Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Pysia

    Sląsk

    175 autobus :) Przyjezdżajcie :) Popatrzymy na tego niufo-labka ;) Mapka jest na mojej stronce jak tam dojechać i adres Rybaczówki dokładny w linku do niej :) [url]www.blackobsession.vip.interia.pl[/url] w aktualnościach :)
  2. Pysia

    Sląsk

    Jest :) Tylko kurcze nie wiem jakim ....Tam niedaleko jest nawet przystanek:) Waszka dowiaduj sie co tam za numer jeździ ;)
  3. Tak....ja ;) :lol:
  4. Pysia

    Sląsk

    to nie tylko zlot niufo ale w ogóle maniaków ;)
  5. :lol: Ja to już tak przyzwyczaiłam się ze uważam że są suche :wink: Zwłaszcza jak widzę niufa drugiej płci...wtedy uwazam że wcale moja się nie ślini :wink: :lol: I pamiętaj ! Trzymamy kciuki!!!!
  6. Fruzia !! Przecież znam Twoją suczkę !! Ślini się nie bardziej niz moja ??!! Więc co za gooopoty opowiadasz ?? :wink:
  7. Ja mam kota syberyjskiego . Masz rację - siersć kota jest wszędzie i zawsze.... Niuf jest wielki a siersci nie widać . Kot niby mały :lol: ale za to ...ech :o Jeżeli chodzi o ślinienie to kup suczkę i tyle :) Co sądzicie o Naturalnej Metodzie Stymulacji Szczeniąt ? Link jest na naszej stronie w dziale Szczenięta :)
  8. Przede wszystkich odpowiednio karmię. Do tego witaminki i biotynka na sierść. A preparaty do kąpieli ... No cóż. Zawożę do tych co sie na tym znają. Po kąpieli u nich moja Zmorka jest taka cudowna :) Pewnego dnia stwierdziłam że juz dosć eksperymentów bo mój pies jest więcej wart niz moje nieudolne zabiegi . Idąc po rozum do głowy znalazłam kogoś kto sie na przygotowaniu tej rasy zna. Szkoda że nie wpadłam na to wczesniej :lol:
  9. Niufa.... moje mieszkanie teraz odpada bo skończyła sie wylinka jakiś czas temu i jednego włosa teraz nie uświadczysz :)))))))) Trzebaby znaleźć takiego akurat liniejącego ;) Z tym linieniem to zaręczam że owczarek niemiecki linieje też tak drastycznie :))))) Tylko ze teraz nie wyciagam igiełek z dywanu tylko poprostu wilgotną ściereczką ścieram ;) Naprawdę szybciej sprząta sie taką sierść ! A problem to raczej widzę z deszczem..... Jak pada i na dworze błoto to ręce opadają :cry: Chociaz przy odpowiednim wychowaniu i tego mozna uniknąć :) Posłanie przy drzwiach i od malucha nauka bez względu na pogodę po przyjsciu ze spaceru - NA MIEJSCE ! I leżonko tam przez jakis czas.... Odpada wszystko a potem tylko zmiana pościeli niufowej :) Ja mam gąbkę obszytą skajem a na to oblekam poszwy kołder. Mam tego 10 szt. i jak leje na dworze to piorę, piorę, piorę..... :lol: Ale pedant i niuf to jednak wyzwanie :wink:
  10. Odpowiem Ci szczerze: psiaki slinią sie okropaśnie ale da sie wytrzymać . Np. dogi są duzo gorsze pod tym względem. Suczki natomiast różnie- jedne praktycznie ślinią sie nie bardziej niż inne rasy a drugie nieco więcej. U suń problem jest w piciu wody :) Moja Zmorka jak sie napije to potem idzie i leci jej woda przez zęby :) Ale na to też jest rada: ręcznik pod miska i vileda pod reką :) Co do rodzinki ....mój wcale nie chciał psa :) A zobacz i poczytaj na mojej stronce jak to teraz u nas jest ;)
  11. Arima - nie ma możliwości ze urodzi się brąz. A średnie ? Chyba z 6... Mam nadzieję ze to będzie najwięcej ;) Nie chcę miotu licznego tylko śliczny ;) Z podkreśleniem na Ś.... :wink: Mam nadzieję ze Zmorka przełamie linię swojej matki i nie urodzi ponad 10....
