Majka_Gizmo
Members-
Posts
254 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majka_Gizmo
-
Mikusiowy śliczności pięknieje coraz bardziej. Zaba czym Ty go karmisz,że wygląda tak świetnie? :o :lol: Model z niego oczywiście pierwsza klasa,a fotki jak zwykle zawodowe :D Cmoki dla Rudaska w nosecek :buzi: :lol:
-
Teklunia wielkie buziaki dla Was za stworzenie temu ślicznemu pysiowi wspaniałego domku :buzi: Tenek jest śliczny :iloveyou: ,a pewna wrecz jestem,że szybko wyładnieje jeszcze bardziej. No i ja również poproszę WIĘCEJ FOT :lol: :lol: Pozdrówka :buzi:
-
Precelkowa Pas świetna-Figuśka modelinka zawodowa-FOTY BOSKIE :D [size=1]Pasaverko dziękuję za pomoc z topikiem[/size]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Majka_Gizmo replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oliwcia przecudniasta jest-tyle radości z oczek jej tryska :D Lunka i Bolesław też jak widać szczęśliwi :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Justa ja również jestem bardzo zadowolona z wyboru :lol: Chociaż jak pojechaliśmy odebrać Emirka była tam też sznaucia miniaturka i oderwać oczu od niej nie mogłam-te pieski są boskie :lol: Alicja ta ciżemka to pod szeleczki była :wink: Zdjęcia spacerkowe Emirka :D [img]http://img387.imageshack.us/img387/2030/1d0uu.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/7008/1e0rv.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/5503/1f3eh.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/3338/1g5cy.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/2130/1h8ie.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/2075/1i8fr.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/9833/1j9rj.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/5914/1k3qw.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/8778/1l3vc.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/910/1n9lq.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/1269/1p5kb.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/6324/beznazwy2kopia8vy.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/214/beznazwy2kopiajpge5kh.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/8931/beznazwy2kopiajpgl9cq.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/5457/beznazwy2kopiajpgo0qu.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/9122/beznazwy2kopiajpgp2ux.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/3291/beznazwy2kopiajpguz5ne.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/4005/beznazwy2kopiajpgz7mp.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/7281/beznazwy3kopia0ls.jpg[/img] Pozdrawiamy :lol:
-
[url]http://img279.imageshack.us/img279/633/300259zl.jpg[/url] O jaka słodka mysia pysia :iloveyou: Cmoczki dla dziewczynek :buzi:
-
[quote name='Hebulka']A to dziwna sprawa z tym szczekaniem :-? Nasze klopsiki od urodzenia przebywały z róznymi piesiami i duzymi i małymi,więc raczej nie było dla Emirka zdziwieniem że zobaczył innego czworonoga. A czy on w ten sposób zaczepia je do zabawy czy jak to wyglada ?? Ciekawe co pokaze Emi na pierwszym spacerze :o[/quote] No ja też jestem zaskoczona :o Zaczepia niestety jak w obronie/ataku :-? i wcale nie ucieka. Zaczyna szczekać no, a wtedy zaczepiany piechol zaczyna ostrzgawczo warczeć. Ręce już mi opadają co z tym robić.Stawiam go do pionu chociaż nie lubię tego robić. Ogólnie rzecz biorąc widać,że głupi to on na pewno nie jest,ale mam wielką nadzieję,że przestanie obszczekiwać inne psy. Jutro mamy gościa-dziewczynę, która ma mopsiczkę w wieku Gizma,zobaczymy jak się sprawa potoczy w tej kwestii.
