Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2669/pic020270mq.jpg[/IMG][/URL] Ale słodziak :loveu: Minke ma cudną :loveu:
  2. Dzień Dobry Alu :loveu: Dzionek pochmurny ale i tak chce sie życ :multi: WIOSNA !!
  3. [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1484/im0003482zy.jpg[/IMG] Słodka dziewczynka ze słodkim kwiatuszkiem ( mam słabośc do podbiału :) )
  4. Pysia

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Cześć Gosiaczku .....pamiętaj o foteczkach ciasteczek:razz:[/B][/I][/quote] Czekamy na nie :) Aż mi ślinka leci...
  5. [quote name='PIKA']Cześć coś jej fafel się znieksztalcil :lol:[/quote] Mam z tym problem :evil_lol: Bo jak zwisa głowa to boje sie ze jej tak zostanie :evil_lol: Hmmmmmmm...Od czego by tu zacząc...Moze od początku? NO dobra ;) Początek był taki : Zmoreczka linieje... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/wio216.jpg[/IMG] A teraz troche martwej Zmoreczki ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/wio220.jpg[/IMG] c.d. nastąpi...
  6. Pobudka [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia37.jpg[/IMG] Wstawaj kobieto :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia40.jpg[/IMG] Ale jestem senna... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia42.jpg[/IMG] No dobra - juz schodze... [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia43.jpg[/IMG] Jutro wstawie fotki z szaleństw dzisiejszych :)
  7. [quote name='beria']Zwinęła jakiś trunek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Zaczynam zastanawiac sie czy rzeczywiscie nie gwizdneła naszego winka ....Bo robiliśmy podłoge w jednym z pokoi na działce i powynosiliśmy wszystko na dwor co w nim było :lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:[COLOR=yellow][SIZE=1]A JA ANI 1[/SIZE][/COLOR][/quote] Trza było aparat mu w reke wsadzic a nie rozpaczac teraz !!:mad:
  9. Narobiłam dzisiaj mase fotek Zmoro - Szelmom :) Szalały wiosennie na dworze :) Właśnie wgrywam i zobacze czy nadal ich nie widac tylko czarne plamy ;)
  10. [quote name='Alicjarydzewska']:razz::razz::razz:dawno się nie chwalił[/quote] Ja mysle !! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=white]A ja zrobiłam dzisiaj 221 fotek....[/COLOR][/SIZE]
  11. Sen Zmorki [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia25.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia27.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia28.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia29.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/wiosna/sinia32.jpg[/IMG] W roznych ujeciach ;)
  12. [quote name='asiunia']Hej!! Pysiu nie obrazilabys sie gdybysmy sprezentowali taka podobna swinke Zmoreczce? Swinka ma juz coprawda rok,ale zaden z moich psow ani razu jej w mordulce nie mial-nie trafiony zupelnie prezent?:roll:[/quote] Asiuniu - no jasne ze sie nie obrazimy :) Bedzie druga na zapas jakby sie znowu TZ do tej dobrał ;) A Zmoreczka jak widzisz świnke kocha bardzo :lol:
  13. A Ozulec na jednej fotce to pokazuje nam...zadek i klejnociki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/45/esh1ehrg3dq938ou.jpg[/IMG][/URL]
  14. O boszeeeeeee :crazyeye: To ja nie dośc ze z terrorystką to jeszcze z morderczynia spaceruje ??:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  15. [quote name='Daga_i_Oskar'][IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia19.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]ojej to dopiero prawdziwa milość[/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Sama widzisz...Miała mega doła jak tamtą zamordował TZ :evil_lol: Jedziemy na weekend na świerze powietrze :) Beda fotki jutro :) Miłego weekendu wszystkim zycze :)
  16. A to juz głeboki sen ;) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia24.jpg[/IMG] Świnka spadła na podłoge ;)
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]to składamy wszystkie razem to może nam uznają :razz:[/B][/I][/quote] I zaczną produkowac takie co nie targają nic :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Chodniczki też sie niszczą szybko ...Pewnie te odkurzacze do kitu....No i panele podłogowe u mnie jakos tak szybko zmieniły wygląd...To znowu wina środow do mycia podłog:mad: :mad: :mad:
  18. W całej okazałosci przy swojej przyjaciołce ( świnka oczywiscie ;) ) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia21.jpg[/IMG] Strażniczka snu :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia22.jpg[/IMG] Śpij Zmoreczko spokojnie - Świnka czuwa !!:lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia23.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia12.jpg[/IMG] [B]Zmoreczko tylko nie dawaj Panu Prosiaczka :razz:[/B][/quote] Na 100% nie da :lol: Już ja dopilnuje tego ;) Nowa świnka Zmorki :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia20.jpg[/IMG] I powrot wiecznie usmiechnietego pychola :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia13.jpg[/IMG] Nozki trzeba powąchac [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia14.jpg[/IMG] Poprobowac :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia15.jpg[/IMG] W swoim zywiole :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia16.jpg[/IMG] Szcześliwa :) Znowu :lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia17.jpg[/IMG] Nawet zasneła z ukochaną :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia19.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Gabryjella']Złóż reklamacje, że pralka prześcieradła drze:evil_lol:[/quote] To ja też bym musiała złożyc a mam Candy....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Foteczki zrobione na szybko specjalnie dla Ali :) Jakie sa takie są ale są ;) Przedstawiamy nową swinke Zmoreczki :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia6.jpg[/IMG] Zmoreczka ma znowu ciągle dobry humorek :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia7.jpg[/IMG] No pokaż Zmorko świnke :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia8.jpg[/IMG] Delikatnie bo cieniutka jak tamta :lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia9.jpg[/IMG] Tez tak fajnie sie składa :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia10.jpg[/IMG] Nozki trzeba poprobowac :) [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia11.jpg[/IMG] Łapką przytrzymac [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/maupy/sinia12.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=teal][I][B]:cool3:i jakoś wyjątkowo szybko się brudzi ..........to wszystko przez te super proszki one przyciagaja bród no i na dodatek robią dziury :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/quote] Wszystko wina proszkow, pralek i delikatnego materiału :mad: :mad: :mad: Producenci szyją tak specjalnie aby kupowac czesto !!:angryy: :lol: :lol: :lol:
  23. Jeszcze chwilka bo Zmorka miała takie pozy na łożku ze sie nie mogłam powstrzymac :lol:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=royalblue][I][B]o tak Ozzy się wyspał , byliśmy na spacerku czyli Wielkiej Pardubickiej wieczorową porą ;)a teraz wariuje z gryzakiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:zakopuje go w łóżku TZta /:mad:no i podarł prześcieradło :evil_lol:/[/B][/I] [/COLOR][/quote] No właśnie...Zauwazyłas ze od pewnego czasu posciel bardzo szybko sie spiera i jest bardzo delikatna? Szybko sie targa ....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. Alu :) Porobiłam kilka fotek ze świnka :) Specjalnie dla Ciebie ;) Z nową świnka oczywiscie :lol: TYlko musze jeszcze wrzucic na kompa, zmniejszyc i wstawic a to duuuuuuuuuuuuużo roboty ;)
×
×
  • Create New...