Mrufka to mi przypomina takiego człowieka-dowcipnisia, który widząc że ktoś robi zdjęcie a to zeza zrobi, to znów język wywali, ma minę na każdą okazję i co jedna to lepsza ;)
Świetne zdjęcia tego pręguska na drzewie, na zielonym tle prezentuje się super. I widać, że wybitnie mu przeszkadza obecność tego czarnego uśmiechniętego psa na dole ;)
dog_master, ładny kiciuś w białych skarpetkach :)