Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Wiesz że niufy szybciej się uczą niż jakakolwiek rasa? Tylko z reakcją jest nieco inaczej :) Jak moją wołam " do mnie" to ona najpierw myśli" ktoś coś mówił? a tak-mówił. A do kogo ? acha...chyba do mnie .A co gadał ? Wołał " do mnie ". Przyjść -nie przyjśc?? A idę..." Do nich przez ogon przechodzi myślenie ;) Ale spróbuj mieć cos smacznego w ręce...
  2. No popatrz :) A moja pierwszy raz jak miała 10 m-cy zaszczekała ;) Daj mu sie przyzwyczaić ;)
  3. Wiesz co ? Potrafią szaleć i to bardzo. Jak chcesz mieć czyste sumienie to zrób mu zdjęcie stawów. Mimo że jest malutki to Siembieda i tak potrafi odczytać. Nic nie sugeruję ale jak się tak martwisz... Moja w domu zawsze była grzeczna. Na dworze różnie:) Jak zawiał wiatr i jaki miała akurat humor :wink: Poczekaj do końca kwarantanny i zobacz co będzie na dworku. A nie pomyślałaś że on tęskni ? Może jeszcze nie wiesz ale jest to rasa o najlepszej pamięci wśród ras. Moja Zmora po pół roku dosłownie przywitała matkę i babkę jakby wczoraj się widziały. Zdumiała mnie tym. :o Poczekaj troszkę a potem jakby co to się martw :wink:
  4. Normalnie opowiadzasz o mojej :( Znasz ją ;) ?
  5. Ja brązów sporo widziałam bo połowa rodzinki Zmorki jest czekoladowa. Od strony taty. Od mamy jest cała czarna. Zmora jest jak smoła - nawet odcienia brązowego nie ma. Co powiesz niufka na to, że niufki brązowe i czysto czarne są bardziej spokojne i flegmatyczne? Znając już naprawdę dużo psów zauważyłam, że te biało-czarne i z krwią biało-czarnych mają większy temperament. :lol: Można sobie wybrać w ten sposób pieska jakiego chcemy. Mnie na kolorze nie zależało. Miał być niuf i tyle :) Nigdy nie przyszło mi do głowy że przewróci moje życie do góry nogami ;)
  6. Niufa kurcze- nie kojarzę Cię :cry: Pewnie że są śliczne. Raz zrobiłam na wystawie w Łodzi jednemu brązowi zdjęcie. Był chyba z Belgii o ile się nie mylę. Cudo. Wysłałam je na portal do galerii. Jest w tomie-wystawy w rozdziale -Łódż. Zobacz go sobie Arima. Cudo-mówię Ci. :lol:
  7. No co Ty !! Są śliczne. Ale jak masz zamiar wystawiać to przekonasz się dlaczego :)
  8. Ty wiesz Zabajko że następnego będzie miała czarnego ;)
  9. mam niufkę SETI Dryfujący Miś . Ma dwa lata i 5 m-cy. Jest słodka, grzeczna i zupełnie bez agresji :) Na dodatek przez mojego rozpuszczona przeokropnie. To przez te " patrzące oczy " ;) Jej zdjęcia sa na portalu, na stronie odziału Będzin w prezentacjach i w dogoterapii pod logiem. Tam jest SP nr. 23 .Kliknij a zobaczysz :)
  10. Acha !! Jeszcze jedno . jest strona www.nowofundland.pl i www.balticstorm.org/portal . W tej ostatniej lista dyskusyjna niufowa. Zapraszamy :)
  11. Już znam rodziców malca :) Na tamtych zdjęciach lepiej go widać. Jest śliczniutki. Będzie grzeczny chyba że jak każdy niuf będzie się za szybko i za wszystkiego uczył od leonków :) Wiesz że niufy nie mają agresji ? Ucz go bo te stworzonka łapią strasznie szybko komendy. I uważaj bo złego też się uczą w lot ;) :lol:
  12. Witamy w gronie pozytywnie zakręconych :lol: Zdjęcie jest bardzo ciemne ale z tej ciemności czyżby wyłaniał się niuf ?? Zabajko !! O czymś chyba mi nie powiedziałaś ?! Arima- daj jakieś widoczne zdjęcie bom stara i mam problemy z oczami :wink: Co do włażenia do miski to każdy ma z niufem taki problem :) Możesz go rozwiązać ustawiając miskę na wysokości pyska i nalewając tylko odrobinę wody. Niestety wtedy trzeba nalewać często. Ale zaręczam Ci że po miesiącu się nauczy :) Tylko że zawsze już będziesz nalewać po trochu jak nie chcesz mieć potopu w mieszkaniu :wink: Po dwóch latach dalej zdumiewa mnie jak niewielką ilością wody z miski można zalać całe mieszkanie..... :o
  13. W tym Nowym Roku chciałabym życzyć Wszystkim spełnienia marzeń, sukcesów w życiu zawodowym, prywatnym i oczywiście " psim " :D , uśmiechu na codzień i wiele szczęścia :lol: :BIG: :laola:
  14. Właśnie chodziło mi o brak śniegu :lol: Mniej wstydu byłoby z kolorowym niufem niż białym jakbyś się z takim pokazała :o
  15. a może by tak przefarbować je na zielono ? byłoby ciekawiej Zabajko :wink:
  16. Jasne że Ci pomożemy. Ile tych maluszków? Kiedy pospacerujemy z suczkami razem? Czyżbyś rzeczywiście się bała ? :lol:
  17. Aleksja -a może zaczniesz ? Pogadaj w ZK ,popytaj może uda Ci się .My też zaczynałyśmy od zera...
  18. SH-14 grudzień to nie jest parzysty tydzień roku .Ale to nic bo ja jestem tam raczej w każdy wtorek a należę do sekcji dogoterapii. Co do ostatniego pytania to przyjedź -pogadamy .
  19. Pysia

