-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
:lol: Żartuję znaczy :lol: :ylsuper: Kurcze i prosze o ładne komentarze :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Niech ta waszka wstawia te zdjęcia :) Grubej ciężarówki ;) I powiem Wam ze sa też superowe z nią tylko. Jak nie wstawi to proszę kogokolwiek o maila swojego;) Wysle i sie wstawi :lol: Szkoda ze ja nie mam programu - byloby na bank wesoło ;) Waszka - żaruję ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='asher'][quote name='Pysia'][quote name='daga10011']a w to Ci wierze,ze lepszy pies niz facet :D .Tez trzymam kciuki za zblizajacy sie cud :D[/quote] A wiesz dlaczego pies lepszy ? Bo z facetem nigdy bym na ring nie wyszła nie mówiąc juz o bieganiu czy wystawianiu go :multi:[/quote] Wyjść i wystawić to w sumie by bylo można, ale czy aby na pewno taki jeden z drugim facet zrobiłby hodowlankę i otrzymał status reproduktora? :hmmmm: :niewiem:[/quote] Co niektórzy to pewnie zostaliby juz na wejsciu zdeskwalifikowani.... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Malawaszki nie ma a chcę ja na spacerek wieczorny namówić :( Porobiłybyśmy fotki.... :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='daga10011']a w to Ci wierze,ze lepszy pies niz facet :D .Tez trzymam kciuki za zblizajacy sie cud :D[/quote] A wiesz dlaczego pies lepszy ? Bo z facetem nigdy bym na ring nie wyszła nie mówiąc juz o bieganiu czy wystawianiu go :multi: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Justi0022'][quote name='Pysia']Zmorki gonić nie będe :) Niech urodzi w piątek ;) Najlepiej jak zacznie popołudniu :lol: Rozmawiałam z nią o tym i chyba się ze mną zgadza :wink:[/quote] Normalnie cudne jesteście :iloveyou: Duchowo wspierać będziemy też :bigok:[/quote] No co ? Nie gadałaś nigdy z psem na jakis temat? Ja swoją prosiłam już o wiele rzeczy i zawsze się ze mna zgadzała ;) Jest lepsza niz facet :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Przyda sie i takie wspieranie :) Będzie mi milo pomysleć że ktoś mnie wspiera :drinking: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='LAZY']No to piątkowe popołudnie mamy zarezerwowane! :lol: :angel:[/quote] Fajnie :) To znaczy że wybierasz się pomóc ? :evilbat: Ze Szczecina niedaleko.... :laola: -
Ja juz bylam przy kilku porodach ale ta niunia jest dla mnie takim skarbem ( nie chodzi tu o pieniadze ) że boję się o nią bardzo :-? Niby wszystko wiem i znam , wiem ze jest zdrowa i prawidłowo ciąża przebiega ale....mam strach w oczach....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmorki gonić nie będe :) Niech urodzi w piątek ;) Najlepiej jak zacznie popołudniu :lol: Rozmawiałam z nią o tym i chyba się ze mną zgadza :wink: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Gdybym to ja wiedziała ile ich będzie.... Kilka domkow mamy. Zobaczymy ile sie urodzi :) I tak dałam ogłoszenie ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
agabass !!!! A co Ty myślisz że ja codziennie będę latac z aparatem po dworze ? Już nawet nie wypada fotografować kobiety w takim stanie ;) Poczekaj kilka dni :wink: Dostaniesz szczurków zdjęcia :wink: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Hihihi :) Długo tu nie wejdzie :wink: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
będa foteczki :) Najpierw małych szczurkow a potem juz nieduzo kuleczek bo wyjezdżamy do naszego domu na Jurę . Chyba że Malawaszka przyjedzie do mnie ;) To fot narobi i wstawi ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Kukulikają się kulki .... :lol: Lub piłki ;) Jedna z nas jest okrągła i lepiej ją przeskoczyc niz obejsć - co prawda ten stan niedługo się ma zmienić ale potem będzie kilka kulek i jedna chuda Seti ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zobaczymy czy się spotkamy :D My poruszamy się w takim tempie teraz że trudno nas zauwazyć bo mamy prędkość świetlną. Pewnie to dlatego że zamiast chodzic to sie kukulikamy.... :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Masz blizej :) Czemu mnie nie odwiedzasz ?? Chociaż teraz to ie jest dobry pomysł :( -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
No cóż :) Jakoś wszyscy zamiast mi wlepiać mandaty to w rozmowy sympatyczne sie wdają ;) Zmorka naprawdę powoduje usmiechy na ustach ludzi i dodatnie zachowania ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
A po licho Ci smycz dla niufa ????!!!! Ja jej używam jako zabawkę dla siebie- fajnie się nią majta ;) -
Pewnie ze będzie :) Ja odebrałam też kilka przecudownych teraz telefonów i kilka bardzo sympatycznych maili :D I to do tych ludzi powędrują " moje" dzieci :D
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
E tam :) Z tego co widzę to spokojnie i z karmieniem i z mieszkaniem :D Moja Zmorka je malutko - normalnie 35 dkg karmy dziennie- a w domu miejsca zajmuje jeszcze mniej. Jest wyspacerowana więc jako przedstawiciel rasy śpiochów w domu przesypia cały czas z przerwami na przemieszczanie się bliżej własciciela( czym blizej tym lepiej a najlepiej na łóżku :wink: ). Z autem też nie problem :wink: Sprzedac ten i kupić wiekszy :) Teraz jest tyle aut na rynku że mozna to zrobić w jednej dobie ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Jak chcesz na spacerek to dawaj ;) My spacerujemy wieczorkiem okolo 19.30 :) Tylko że teraz juz baaaaaaaaaaardzo wolniutko..... Następne zdjęcia to chyba już będą z maluchami ;) -
Niestety...Ja staram sie o ta ksiażkę juz od dawna. Na dogo niby jest ale...jej nie ma.... :cry:
-
Z tym wisiłkiem w pisaniu maila to jest nie tak. Ty piszesz tylko jednego maila a hodowca z regóły odpowiada na 5-10 dziennie. Do tego calutki czas jest zajęty przy szczeniakach i nawet nie ma czasu sam zjeść. Ale wiekszość sie stara odpowiadac jednak :)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Gdyby to była suka to pewnie u mnie by wylądowała Rodzice piekni i z cudownymi charakterami. Ale pies...no cóż:( Nawet moja teściowa ma suczkę....Poprostu byłby problem z cieczkami i tyle :(