a my dzisiaj dostalismy dokument Championa Łotwy!!! :multi:
a CAC-a dostaliśmy 13-VIII-2006r. w Rydze-Ozolnieki
czyli suuuper ekspres :crazyeye: 2 tygodnie czasmi wystarczają.
z ciekawostek - uznali że Polski Championat im wystarczy (przezornie mieliśmy jeszcze Estoński)