-
Posts
3619 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sylrwia
-
Ania pewnie udajesz, że masz tak zimno :eviltong: i jak zamkniesz lodówkę to się cieplej w pokoju zrobi:evil_lol:
-
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
sylrwia replied to IrishDevils's topic in Galeria
Nie wiem jak w Kraku ale udajcie się też na targ/giełgę gdzie sprzedają m.in. psy, krążcie tam może ktoś jeśli go ukradziono będzie chciał go sprzedać. -
Irlandzkie diabły czyli FLASH i NEO (gdziekolwiek jest)
sylrwia replied to IrishDevils's topic in Galeria
Kurcze :( może za suka w cieczce poleciał. Zostawcie może jakiś Wasz noszony sweterek lub jego kocyk w miejscu gdzie dziadek go widział ostatnio. Oby znalazł się cały i zdrowy. -
No nieźle to teraz czekać aż Cię śniegiem tam zasypie :P Tak w ramach Taize :) a w tym roku są w Poznaniu.
-
[quote name='lafuma-82']Gdzie ta zima?!Już prawie połowa grudnia! Darianna fajne zdjęcia, wszyscy gdzieś buszują...[/QUOTE] Ania Ty w tym "Paryżewie" to raczej zimy się chyba bać nie musisz. :evil_lol: Byłam dwa razy "bożonarodzeniowo- sylwestrowo" w Paryżu i za jednym i drugim razem w rozpiętych kurtkach łaziliśmy, a o śniegu to można było pomarzyć.:eviltong: [quote name='Goshka']... I my dzisiaj buszowaliśmy. Tak, buszowaliśmy, że Arsie wbił się wielki zardzewiały gwóźdź w opuszek. Przebił go na wylot. :shake: ...[/QUOTE] Oj to miała mała pecha. :roll: A zardzewiałe dziady to najgorsze.:mad: A muszę zameldować, że nasza "po polowaniowa" "wentylacja" w paszczy już zarosła:multi:, tylko zgrubienie czuć w tym miejscu:placz: i jeszcze jakoś dziwnie, że na dwa i pół dnia mi antybiotyku zostało, a jutro powinien się kończyć:roll:.
-
i znowu rdza :) [IMG]http://i50.tinypic.com/nqegz6.jpg[/IMG]
-
Wiesz co nie pamiętam ale chyba tak jak z drugim terminie.
-
Data chyba dotyczy wypełnienia formularza. W miejscu na podklejenie dowodu wpłaty wpisz "platne na wystawie" spokojnie napisz po polsku oni bedą wiedzieć co i jak.
-
Kozanka bardzo dziękuję :)
-
Bardzo proszę o pomoc: 1) uzupełnienie nazw psów Seter irlandzki Psy kl.mł 869 ?? Suki kl.mł 872 ?? Wyżeł Weimarski krótkowłosy PSY Kl. mł 881 ?? SUKI Kl. sz 882 ?? Kl. ml 883 ?? 2) sprawdzenie i ewentualna korekta wyżłów węgierskich Wyżeł węgierski krótkowłosy psy kl.o 888 ADONGO od Kremence 889 BYROON BAY od Kremence suki kl.p 890 BASHA BEL od Kremence kl.ch 891 AURA z Bejsowa
-
A zapytuje bo taka bryczka jak u nas na konkursach w powożeniu bywaja :)
-
ech to teraz jak oczy otwieraja zdjęc nie będzie, ale może jak się juz pootwierają wrzucisz nową porcje?
-
Czy zna ktoś wyniki gr VII? ma może fotkę z finałów, oraz fotki wyżłów węgierskich
-
Jak tam kluchy?
-
Asiaczku ino mi tylko łapki zmarzły bo przez szyberdach wystawały. Honey a będziesz z nimi startować w konkursie powożenia? A to "stara" foteczka mojego kundla dawno zrobiona ale dopiero ściągnełam na kompa. [IMG]http://i45.tinypic.com/2r7wkdf.jpg[/IMG]
-
Fajowy szkrab :) Super, że tak szybko pojawił się na Twojej drodze :)
-
[quote name='Goshka']Sylwia, to nie tylko fajosko, ale i pożytecznie. Nie będziesz przynajmniej pasożytować tylko polować na bażanciory, które sobie sama upasiesz:D ...[/QUOTE] Co do pasienia bażantów to w sumie mnie natchnęło i w weekend skocze na wieś do dziadka zagadam z Lechem może a nóż tam gdzie ostatnio z Fortkiem spotkaliśmy bażanciory da się zrobić podsyp i je podkarmiać w tamtym miejscu może na dłużej przycupna a i on rzuci okiem i rude kity wystrzela. To byśmy mieli "swoje" prywatne ptaszydła.
-
A my spędziliśmy mega fajowsko weekend - fotek brak :) Pojechaliśmy do znajomych (skromne 420 km) i w sobotę i niedziele włóczyliśmy się z Forysiem za bażantami (w moim rejonie bardzo mało ich jest) - niestety niektóre były kuloodporne, a do tego w sobotę wieczorkiem już bez psów śledziliśmy dziki ale żadnego nie upolowaliśmy :) Wdrapałam się na ambonę i o dziwo nie zleciałam z niej, na której trochę posiedzieliśmy a potem zeszliśmy i już z ziemi wypatrywaliśmy dzikuny. W niedziele natomiast po wędrówkach za bażantami znajomy wraz ze swoim kolegą z koła robili podsypy dla bażantów i nawet dołożyłam niewielką swoja pomoc trzymając podczas jazdy przez pola części „budowli” ulokowane na kocyku na dachu :)
-
Gratulacje Saskja :)
-
konikowa bierz ta wieksza, mniejsza bedziesz strasznie włos wycierać i na bank pies Ci jeszcze nabierze masy i na pewno szyja mu "stężeje"
-
Kalendarz imprez kynologicznych na rok 2009
sylrwia replied to sylrwia's topic in Konkursy, próby pracy
Parsonrk musisz obserwować stronę PZŁ tam się pojawi na początku roku. Wpierw chyba jest drukowane w Łowcu Polskim a potem na stronę wrzucany . -
subskrypcje później w miarę chodzą, tylko trzeba z lekka odświerzyć ją wpisując jakiś post w danym temacie to potem są juz normalnie maile na skrzynke.
-
LITWA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Litwy
sylrwia replied to panienkabubu's topic in 2009
Z PKO BP też zależy jaki rodzaj masz u nich konta. A z PKO SA jak wysyłałam kase w tamtym roku to mnie skroili na 80 zł. Po prostu każdy musi indywidualnie sprawdzić. Bank bankowi nie równy, konto kontu nie równe. -
Strasznie przykro :(