Wiem, ze pusta jest straszna. po odejsciu Tonia zastanawialam sie , co bede robic o 18.00, bo to czas na dlugi spacer z psem:), co bede robic z pustymi rekoma? Z pusta micha, z cisza, gdzyktos zadzwoni. Takich szczegolow jest mnostwo - bo owe mnostwo, czyli calosc naszego zycia wypelnial Atos, Harley, Toska, Kreos, Lazy, Psonia...i inne psiaki, z ktorymi kazdy z nas zlaczyl swe zycie...