[quote name='resuruss']Hehe,no znam to......jak mialam szczenieta tez im robilam sesyjki show....i tez z roznymi efektami......Poszukam to zrobie fotki fotkom i wstawie ....Jak ten czas szybko płynie moj miocik byl w 1998 roku,a wydaje mi sie ,ze to nadal szczeniaczki moje....:oops:[/quote]
Plisssss, wyszukaj te foteczki, będzie "uczta" dla chartomaniaków i nie tylko!