-
Posts
3468 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guciek
-
[quote name='Guciek']Czy znjdzie się dobra dusza, która przepisze mi stawkę nova scotia duck tolling retrieverów? :) Będę baaardzo wdzięczna :)[/QUOTE] naprawdę nikt nie ma katalogu z wystawy????????
-
Czy znjdzie się dobra dusza, która przepisze mi stawkę nova scotia duck tolling retrieverów? :) Będę baaardzo wdzięczna :)
-
Chwalimy się ;) Red Hot Chilli's Daylight of Zumi - nowy Młodzieżowy Champion Polski - w wieku 11 miesięcy :-)
-
Ten link prowadzi dokładnie do tego wątku, na którym obecnie piszemy.
-
[quote name='nadpilickiebestyjki']Guciek - jak Ci się chce zostać do końca to jadę z Tobą - mam jedną duża i jedna małą - a jak Ci się nie chce - to jadę sama i mam dwie miejscówki dla ludzi z małymi psami na trasie Radom-Lublin :) w razie czego podaje tel. 607-340-559[/QUOTE] No niestety Dorota pojedziesz sama z bestyjkami, bo ja mam juz osobe, no i nie siedze do konca :) Zumek nie cierpi wystaw ;)
-
Martyna, no moge pojechac chyba, bo ostatnio mnie nawigacja poprowadzila przez nowy most, a w droge powrotna przez stary wiec musze tylko dobrze ustawic :)
-
Wiem z jakim psem jadę, więc wiem jakie mam szanse, proste. To będą chyba pierwsze finały, które sobie darujemy, a wystawiamy się od 2007 ;) Szkoda mi czasu i przede wszystkim PSA, dla którego ten upał będzie mordęgą.
-
[quote name='Doginka']To po co jedziesz w ogóle na show, skoro nie zostaniesz na finałach?:hmmmm: Dla mnie finały to kwintesencja wystawy:lol:[/QUOTE] A dla mnie męczenie psa czekaniem do popołudnia w taki gorąc, jaki ma być w niedzielę. Biorę co mi potrzeba [oby] do Mł Ch i wracam. I tak nic nie wywalczymy, więc - po co?
-
No, ZK Lublin wreszcie pomyślał! Wchodzę jako drugi pies na ringu [ jedyny w rasie...], przed nami tylko jeden curly coated :) Na finały tym bardziej nie chce mi się zostawać ;)
-
Autko na 99% będzie miało jednak gaz, ktoś chętny na podróż? :) ajcka - gdybyś dała radę dojechać chociaż do Grójca, to możesz się zabrać.
-
W sumie to się zgłosiłam :) Jeśli nie będzie nikogo chętnego na wspólny przejazd autem z dołożeniem się do kosztów paliwa (prawdopodobnie zdążę już go machnąć na gaz :eviltong: ) to jadę PKS ;) Generalnie startuję z Białobrzegów, przez Radom i na Lublin - jak ktoś jest chętny, to proszę o kontakt, najlepiej na PW lub e-mail :) Mam berlingo, jadę tylko z jednym rudzielcem, więc miejsca będzie sporo. Ostatnio wiozłam dwa rudzielce i doga niemieckiego + właścicielkę i dziecko, więc nie ma problemu :-)
-
ja się ciągle waham nad wyjazdem z jednym rudym, ale jeśli już, to PKS... ;)
-
Z tego co mi wiadomo, to suczka, która zeszła na wystawie to mastiffka.
-
Ooo to chyba Laila obszczekała nawet moje rude, które przed nią stchórzyły :lol:
-
Wróciłam sobie dawno temu już, ale pochwalimy się, a co tam :) Red Hot Chilli's Design of Nochill - dosk 1/1, Zw Mł i w porównaniu NJwR! Tym samym ukończył młodzieżowy championat Polski w wieku zaledwie 10 miesięcy :) jego siostra Red Hot Chilli's Daylight of Zumi tym razem dosk 2/2 :) A przy okazji opowiem ciekawą historię :) Do Radomia nie mam daleko, więc wyjechałam z domu niewiele przed 10. Po drodze na trasie szybkiego ruchu zobaczyłam, że jakieś auto z psami w środku stoi i ewidentnie się zepsuło. I tak udało mi się pomóc jednym wystawcom w dotarciu na wystawę (mam nadzieję, że na czas) razem z ich pięknym dogiem niemieckim :)
-
A ja się właśnie zorientowałam, że moja drukarka na wsi jest kaput, a dodatkowo książeczki rudych zostały w Warszawie w pokoju... :lol: Będzie wesoło ;) O dziwo po raz pierwszy od dawien dawna moje rude mają konkurencję.. Junior sam w klasie, ale juniorka już z konkurentką, a dodatkowo pies w pośredniej, tyle tollków to chyba Radom nie widział od dawna :lol:
-
Sluchajcie, a jak z wielkoscia ringow? :) Da sie swobodnie biegac, czy trzeba uwazac bo ciasno? ;)
-
My jutro rano ruszamy :) Jeśli komuś by wpadły w oko na ringu 13 ok 12.30 tollery to uśmiecham się o fotki ;) Pies w młodzieży i najmniejszy, ale najbardziej puchaty sucz w młodzieży :eviltong:
-
[url]http://www.lodz.zkwp.pl/2011_lodz_CACIB_plan.pdf[/url] [url]http://www.lodz.zkwp.pl/2011_lodz_CACIB_wykaz.pdf[/url] :)
-
A u mnie potwierdzenia niet :roll: Dzwoniłam do biura, powiedzieli, że już drugi raz proszą o przesłanie im tego planu i jest szansa, że jeszcze dziś plan będzie na stronie :)
-
Miejmy nadzieję, że pojawi się jutro, góra 4 maja...
