Stoooo laaaat dla Nici :loveu::BIG:
Działkowy Marcelek jest świetny, taki długowłosy tygrys ;)
Doczekałam się wreszcie wystawy kotów w Krakowie, 3 czerwca spędziłam kilka godzin zagłaskując mniaj bądż bardziej futrzaste kociska. Zaskoczyło mnie, że spora częśc z nich była bardzo komunikatywna, wcale im nie przeszkadzało, że to jakieś obce miejsce i trzeba większość czasu spędzać w klatce ;) A jakie te cwaniaczki mają metody zwracania na siebie uwagi, hitem był kot wyrzucający grzechotkę pod nogi przechodzących osób ;) Zrobiłam trochę fotek, niestety mój aparat radził sobie średnio na jeża z warunkami halowymi... Na sporej części zdjęć są koty abisyńskie, bo te mini-pumy bardzo mi się podobają :) A zdjęcia są tu: [URL="http://whippety01.republika.pl/album/index.html"]http://whippety01.republika.pl/album/index.html[/URL]