-
[quote name='dbsst']Emir to prawdziwy kosmita jak jego brat Gizmo :angel: super kosmiczny duet :D[/quote] :lol: :lol: :lol: O tak zgadzam się w 100 % prawdziwy kosmiczny duet,a w domu kosmiczny bałagan :lol: :lol: Tych, którym wystraszyłam zdjęciem na ukojenie zapodaję śliczności-słodkości x 2 :lol: :wink: [img]http://img296.imageshack.us/img296/235/1a2cg.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/1566/1b1wj.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/8831/1c7sb.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/7504/1m7kr.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/889/1o3la.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/8105/beznazwy2kopiajpga8tg.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/1013/beznazwy2kopiajpgi4ok.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/4348/beznazwy2kopiajpgph7rn.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/5230/beznazwy2kopiajpgr0xg.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/3357/o7lt.jpg[/img] Pozdrawiamy :lol:
-
Witamy wszystkich serdecznie już w nowym składzie :lol: [img]http://img360.imageshack.us/img360/7941/beznazwy2kopiajpg20ht.jpg[/img] [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21570&postdays=0&postorder=asc&start=360]WIĘCEJ FOTEK[/url] Emira odebraliśmy 23 sierpnia w drodze do Holandii. Już na wstępie okazał dezaprobatę dla mnie(dla mojego TZ wręcz odwrotnie) i nie ukrywam,że się zaniepokoiłam-jednak to nie trwało długo. Już w samochodzie chłopaki zgodnie spali przytuleni do siebie,a ja zastałam zaakceptowana. Podczas podróży ładnie sobie spał, a swoje potrzeby załatwiał na postajach. W domu zaaklimatyzował się momentalnie. Zajął legowisko Gizma,który grzecznie go powąchał i położył się mając na niego "oko". W pierwszych dwóch dniach Gizmo był z lekka zdezorjętowany i chyba trochę się bał,że zostanie odsunięty.My zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby szybko pozbył się jakilkowiek wątpliwości i już po dwóch dniach Emir został całkowicie "wcielony" w szeregi naszej rodzinnej drużyny :wink: Chyba ze trzy dni Emir prowadził walkę z obrożą-pierwszą tak podrapał,że została oddana na "szrot" :wink: z powodów estetycznych, drugą (ze skóry) musieliśmy zdjąć bo od ciągłego "jeżdżenia" szyją po podłodze natarł sobie nią szyjkę-teraz ma nową (widoczną na foto)-skórzaną z podklejonym "przeciw-obszorowywaczem" ( :roll: -słowa innego znaleźć nie mogłam). Gizmo chodził i chodzi w rogz'ach. Nasza dziecina wczoraj nauczyła się polecenia siad :D. Na smyczy chodzi ładnie i nie "plącze" się pod nogami jak to robił Gizol. Martwi mnie tylko to,że strasznie wszystkie psy obszczekuje. Przeczytałam książkę Jan Fennell -"Zapomniany język psów" i wiem,że to nie dobrze,że Emir szczeka na psy. Z Gizmem nie było tego "problemu" był i jest rozpieszczany,ale od razu wiedział,że stoi ciut za nami w "stadzie", a tutaj niespodzianka i chyba bedziemy musieli go trochę "obsadzić" w liderowaniu. No,a jak Wy myślicie? Sama juz nie wiem... Mam też do Was pytanie-czy moglibyście polecić mi dobrą książkę o tym jak dobrze przygotować mopsa/psa innej rasy do wystawy? Planuję wystawiać Emira,a niestety nie mam w tym doświadczenia jak na razie. Pozdrawiamy :lol:
-
:multi: :multi: :multi: HURRA dziewczynki mają swoją galerię :multi: . Siostrzyczka mojego Emirka jak zwykle cudna :buzi: ,a Hebulka piękności-jest tak śliczna,że aż serce ściska :iloveyou: Więcej fot :modla: i zapodaj proszę swoją śliczniastą stronkę, bo mi sie adres zapodział po formacie, a jest tak cudowna,że nie tylko ja tam będę zaglądać :D Buziaki :buzi:
-
Wszystkim odwiedzającym naszą galerię dziękujemy za zachwyty i miłe słowa. Hebulka buziaki dla dziewczynek Twoich :buzi: -cieszymy się,że zawitały w naszej galerii :multi: No i fotki,o które mroweczka się domagała :lol: :wink: Emir z braciszkiem E.T [img]http://img200.imageshack.us/img200/9914/11qc.jpg[/img] Dwa śpiochy :lol: [img]http://img200.imageshack.us/img200/7366/21fl1.jpg[/img] Koszmar z ulicy "sezamkowej" :evilbat: [img]http://img200.imageshack.us/img200/694/34ju.jpg[/img] Moja bidulka z zerwanym pazurkiem :( [img]http://img200.imageshack.us/img200/3729/41nu.jpg[/img] Służba nie drużba-WARTOWNIK [img]http://img200.imageshack.us/img200/3764/51wn.jpg[/img] Wystawiam języczek :facelick: [img]http://img200.imageshack.us/img200/8846/61it1.jpg[/img] [img]http://img373.imageshack.us/img373/5930/p10103325rq.jpg[/img] Ja się nie mieszczę :( :wink: [img]http://img373.imageshack.us/img373/8334/79cm.jpg[/img] Następny kanapowiec :lol: :wink: [img]http://img373.imageshack.us/img373/9576/81lz.jpg[/img] Pozdrawiamy :D
