-
Posts
7770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sota36
-
Jestem:) 22, jak co miesiac. Z Guciem znow ciut lepiej, powoli, bardzo powoli, ale mysle ze bedzie juz dobrze:) Chyba moge smialo powiedziec, ze wrocil z dalekiej podrozy:) Pilnuj mi go dalej, i mala tez:) Moje Ty Sloneczko kochane.
-
[quote name='Tekla64']Sota dokladnie tak wlasnie zostalo cale udo i oachwina w ogole nie ruszone a [B]reszta w piekne fale ,schody[/B] i jak tylko wyobraznia komu pozwoli co zbaczyc!!! Doginko zebys wiedziala ze jakby drugie zycie w nia wstapilo !!! Nikus juz od niej wieje, nie daje rady a ta nic ino by sie ganiala, bawila,gryzla i jaki jej ino wpadnie pomysl do glowy! dobrze ze chociaz w domu malo sie bawia bo bysmy oszalali ale tu gryzie kosci poprostu. pewnie ze za tydzien juz tych lysych plackow nie bedzie widac a za dwa-trzy w zasadzie juz nie bedzie widac ze byla cieta hihihi a wtedy juz powinny byc naostrzone noze bo dzis wyslalam , zadna reanimacja juz nic nie dala nawet pospanie tyz nie .[/QUOTE] i inksze cuda architektury - a potem beda one w tzw. Cudach sWIATA!
-
Wpadam do Cie z wysmienitym humorem!!!!!!! I wszystkicch wycolowywuje ze szczescia!!!!!
- 78403 replies
-
Ile u Was tego bialego g.., to jest sniegu!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
[url]http://global.images8.fotosik.pl/1006/d945999064f8fae2.jpg[/url] to niby efekt tej popsutej maszynki? Dla mnie bomba!!! Wyglada przeuroczo!
-
Kochany nasz Tonieczku, wiesz co od kilku dni przezywamy z Guciem. Ale wlasnie sie potwierdzily bardzo dobre wiadomosci, teraz juz musi byc tylko lepiej i lepiej. Opiekuj sie nim dalej, Paskudo! Zajrze do Ciebie tu jutro. A teraz ide sobie poplakac ze szczescia.
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
sota36 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Z pamietnika Pana Psa (BRIARDA) - slomianego bracika:) czyli baba z wozu - koniom lzej:) Na godzine dostalem URLOP od malej - czarnej:) Mój zabral na psacer Buffke - Głupawke:), a ja w koncu SAM moglem sie zajac meskimi sprawami, bez wtykania Jej czarnego nosa we wszystko!!! Zajalem sie przemyslem wulkanicznym! NIE! Wulkanizacyjnym! Chyba dobrze, nie? Nie od "wulkanu", a od ...gumy i opunek mych ukochanych. Pierwsciejszy raz dostalem ( Buffy mi przytargala z porannego psaceru!) taka szara, zawsze byly czarne - bo czarny wyszczupla:), taka chudziusienka i lekutenka:) Jakby ona po odsysaniu tluszczu byla. Ale ...obwod (w pasie chyba) to ona ma! Choc czy ktos wie, czy opunki takie w ogole to maja? No wiec potarmosilem ja i jak zwykle - darlem dzioba! No i juz chcialem ja "przewulkanowac", albo ..."przewulkanizowac", jak przyszla malolata i znow nosa zaczela pchac w meskie sprawy. I po zabawie:( Ehhhh...kobiety... -
No ladnie - wdzieki i dzwieki zaprezentowane w calej krasie, juz nie wspomne o usmiechach.
-
Dawaj sznupa smiesznego! Pewno wesolo wyglada:) A kury - jak eria - najsmaczniejsze kurze cycki:) z grilla:)
-
I ta "agresja" - po tatusiu:)))))
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]to gdzie szwendasz co ? hihih i [B]jak mozna aparatu nie zabrac no jak[/B]? hihih[/B][/I][/QUOTE] DOKLADNIE!!!!!Nawet do sklepu trza aparata taszczyc!A noz- widelec cos ciekawego miedzy pietruszka a pomaranczami sie stanie! I bedzie na World Press Pfoto jak znalazl!