  12. Nie dziękuję :) A urlop chyba bedzie bez snu :) Mam przynajmniej taką nadzieję :)
  13. Oj szkoda :( Ale nie zapomnę o Tobie i za sesje będę trzymać kciuki :)
  14. :o :o :o :o :evilbat: Normalnie zaczynam sie bać :o
  15. Biorę urlop i jadę w świat :) A foty robić będę chyba ze aparatu zapomnę .....;)
  16. Chyba za dwa miesiace :lol: Trzymajcie kciuki aby były... Pewnie ze Ci pozwole ale bedziesz musiała do mnie na Jure przyjechać :) Tam na czystym powietrzu beda brykac zmorowate niufki :) Kurcze....co[/code]
  17. Łomatko !! Szlajam sie ?? Tam też mozna pogadać :lol: Czy ktoś tutaj szlajający sie przyjeżdza do Dąbrowy Górniczej na zlot niufomaniaków ?????
  18. Zmorka jest już dogoterapeutką. Nie można robić wszystkiego bo wtedy nic dobrze do końca sie nie robi. Wiem o obozach niufowych . Właściwie to jestem ze wszystkim " na topie " ;) W koncu mam niufa :lol: Ale my wybrałysmy dogoterapie bo ona sie cudownie do tego nadaje wiec...No i ja raczej ratownikiem nie jestem :wink: Ledwo pływam :lol: mam następna zdjęcia ale nie ma kto wstawić :) Z tym że zawsze Zmorke tniemy krótko ( praca z dziećmi ) a teraz to nawet ogoliliśmy jej całkowicie portki :) Dodaj do tego wylinke i masz łysego niufa :) Na dodatek to suka.... :o
  19. Ja jak bym zżerała tyle szmalu w witaminkach jak ona też bym błyszczała.... :wink: A tak nie dość ze nie błyszczę to nawet czarna nie jestem nie mówiąc o plamie na języku :lol:
  20. Wiesz co adda ? ten Twój kotek na zdjęciu mnie zachwyca :D Może wiecej zdjęć ?c A Zmorka rzeczywiście jak smoła :)
  21. No nie całkiem :) Na to nikt nie zwraca uwagi . Ale genetykom jest to znane :)
  22. dbsst - Ja też kocham wszystkie śliniące sie psiaki ;) Zmorka :lol: Dziecko sąsiadów nazwało Zmorkę Arielka . PO poprawieniu ze ona inaczej sie nazywa mała kategorycznie zaprzeczyła - " Nie !!! Ona jest Arielka bo na jezyku ma syrenkę !!! " . Ktoś inny zaś powiedział ze smiechem ze jakbym nawet chciała podmienic psa to i tak mi sie nie uda :lol: A ja jestem strasznie zadowolona z tej jej zalety . Jedno - bo u niufa świadczy to o dobrej pigmentacji , a drugie .......- że jest taka znaczna a przecież dla nas najznaczniejsza :wink:
  23. :lol: Wiecie że niektórzy gratulują mi pięknych psów po wizycie na stronce ? W księdze gości sporo mam tego :lol: A przecież nawet w dziale Hodowla mam tylko jeden rodowód :o Jęzorek moja Zmorka ma taki że nawet najlepszy chip go nie zastapi nie mówiąc juz o tatuażu który łatwo mozna usunąć :wink: Teraz czekamy az Zmora " zechce" psa :wink: Wtedy może coś sie zmieni :D I może będa potem w domku dwie Zmorry ? :wink:
  24. No bo domek też mamy ale jest za daleko od pracy :) A jakbyś poczytała uważnie teksty na mojej stronce tobyś wiedziała :) Nie same zdjecia tam mam....
  25. Mimo wielkiej miłości do psów szczególnie niufów potrafię też trzeźwo myśleć. Pracuję i niestety nie mogę się zwolnić aby pilnować dorosłego psa. Mieszkam w bloku i nigdy nie dopuszczę do tego aby wybierać: mieszkanie albo pies. Wybrałabym psa ale czy to jest jakieś wyjśxcie? Dwie suki dorosłe pod jednym dachem w nieduzym mieszkaniu podczas naszej nieobecności...brrrrrr. Zmorka jest łagodna ale jaka okazałaby się tamta na dłuższą metę nie wiem. Po zabawach ze Zmorką teraz jak juz jest w dobrym stanie fizycznym wiem ze by ją zamęczyła....
×
×
  • Create New...