-
Teraz trochę zapodam sesyjki Emirka :lol: [size=6][b]EMIR[/b][/size] [img]http://img372.imageshack.us/img372/5462/dsc02188copy8oi.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/1373/dsc02189copy6pl.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/3721/dsc02193copy1vv.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/2815/dsc02205copy9bz.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/1395/dsc02210copy7ii.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/2909/dsc02214copy7zv.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/6117/dsc02215copy2hj.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/975/dsc02221copy1fo.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/8871/dsc02223copy3as.jpg[/img] [img]http://img372.imageshack.us/img372/4296/dsc02226copy5hh.jpg[/img] Paszczęka :evilbat: [img]http://img372.imageshack.us/img372/6618/dsc02232copy3ff.jpg[/img] Pozdrowionka :lol:
-
Na początek spóźnione życzonka urodzinowe dla Amirka :new-bday: :lol: [img]http://img263.imageshack.us/img263/1107/b2gs.jpg[/img] Te ogonki boksiowe są świetne,ale miałam okazję przekonać sie na własnej skorze jakie "lanie przypiekanie" potrafią nimi zrobić :wink: :lol: Cmoki wielkie dla słodyczy małego w fafelki :lol: :buzi: :D
-
[img]http://img185.imageshack.us/img185/3622/86gj.jpg[/img] :iloveyou: Ejkum Mejkum Majkum kochajkum bokserki tak bardzoooo :lol: Mejk jest supcio :iloveyou: :lol:
-
:o :o O jeny człowieka "kilka dni" :oops: nie ma, a tu galeria urosła do rozmiarów hipopotama,tańce i popijawka jakaś tu się zapodaje,a ja nie w temacie :bigcry: Trzeba chyba przyssiaśc i zaległosci nadrobić :smhair2: :lol:
-
O jeny jak ja sie steskniłam za tą morduchą kochaną :buzi: Fotki Figulinki świetne :D A te z jęzorkami na wierzchu wprost Boskie :angel: Cmoki wielkie dla Figuśki :buzi:
-
Wszystkim odwiedzającym naszą galerię wielkie :buzi: . Za wytrwałość w czekaniu makaronowa sesja Gizma [size=7][b]ŚWIATŁO I CIEŃ[/b][/size] [img]http://img373.imageshack.us/img373/4366/16ng.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/5296/25gf.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/9430/36jr.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/5754/48lg.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/1752/50ay.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/2798/65su.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/3518/71fl1.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/1992/85in.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/8163/98nv.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/8721/100gx.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/5405/115si.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/3120/120fm.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/4944/132qs.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/2227/140vc.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/8125/156yu.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/1183/163ko.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/5465/173za.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/2759/188wh.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/3066/199qj.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/3508/208od.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/8321/210kf.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/76/223tm.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/6349/234vn.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/5315/249qo.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/4681/252wz.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/7660/269za.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/1528/274dp.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/9534/285kc.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/1976/292pc.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/284/307jm.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/2946/314di.jpg[/img] [img]http://img366.imageshack.us/img366/4072/328mb.jpg[/img] Ufff :D Nie mogłam zdecydować się,które wybrać, więc wyszedł "makaron" :oops: Pozdrawiamy :lol:
-
:baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: Tara tara :Dog_run: juz jestesmy :D Kochani jestescie,ze czekacie na nas wszystkich cierpliwie :buzi: Gizmo ma juz brata w domu :D Emir jest kochany łobuz,nie opuszcza Gizma na krok, a on natomiast ma niesamowita cierpliwosc do niego i daje mu "chodzić" sobie po głowie :o :wink: Tak, więc wszystkie moje obawy były niepotrzebne :oops: Teraz bedziemy bywac tu czesciej bo troche sie powinno uspokoic z tymi moimi wyjazdami.Dzis po 26 godzinnej podrozy niezbyt dobrze kontaktuje i padam ze zmeczenia,ale zawiesc Was nie mozemy i z fotkami biegniemy :lol: Moje chłopaki kofane :lol: [img]http://img309.imageshack.us/img309/949/17copy1gx.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/4669/18copy1jl.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/60/16copy3ti.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/5893/15copy5dd.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/7990/14copy3xa.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/2293/9copy3ek.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/756/10copy5wn.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/2808/5copy1ic.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/4864/3copy5rz.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/2979/2copy6fs.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/282/1copy4ru.jpg[/img] Emirek [img]http://img309.imageshack.us/img309/5452/6copy1ry.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/8869/7copy7ke.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/8689/8copy1vf.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/4476/11copy6tw.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/3695/13copy6tr.jpg[/img] Mamy wiecej fotek,ale mamy nadzieje,że wybaczycie nam,że dzisiaj to już spać pojdziemy :sleep2: Wszyscy jestesmy strasznie wymęczeni. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich :D
-
Wspomnienie o Maxi - tak bardzo boli
Majka_Gizmo replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Maxi Supergoga współczuje Ci serdecznie z powodu Maxi jak też również przykro mi,że Laguna jest chora :( Mimo wszystko życzę Ci pogody ducha, łez tylko szczęściem wywołanych,a dla Laguny dużo,dużo zdrówka i sił w pokonaniu złych chwil. Pozdrawiam :fadein: -
Kochani dziekujemy,ze zaglądacie do nas :buzi: My rowniez wybieramy sie do Was w "odwiedziny"-tylko jak na razie tyle spraw przeroznych na głowie :bigcry: .Mam jednak nadzieję,że wszystko poukladam w naszym domowym gniazdku i z kubkiem kawki usiąde nadrabiac zaleglosci :oops: Dzisiaj Gizmo został wykąpany i wyczesany-chociaz jeszcze tego jest na nim od metra :wink: :lol: :lol: A to fotograficzna migawka z naszych wojazy :lol: Najnowszy trend mody-super zmiękczona wykładzina :lol: [img]http://img178.imageshack.us/img178/442/dsc016305nn.jpg[/img] [img]http://img178.imageshack.us/img178/5894/dsc016313fn.jpg[/img] Kanapa również dla wygodnego siedzenia zmiękczona odpowiednio 8) [img]http://img246.imageshack.us/img246/2892/dsc016350sl.jpg[/img] Brr przeciez wiesz,że tego nie znosze :evilbat: [img]http://img246.imageshack.us/img246/1069/dsc016406pr.jpg[/img] A teraz "wycieranko" [img]http://img246.imageshack.us/img246/1452/dsc016415en.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/3364/dsc016370ys.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/7625/dsc016332dj.jpg[/img] Nie myśl sobie,że Ci wybaczę :wink: [img]http://img246.imageshack.us/img246/2389/dsc016343bu.jpg[/img]
-