    Zoopsycholog

    Dzięki Ci Wielka Kobieto !! Pomyślałam ,że ja też skożystam .Moja Zmora szuka na dworze cały czas smakołyków .Treser nie pomógł -to może psi psycholog ?
  20. Pysia

    Zoopsycholog

    No to dajcie ten telefon ! Przyda się mojemu sąsiadowi :D Mówię serio !!
  21. W zeszłym tygodniu i nie z Tobą :D Malawaszka -kiedy zapiszesz się do ZK ? Nadajesz się bardzo .O psach wiesz dużo ,a my potrzebujemy ludzi kochających psy i chcący coś dla nich zrobić . Czekam na Ciebie cały czas . :wink:
  22. Dzięki za te śliczniutkie :) A ogromne to one wcale nie są .Widziałam większe :lol: A czy ktoś ma rade co zrobić aby suka sąsiada nie gwałciła ciągle mojej ?? Od razu piszę że moja nie ma cieczki....Ciągle jest gwałcona !! Przez sukę !!
  23. Pysia - nie wiem kiedy spacerek bo ja boję sie żeby Luna siary nie narobiła :oops: :lol: jeszcze Ci niufkę pogryzie :-? Jakoś sobie poradzimy :wink: Widziałam Twoją Lunkę już :) Szczekała jak najęta i wcale na wystraszoną nie wyglądała :o Kto będzie dzisiaj w ZK ? Bo my jedziemy :D
  24. Nowofundland !! Czyli niuf w skrócie :D To taka rasa od ratownictwa wodnego .Wielka ,kudłata i bardzo łagodna :D
  25. Tak-to niufka :D Myślę że ta Zmora poprostu nauczyła się tego podglądając psy .Niufom niestety często wystarczy zachowanie innego psa lub kota ( tak...mam też kota i Zmora uczy się od niego :evilbat: )
×
×
  • Create New...