ale mam takie pytanie: czy pieski te rasy nadawałyby się na dogoterapeutów? Pozdrawiam -
Zmiana adresu mojej hodowli z Chatki Donatki [url]www.zchatkidonatki.friko.pl[/url] Pozdrawiam serdecznie
-
Obecnie w Polsce nie ma takiej organizacji, która zapewniałaby taki rodzaj dokumentu. Na razie trzeba się zadowolić tym co jest. Pozdrawiam
-
Ja chyba też się wybiorę z moją Pointerką. Będzie to dla niej pierwsza wystawa w klasie szczeniąt. Pozdrawiam
-
Orsini 14 lutego napisał: [quote]ja juz mam foty porobione kojca,tylko je musze pozmniejszac i Wam wkleje:))))[/quote] minął prawie miesiąc, a ja czekam i czekam!!!! Za miesiąc będą małe szczeniaczki i chciałabym sie dobrze przygotować. Orsini gdzie jesteś!!!!! Pozdrawiam
-
No, no rysiczka to jest extra, super, hiper. Nic dodać, nic ująć. Jak zaczniemy selekcjonować, to chyba trzeba będzie wychodować nowych sędziów, bo tych według wzorca to chyba jest ich jak na lekarstwo. Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam
-
Bardzo ciekawy temat: [b]"Czy zwierzęta wystawiane mają większą wartość hodowlaną?"[/b] może ktoś zacznie pisać na temat, albo zmieńcie temat na [b]"Cudowne życie - kłócąc się nie wiadomo o co".[/b] Pozdrawiam
-
Dzięki Martan, jednak ta wypowiedź trochę mnie uspokoiła. Z hodowcą mam stały kontakt, a dzisiaj jadę do oddziału z sunią, by ją zapisać. Osoba odpowiedzialna za tą sekcję już wie o moich wątpliwościach i sama oceni sytuację. Wielkie dzięki Pozdrawiam
-
Chodzenia przy nodze i nieciągnięcia na smyczy powinno się zacząć uczyć od 4 miesiąca życia, więc właściwie nie powinno sie czekać aż pies zmądrzeje tylko uczyć go - nawet samemu. Jest to uciążliwe nie tylko dla właścicieli niewychowanych szczeniaków. Nie masz pieniędzy na szkolenie, a przecież Internet to skarbnica wiedzy na temat szkolenia psa, tylko trzeba poszukać. Pozdrawiam
-
Witam doświadczonych dogomaniaków. Czy zgryz w trakcie wzrostu szczeniaka może się zmieniać? Podczas przeglądu hodowlanego opisane jest, że szczenięta mają prawidłowy zgryz. Jestem przerażona, ponieważ moja 4,5 miesięczna suczka ma przodozgryz, a powinna mieć zgryz nożycowy. Proszę o wypowiedzi Pozdrawiam
-
Dziękuję za życzenia i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.
-
Ja wiem jedno i jestem tego pewna na 100%, że mogę liczyć tylko na siebie. Nie będę wchodzić w żadne układy ani fundacje. Pozdrawiam
-
Kochani! Dziękuję za tak wspaniałe opowieści. Orsini łap za aparat, leć do koleżanki i pstryknij zdjątko. Może wszyscy chcieliby zobaczyć jak taki ruszt wygląda. Pozdrawiam
-
Ja też będę, ale jako pomocnik przy organizacji. Zachęcam do współpracy. Pozdrawiam
-
Witam! Na pewno wielu z Was ma wspaniałe pomysły i doświadczenia. Co jest najlepsze i najbardziej higieniczne? Pozdrawiam
-
Bardzo dziękuję Sonya-Nero za tak wyczerpującą odpowiedź. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie - godne naśladowania. Pozdrawiam
-
Zacytowałam przepis na greystera z belgradzkiego czasopisma "Moj pas" - april 2002 Znany już z dziennika mushera Aleksander Nikolić podaje także przepis na greystera - europejską wariację na temat nowych ras psów zaprzegowych. Wedle niego greyster to 50% alaskan malamuta, 25% niemieckiego wyżła krótkowłosego, 12,5% pointera i 12,5% greyhounda. Zdaniem autora do mieszanki tej „ostatnio dodaje się także krew owczarka belgijskiego, konkretnie malinois”. Pozdrawiam
-
A jak się nim dzielicie? Czy mieszkacie razem? Pozdrawiam