Jusi ja tez zastanawiam sie jego reakcji na nowego braciszka;) Myślę jednak ze problemow nie bedzie.Gizmo od szczeniaczka przebywał w towarzystwie rożnych piesków i nigdy nie przejawiał jakiejkolwiek agresji czy wyjątkowej zazdrosci,chociaz sadze iz bedzie ździwiony takim obrotem sytuacji-pozytywnie dodam;):) Z okiem jest juz na prawde dobrze i już mój mały zapomniał,że było cos źle-chociaz szałaput teraz bawi sie ostrożniej :D Ten ziewek na fotce to suczka-śliczna jak diabli-już widać,że piesek z charakterkiem :wink: Emir jest z Polski,ale oczywiscie bedzie mieszkał razem z nami w Holandii-już zaczynamy szukac mieszkania z ogrodem,aby miały w miedzyczasie, gdzie poszaleć-nawet juz mamy jedno na oku... Zmienimy tez samochod na wygodniejszy,więc podroze beda wygodne dla obu świrków :D Już doczekac sie nie mogę kruszynki nowego :fadein: :fadein: Pozdrawiamy
-
Witajcie kochani :D Ech te lato,lato :wink:-wyjazdy,pogoda...i topik zaniedbany :oops: Mam jednak nadzieję,że wybaczycie nam tą długaśną :o przerwę :fadein: Zanim zapodam fotki Gizmaka mojego chcę Wam się wszystkim pochwalić :multi: Za niespełna trzy tygodnie powiększy nam się rodzina :angel: O tego właśnie przesympatycznego pana :D :D :D :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: [img]http://img293.imageshack.us/img293/5304/19bd.jpg[/img] A teraz trochę Gizeliny mojego,który dzięki szybkiej reakcji doszedł praktycznie całkowicie do siebie i tylko fotki pozostały jako wspomnienie chorego oczka. [img]http://img197.imageshack.us/img197/2781/a6vo.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/7777/dsc016292hw.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/5152/dsc016286eo.jpg[/img] [img]http://img197.imageshack.us/img197/2696/dsc016279co.jpg[/img] Ze względu na wczesną porę-fotki śpiące :sleep: Pozdrawiamy :lol:
-
Kochani dziękujemy za całuski i miłe słowa pod adresem mojego Gizolka no i oczywiście pod moim :oops: Trochę trzeba zapodać nowych fotek Gizela:) Ulubiona minka mojej panci, ktora tak teskni za swoim synkiem :cry: [img]http://img136.imageshack.us/img136/5849/qq4wc.jpg[/img] A tu uśmiecham się sobie i obserwuję wszystko :D [img]http://img136.imageshack.us/img136/5926/qqq9cl.jpg[/img] No i minki robię niezłe-szczególnie jak pancia krzyczy,że chodzę po stołach :wink: [img]http://img136.imageshack.us/img136/2053/aa8xt.jpg[/img] No już nie krzycz :fadein: [img]http://img136.imageshack.us/img136/5158/aaa4nm.jpg[/img] Jakoś smutny jestem... [img]http://img136.imageshack.us/img136/2677/aaaa7rt.jpg[/img] Co za mina i postawa,aż strach się bać :wink: [img]http://img136.imageshack.us/img136/4738/qqqq9jl.jpg[/img] Hahahaha :cunao: [img]http://img136.imageshack.us/img136/5888/qqqqq6ps.jpg[/img] Nie dotykaj mnie :roll: [img]http://img293.imageshack.us/img293/4872/w2rr.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/666/ww7lv.jpg[/img] [img]http://img130.imageshack.us/img130/7711/www0mh.jpg[/img] To jest to co tygryski lubią najbardziej :lol: [img]http://img130.imageshack.us/img130/6340/wwww0js.jpg[/img] Pozdrawiam Majka :D
-
Jak superanco popatrzeć znowu na Mikiego :D I ten ogonek szczotkowy świetny jest -jak i cały Mikuś :lol: Zaba wycmokaj go ode mnie :buzi:
-
Zapodaję kolejne fotki groszka mojego, za którym tęsknie do niewytrzymałosci :cry: A tu fotki jeszcze przed "wypadkiem" A tu sobie smacznie śpimy i o kosteczkach śnimy... :D [img]http://img258.echo.cx/img258/4808/dsc003327di.jpg[/img] I czego mnie budzisz babo wstrętna? :roll: [img]http://img258.echo.cx/img258/9256/dsc003334mf.jpg[/img] Popatrzę sobie tu... [img]http://img258.echo.cx/img258/1041/dsc003578jr.jpg[/img] I tu też zobaczę... [img]http://img258.echo.cx/img258/4810/dsc003770rt.jpg[/img] [img]http://img258.echo.cx/img258/3073/dsc003796oa.jpg[/img] Masz tam coś dla mnie? [img]http://img258.echo.cx/img258/7936/dsc003804pj.jpg[/img] Jak nie to nie... [img]http://img258.echo.cx/img258/266/dsc003824ok.jpg[/img] [img]http://img258.echo.cx/img258/274/dsc003912ax.jpg[/img] [img]http://img258.echo.cx/img258/3826/dsc003926so.jpg[/img] Powęszę jeszcze troszkę... [img]http://img258.echo.cx/img258/7637/dsc003947gm.jpg[/img] EEeee :sleeping: [img]http://img258.echo.cx/img258/97/dsc004034ow.jpg[/img] [img]http://img258.echo.cx/img258/2540/dsc004045ey.jpg[/img] A to moja kumpela Punia... [img]http://img258.echo.cx/img258/519/dsc007637aw.jpg[/img] I kumpel Bąbelek... [img]http://img258.echo.cx/img258/2058/dsc003768cr.jpg[/img] [img]http://img258.echo.cx/img258/2076/dsc004339pt.jpg[/img] No i pancia postrzelona 8) [img]http://img67.echo.cx/img67/6231/dsc00924copy5qj.jpg[/img]