Jump to content
Dogomania

DużyCP

Members
  • Posts

    232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DużyCP

  1. ten tatuś to jakaś ciamciaramcia a nie agresor;)
  2. a tu [URL]http://ines.cba.pl/miotA.html[/URL] są fotki rodzeństwa Agencika !! pozdrowionka z Gdyni
  3. witamy mniej owłosionych braci i siostry. pozdrowienia z Gdyni
  4. Zaglądamy, zaglądamy w końcu mama Agenta to ulubiona kumpela DCP. To dla niej (na wystawie w Łodzi) wbiegł na ring jak wystawiały sie suki. pozdrowionka
  5. a ja poproszę o samotnego Briarda (FCI-113) :hand:
  6. a ja o Briardy (FCI113) sie usmiecham :cool3:
  7. witaj Agencie, pozdrowienia od DCP. Twoja mama, Neska, to moja ulubiona kumpela. To dla nie wpadłem na ring jak się wystawiała w Łodzi - na wystawie oczywiscie. Ale Moi Ludzie zabrali mnie i dopiero po wystawie sobie poszalelismy. pozdrowienia z Gdyni ps DUKAT, brat bliźniak, mieszka w Bochum - jak spotkasz pozdrów
  8. Wujek gratulujemy wujkostwa !!!
  9. Super !! Gratulacje !! więcej Fruziofotek. a jak tam kobitki sie dogadują? spoko? pozdrowienia z Gdyni
  10. fakt cicho strasznie, maluchyyyyyy gdzie jesteście?
  11. DużyCP

    DRACULA DOG SHOW

    można prosić dobre duszyczki o stawkę Briardów (FCI113) ?? pliiiiś
  12. a można prosić jeszcze o Briardy? :lol: :lol: :lol: :lol:
  13. DużyCP

    Debreczyn 2x Cacib

    Dzięki Zula
  14. DużyCP

    Debreczyn 2x Cacib

    Gratki dla zwycięzców:multi: i tych z mniej pierwszych miejsc. mozna prosić :cool3: o stwkę Briardów (FCI 113) ? pozdrowienia z Gdyni
  15. Kapis tak wybebeszał poduszkę (metodycznie raz za razem po paseczku). potem się ją nadziewało i zabawa dalej trwała. pozdrowienia z Gdyni
  16. :klacz: :klacz: :klacz: za Białaska
  17. Gratulacje!!! a były jakieś Briardy?
  18. jedno starsze... z maja 2007 http://images21.fotosik.pl/285/305ae0cabeb6f652.jpg
  19. plaża i trochę dzieci
  20. a tu troche fotek DCP w ruchu... http://images27.fotosik.pl/11/8aea4b04921b585e.jpg
  21. Wszystkie briardy tak mają, spacerek [COLOR=red]tylko[/COLOR] w towarzystwie. Ideałem jest pilnowanie i jednocześnie pobyt w domu - czyli balkon. Nasz z 4 pietra kontroluje całą dzielnicę. zna wszystkie psy i co jakiś czas głośno przypomina kto tu jest szefem. Fotek balkonowych u nas tez dostatek ;-) pozdrowienia Pitek
  22. Szybkoooo!!!
  23. Zawsze Miło Popatrzeć Na Briarda, Daj Więcej Fotek!!!
  24. jeszcze raz Dzięki !!!
×
×
  • Create New...