Majka_Gizmo
Members-
Posts
254 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Majka_Gizmo
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
Majka_Gizmo replied to Basenji's topic in Foto Blogi
Nie no ekipa przechodzi samych siebie... Wspaniały odcinek-taki dynamiczny i trzymający w napięciu... A recenzja debest'owa :thumbs: -
:buzi: cmokaski dla rudzieniaszkla w ten nochalek mokry :lol:
-
Amireczkowy chłopak [size=6]CUDO[/size] :lol: :lol:
-
[quote name='Justi0022'][quote name='Majka&Gizmo'] Szpilka postawiła mnie na nogi zupełnie :D[/quote] SBS Kaszpirowski :cunao: Maja, dużo zdrowia :hand: ucałuj kosmitę :D[/quote] Justi dziękuję-mam nadzieję,że mi się polepszy bo już dosyć mam gnicia w łóżku :cry: i ucałuję mojego kosmoGizma :wink: :lol:
-
Od trzech dni ledwo na oczy patrzam-tak mnie grypa załatwiła. Dziś w chwili dobrego samopoczucia wskoczyłam na DGM :lol: (To gorsza choroba jak grypa :wink: ) patrzę, a tu tyle Szpileczki i to jakiej :angel: Szpilka postawiła mnie na nogi zupełnie :D
-
Kurcze rozchorowałam się na dobre i fotek nie ma komu robić :cry: Dziękujęmy za to,że zaglądacie i komentujecie :calus: Idę qrować się :(
-
Mikuś jak zwykle uroczy-nawet upaprany w błocie :wink: :lol:
-
Ja też czekam na fotki Amirka długoogonowego :wink: :lol:
-
[img]http://members.lycos.nl/schouwsedreve/hpbimg/Animatie%2080.gif[/img] Piękności :angel: Pas [url=http://members.lycos.nl/schouwsedreve/fourphotogalery10.html]TO[/url] dla Ciebie :wink:
-
Passss BOSKIE foty szczeniaczków-jakie one śliczne :D [img]http://members.lycos.nl/schouwsedreve/hpbimg/Animatie%2079.gif[/img] Figa oczywiście też piękna [img]http://members.lycos.nl/schouwsedreve/hpbimg/Animatie%2081.gif[/img]
-
No,a teraz jeszcze Gizol :lol: Zdjęcia balkonowe :wink: :lol: [img]http://img124.echo.cx/img124/4593/dsc00031copy1yn.jpg[/img] [img]http://img124.echo.cx/img124/5769/dsc00036copy9pw.jpg[/img] [img]http://img124.echo.cx/img124/114/dsc00039copy5hq.jpg[/img] Obraził się?? [img]http://img124.echo.cx/img124/2784/dsc00041copy2ww.jpg[/img] Pozdrawiamy :lol:
-
Jak zwykle wszystkim dziękujemy za zachwyty i miłe słowa. Kochani dziś mija równy roczek odkąd Gizmo jest z nami :multi: A teraz kilka fotek piecha moich znajomków :wink: :lol: [size=6]FREDEK[/size] [img]http://img160.echo.cx/img160/2871/1copy1yr.jpg[/img] [img]http://img160.echo.cx/img160/3654/2copy9de.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/6319/3copy9al.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/8831/4copy7eu.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/6059/5copy4ft.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/1959/6copy2im.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/2005/7copy8os.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/4918/8copy5hl.jpg[/img] [img]http://img192.echo.cx/img192/7219/9copy7np.jpg[/img]
-
[quote name='Basenji']Mów za siebie. Ja go nie kochać bo go nie znam. Ale pysira to ma komiczego. Zdrówko[/quote] Basenij Ty mnie za słowa nie łap :evil: Ja w przeciwieństwie do Ciebie [size=6]KOCHAĆ WSZYSTKIE PSY[/size]-jak większość normalnych osób na DGM :baddevil: Zdrówko :evilbat:
-
[size=6][color=orange]MNIAM MNIAM MNIAMUŚNA KOSTECZKA[/color][/size] :lol: :lol: :lol: [img]http://img222.echo.cx/img222/6531/1copy3vd.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/7711/2copy4to.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/4365/3copy8cy.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/1883/4copy7ul.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/1354/5copy0yt.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/9174/6copy2tk.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/9526/7copy0fa.jpg[/img] [img]http://img222.echo.cx/img222/3941/8copy9ln.jpg[/img] Pozdrawiamy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[img]http://img149.echo.cx/img149/4586/200504231724167qk.jpg[/img] Eh nie mogę się na to zdjęciątko napatrzeć :bigcool: Szpilunia jest cudniasta :multi: tylko ją wycasłować :buzi: , wytarmosić :Dog_run: i schrupać :eating: Jeny jaka ona jest fajowa :oops: :D :D
-
8) No nareszcie jest Amirek :lol: Jaki śłodziak wyczesany :lol: :lol: Magda teraz to już nie tylko Twoja miłość jak piszesz w temacie-[size=7]TERAZ MY WSZYSCY GO KOCHAĆ[/size] :iloveyou: :angel: :lol:
-
Lazy to śliczny piesio :Dog_run: ,że ja też dopiero teraz tu zajżałam :oops: :oops:
-
No Magda masz czas do jutra 8) Czyli została CI cała godzina i 15 min :lol: :lol: :wink:
-
Hahahaha dziewczyny jesteście świetne :thumbs:
-
[size=6]BARDZO LUBIĆ[/size] :lol: :lol: :lol: a może i bardziej niż bardzo :lol:
-
Specjalnie dla Was w środku wiosy wepchnęłam Gizola w ubranko zimowe :oops: :lol: [img]http://img195.echo.cx/img195/5505/a1ab.jpg[/img] [img]http://img195.echo.cx/img195/3568/c8ys.jpg[/img] Na spacerku: [img]http://img195.echo.cx/img195/1884/d2cn.jpg[/img] I wiosenka :lol: Jak zwykle,ale się oprzeć nie mogę tej zieleni :wink: [img]http://img195.echo.cx/img195/7549/drzewko7jn.jpg[/img] [img]http://img195.echo.cx/img195/1417/kasztan9ey.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']A to koniczynka dla Majki :D[/quote] Czuję się wyróżniona :lol: :bigcool: Koniczynka śliczności, cmoki dla niej wielgaśne :buzi: Tak, tak Magda ja też chcę zobaczyć Amirka :lol: :lol: Chwalić się proszę i to zaraz 8) :lol: :wink:
-
[quote name='dbsst']mam milon roznych fot ;)[/quote] No tak milion FOT,a dla nas trzy tylko dała :cry: :cry: Wstydź się wstydź dziewczyno taką Szpilkową gwiazdę przed światem ukrywać :nono: :wink: :lol:
-
Dbsst wdech, wydech, wdech, wydech, rączki do góry i do dołu -i poproszę o jeszcze fotek zębiastych -napewno coś tam chomikujesz i ukrywasz przed nami :cool:
-
Pas ja się domagam więcej fot-te jedno zdjęciątko to jak kęsik obiadu dla głodnego 8) Dziewczyno litości nie masz :bigcry: -ja [size=6]BYĆ GŁODNA[/size] :lol: :lol: