-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]oglądałam ta fotę i tak myślę ...po co kupili niufka jak to przecież cały urok i rozkosz wtulić sie w to cudne futerko:loveu:[/B][/I][/quote] A pomyśl jak ten pies musiał sie wstydzic golizny....Masakra :angryy: Ja bym takiej krzywdy swoim nie zrobiła... -
[quote name='Alicjarydzewska'] [B]Ozzy się pogniewał bo mu TZ skonfiskował ławkę z balkonu i nie można na nią włazić :diabloti:więc nie ma po co chodzić na balkon .[/B] [/quote] Jak mogł!!:angryy: TZ-towie sa straszni :angryy: Twoj konfiskuje ławke a moj zabija swinke :mad: Chyba sie sobie spodobają....:cool3:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']Dokładnie ten Niuf był ścięty dla wałsnej fanaberi dlatego mnie to przeraziło :crazyeye: :crazyeye: a wogóle ja się zawsze zastanawiam po co ludzie biorą taką rasę jak później ją nie czeszą bo np. nie maja czasu :roll: :roll:[/quote] Zgadzam sie. To rasa z duza masa kudłow i jak sie chce ten cudny charater miec - to coś za cos!! Mam przekonane słodnkie wielgachne dziewczynki to za to musze o nie dbac!! :loveu: :loveu: :loveu: I wierzcie mi ze choc brak mi czasu to robie to :) Bo JA zdecydowałam ze one staną sie moimi poopiecznymi i to JA za nie jestem odpowiedzialna :) Zresztąą jak wyjsc na spacer z zaniedbanym niufem ?? Fe...Wstyd wielki....:lol: -
[quote name='PIKA']Ojejku Pysuia, biedna Zmorka :shake: Ja bym od baby zwrto kosztow leczenia zarzadala :diabloti: Dobrze, ze Saba raczej na jazgoczące maluchy nie zwraca uwagi :roll:[/quote] A jak powiedziec u weta ze to york ja pogryzł ??:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przecież na policji też by nie uwierzyli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Zmorka tez nie zwraca ( Malawaszka świadkiem) wcale ale one ( maluchy) zwracają ;) [B]Alicjarydzewska [/B]napisała prawde świetą!! Małych psow nikt nie wychowuje jak należy. Szybciutko bierze sie je na rece jak tylko idzie duzy pies ....A potem problemy. Znam bardzo nieiwlu ludzi ktorzy nie traktuja malucha jak zabawki. A jedni właściciele to nawet z cavisiem na PT poszli :) Szło im cudownie!! Małym rasom polecam od szczeniaczka ( juz u hodowcy) czeste kontakty z ludxmi, przyzwyczajanie do stresu ( stymulacja wczesna)i potem kontakty ze spokojnymi psami. A z regoły to te maluchy spaceruja na...rekach:crazyeye: Zgadza sie?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:angryy:chyba bym tę babę ugryzła :diabloti:[/quote] Też o tym myslałam wtedy ale w przypływie myslowym stwierdziłam ze nie przegryzłabym jej warstwy makijazu na twarzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Bo juz ja w wyobraźni widziałam bez nosa albo ucha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Pysiu ależ tu dzisiaj Zmorkowato :loveu:[/B][/I] [I][B];-)[/B][/I] Tak sobie pomyślałam ze dam najpierw TZ-towi aby pomemlał to będzie tak samo pachniec:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[I][B]też dobry pomysł[/B][/I][/quote] Bo Zmorka ma doła więc trzeba ją zabawiać ;):lol: :lol: :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie zabije tylko złośliwie spyta komu i na co polecono ten domestos?? :eviltong:[/quote] Szelmie na ząbki :) A patrzyłaś Ty dobrze jak Ci te " żółte " zeby pokazywałam? :lol: :lol: :lol: Bo pewna pani poprostu kolorów nie odróżnia :lol: :lol: :lol: Cóż....Ponoc jest tez w Bytomiu :) Ja pasuje ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja tutaj wchodzę, ogladam i...zwiewam:oops: Jak pomyslę o tych tuysiacach mioch kiepskich fot to aż mnie szlag trafia ;) Więc poprostu tylko patrzę :lol: :lol: :lol: A jest na co:multi: :multi: :multi:
-
[quote name='olcha']:modla: :modla: :modla: :placz: :placz: :placz: :placz: [COLOR=lightblue][SIZE=1]Zaloguję się pod innym nikiem :cool3: :diabloti:[/SIZE] [SIZE=1]i przebiorę mojego królika i nietoperza porządniej:ices_bla:[/SIZE][/COLOR][/quote] Witaj :) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images2.fotosik.pl/29/1s1kpzg0n6t15kpn.jpg[/IMG] A fota wręcz rewelacyjna !!:multi: Króliczek boski :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Proszę o uśmiech :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso69.jpg[/IMG] Powtórka z rozrywki [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso72.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']a to bez znaczenia on i tak siwy :evil_lol:[/quote] Bródke ma przyzółcona wiec by mu się przydało wybielić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=white]Wasia mnie za to co napisałam zabije :shake: [/COLOR][/SIZE]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='olcha']:roflt: :roflt: :roflt: przepraszam nie mogłam się powstrzymać :oops: Fe york! fe! niedobry piesek! :shake: Dlatego swoje na smyczy trzymam...