- 21590 replies
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
sota36 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Fajnie, ze zagladacie - bardzo mi to jest teraz potrzebne! -
[quote name='zuzolandia'][I][B]A ja byłam dzis u fryzjera siegam sobie po gazete i co widzę ??? FOXI !!!!!! :crazyeye::crazyeye: Normalnie strach lodówkę otworzyć niedługo to będzie jak Ibisz :diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] Ino daruj jej te fatalna plastyke botoksowa!! Bo dopiero jak Ibisz bedzie wygladac - fuj!
-
[quote name='eria']pewnie Mój Pies ? czy znowu w jakiejś innej się lansuje bez mojej wiedzy??[/QUOTE] No, a moze robi Foxi po tajniacku i do skarpety tantiemy zbiera!
-
U nas tez dzis nowe zabawki!!!!! I Pan Usmiech!!!! poka te lampy!!!!!
-
[quote name='zuzolandia'][url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1090461.jpg[/url] [I][B]ojjjj biednyyy Kobiczek ...poskładało go w tym malenkim rowie hihihh[/B][/I][/QUOTE] Wykopyrtnal sie... Aaaa - kupilam se gazete i TAM ZNOw FOXI!!!!
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
sota36 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Z pamietnika Pana Psa (BRIARDA) i siorki:) Mimo pogody deszczowej, dzis zaswiecily dla nas promyki slonka i zawital usmiech:). wszystko zakrecilo sie wokol ...pilek:) Zaczelo sie od poszukiwania nowego bramkarza do druzyny - wszak liga rusza:) Zeby zalapac sie do pierwszego skladu, trza se poszukac obiektu treningowego, czyli pilek! Szukam.... Mam!Kilka:) Od koloru, do wyboru, albo na opak:) Nie tylko do nogi, ale i do inkszych pilkowych sportow:) I jeszcze wieceej - czym moja chata bogata, tym pilkami stoi:) No i nasz gosc! "Pan Usmiech"! Mechacony i meczony przez mala:)ehhh...kobiety.... -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
sota36 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Z pamietnika Pana Psa (BRIARDA) i briardzicy - Buffiolki. Nie balujemy! Choc ferie mamy! Nie zapomnielismy o Was, bo to niemozliwe co by o Was, Cioteczki zapomniec! No nie da sie!!!, nawet jakbym chcial!!!!Poprostu brak weny (mundre slowo) :( z roznych powodow. Mója dziekuje za zyczenia urodzinowe, bardzo dziekuje! I czas na portreta: I Lady in red, no nie...Lady in pink:) -
Nie działają żadne metody! - Pomocy ze szczeniakiem.
sota36 replied to Klaudusienka's topic in Nauka czystosci
Wy piszecie, a zalozycielki topicu nie ma...a z sikaniem Swoja droga to ja z sikanie mialam "fajnie" - starszemu zdarzalo sie do 8 miesiaca:) przychodzil ze spaceru i kucal i ...sikal - klatka schodowa nigdy nie byla taka czysta! A czarnej - lala, lala i lala do 4 - potem sama przestala! Ratowaly nas podklady! -
Nez . Podaj jej zwacze lub rumen tabs:) Cos posty przeskakuja...
-
Ta fotka z babelkami - przesliczna!!!!!!
-
[quote name='Alicja']Do mnie list z bazarku idzie od 8 grudnia i nie dotarł .... a kartki świateczne w tym roku wysyłał TZ ........[B] w sobotę znalazłam je w schowku w samochodzie....[/B] zapomniał :roll: i nie wiem ...głuio tak wysłać na Boże Narodzenia teraz :hmmmm:[/QUOTE]Ala - to nie schowek w samochodzie, ale tak wyglada meska skrzynka pocztowa poczty polskiej!
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
sota36 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Dziekuje!!! Posunelam sie, ale mi z tym swietnie! -
Gucio wywinal niezly numer - mial dzis miec punkcje - o 9.00 - nad ranem po 5.00 obudzil nas, bo chcial sikac - no i oproznil pecherz - punkcja, samolot, badania - przelozone na jutro.