-
1. Tak, w okolicach Warszawy jest kilka hodowli, ale trzeba uważać przy wyborze - czy rodzice szczeniąt są przebadani, trzeba prosić o kopie tych badań i dokładne ich wytłumaczenie. Czy krycie jest przemyślane - nie jest trudno pokryć sukę pierwszym lepszym psem, a rozsądne hodowanie polega na kryciu suki ODPOWIEDNIM psem, choćby ten miał się znajdować na drugim końcu kraju czy nawet za granicą. Druga sprawa, że jeśli chce się kupić dobrego, zdrowego psiaka - to kryterium "byle z okolic Warszawy" powinno być na ostatnim miejscu. 2. Na to akurat składa się wiele czynników i to hodowca każdy ustala indywidualnie. Swego czasu widziałam za ok 1600 szczenięta po nieprzebadanych rodzicach, z krycia "mamy psa w domu to pokryjmy sobie nim naszą sukę, zróbmy takich kilka miotów" do 2000 i nawet czasem więcej. Na psie nie ma co oszczędzać - kupisz psiaka taniej, a potem możesz wydać setki na jego leczenie.. 3. NIE. I na całe szczęście! Rodowód to nie kawałek świstka, który uprawnia do udziału w wystawach. Przed zakupem jakiegokolwiek psa może jednak poczytajcie więcej czym jest rodowód i po co on jest. A jeśli hodowca zobaczy, że naprawdę Wam zależy, to będzie w stanie pójść na układ. Często w miocie trafiają się szczenięta niewystawowe - one są tańsze, mają rodowód, ale nie nadają się na wystawy. Można też umówić się na rozłożenie płatności "na raty". Sama praktykowałam przy swoich szczeniętach i spisało się dobrze, każdy był zadowolony. I powtarzam - na psie nie ma co oszczędzać. Ani w PLN ani w KM. To wybór przyjaciela na kilkanaście lat, będziecie za niego odpowiedzialni przez ten czas. Pies z niepewnego źródła (a takim na pewno jest pies bez rodowodu), biorąc pod uwagę z jakimi problemami zdrowotnymi można się spotkać u NSDTR - to naprawdę duże ryzyko. Poczytajcie więcej, zarejestrujcie się na tollerowym forum, przemyślcie sprawę, może poczekajcie trochę dłużej i uzbierajcie więcej pieniędzy na psa - wszystko jest możliwe, jeśli tylko się bardzo tego chce :)
- 3 replies
-
- kupię
- nova scotia retriever
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Red Hot Chilli's Design of Nochill - dosk 1 i Zw Mł - rozpoczął Młodzieżowy Championat w wieku zaledwie 9 miesięcy i 4 dni ;) Red Hot Chilli's Daylight of Zumi - dosk 1, Zw Mł, NJwR, BOB - jak wyżej :) Komuś ruda pokraka nie wpadła w oko i obiektyw? ;> Sędzia wybrał to "brzydsze pół" mojej dzisiejszej drużyny, to mniej fotogeniczne :lol:
-
A cena za parking jest komuś znana? ;) Nadal mam miejsce w aucie ;)
-
Ostatecznie jade przez Radom i mam miejsce dla osoby z wiekszym psem albo dwoch osob z mniejszymi :) tak dokladnie bede jechac :) [url]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Fal%C4%99cice&daddr=Aleja+J%C3%B3zefa+Pi%C5%82sudskiego+22,+Lublin&hl=&geocode=FbZ1FAMdZms_ASnLMW6_rQIZRzFiX3ZDV3_n7g%3BFWzXDQMdDElYASnH955jbVciRzHAuu7dj1vK-w&gl=pl&mra=ls&sll=51.238492,22.567978&sspn=0.013085,0.042272&ie=UTF8&ll=51.534377,21.923218&spn=0.832027,2.705383&z=9[/url]