[/quote] Kurna nie śmiej sie bo 2 -kilowy york na faflu 50-kilowej Zmorki kosztował mnie 150 zł. a jego pani w trakcie zdarzenia darła sie ze jej pieseczka potfffffór morduje !!:angryy: :angryy: :angryy: Szycie tanie nie jest.... Teraz jest to bardzo śmieszne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='bernulka']wow :-o :crazyeye: :-o :crazyeye: :-o no comments... paździoszki[/quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8994/resizeof10505066ce.jpg[/IMG][/URL] Widać komuś sie nie chciało czesac...Jezeli ma mieć kołtuny i odparzona skóre to wole go jednak w takim stanie ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Archiwalne - jeszcze ze świnka Raaatunkuu!! Morduja!! [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso62.jpg[/IMG] Zostałam zdominowana :mad: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso63.jpg[/IMG] I...zjedzona :evil_lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso60.jpg[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]no dobra niech będzie Mokre kurczątko , a co do świnki ...hmmm zapach będzie inny ale Zmorce chyba o formę bardziej idzie ;)[/B][/I][/quote] Tak sobie pomyślałam ze dam najpierw TZ-towi aby pomemlał to będzie tak samo pachniec:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='bernulka'][IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso34.jpg[/IMG] Ona tu wygląda jak szczeniaczek:loveu: :cool3: paździoszki[/quote] Bo to moja córeczka :loveu: :loveu: :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]O jakie mokre scurecko :loveu:[/B][/I][/quote] Dobrze ze ona tego nie przeczytała :lol: :lol: :lol: Jeszcze by sie obraziła i co?:lol: :lol: :lol: Jeszcze scurek [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso41.jpg[/IMG] Sirota [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso39.jpg[/IMG] Hooop :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso43.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha chyba nie bo jeszcze mu brodę wypali :lol:[/quote] Nie wypali tylko wybieli :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:oops::oops::oops:[I][B]i będe się stydać :oops:[/B][/I] [I][B]Pysiu chciał nas zjeść taki mieszaniec Onka z Ratlerkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] Nie stydaj :) To niebezpiecznie było :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale nie smiej się bo po yorku Zmorka miała szytego fafla !!! Critters tak sie wpiął i jak pirania w powietrzu trzepał uczepiony fafla ze nie mozna go było odczepić!! A Zmorka...no jak to Zmorka:lol: Stała zszokowana z miną typu " Dlaczego on mi to robi? " :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ'] Trójkącik proponujesz? :cool3:[/quote] Witaj Blondasku :) Ładnie...Ładnie ;):lol: :lol: :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmoreczka po deszczowej piosence ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso30.jpg[/IMG] Jeszcze mysli ze pada ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso32.jpg[/IMG] Brodzenie w błocie czasem bywa męczace [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso31.jpg[/IMG] Ale jak tylko nóż się na desce odezwie... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso33.jpg[/IMG] To Zmorka gotowa ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/juso34.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha ZAPOMNIJ - ona i słuchanie rad :evil_lol: wyżyła się jak tylko wyszłyśmy z gabinetu i naszczekała na pustą poczekalnię :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: PIKA - to była zdecydowanie Luna bo pani wet powiedziała, że ma bardzo ładne zęby :cool1: a o Bolusiowych by tak nie powiedziała raczej :lol:[/quote]Wasia :) Mnie proponowano dla Szelmy domestos ;) MOze też spróbujesz? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Myślisz ze to proste zrobić im blisko fotke??:angryy: Onre jak widza aparat to rozbiegaja się w dwie różne strony :angryy: No...moze nie rozbiegaja ale odchodzą:evil_lol: Po świnke lece jutro bo Zmoreczka tęskni za nią bardzo i ciągle ją szuka :-( Myślicie zre skapnie sie ze to nie tamta? :cool3: -
Ja tez poznałam i uważam ze jest naprawdę super :) Ozulec wielki myśliciel na fotkach :) Z tej strony [B]mordercy [/B]nie znałam :lol: Kto Was chciał zamordować ??!!:angryy:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no u Bolusia to było do przewidzenia, że wrócą te duszności - wet to mówił podczas tamtego leczenia - on po prostu ma już spore zwlóknienia w płucach i są one mało wietrzne przez to, a steryd rozszerza to wszystko i wtedy jest mu łatiwej oddychać - to niestety będzie się powtarzało już do końca jego zycia - oby jak najdłuższego, bo przecież 12 lat na miniaturę to nie jst tak strasznie dużo - mam tylko nadzieję, że jego poprzedni właściciele mimo iż bez serca to jakoś o niego dbali jak był z nimi i że życie u nich nie skróci bardzo jego życia - dramatu nie ma - po prostu doszedł nam kolejny lek, który będziemy podawać regularnie :cool1: i jeszcze muszę dodać, że jestem dumna z Luny haha bo ona też była - na szczepieniu i dała się bez mojej pomocy i kagańca obmacać wetce i nawet do paszczy zajrzeć :evil_lol:[/quote] Życie ze starszym psem jest pełne takich niespodzianek. Ale Boluś trzyma się świetnie i na spacerkach nadąrza za Zmorka bez problemu :multi: Dzielny mały rycerzyk :loveu: A Luneta chyba w koncu posłuchała rad Zmorki ze ciepać się nie warto ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)