Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. no szlag mnie trafił:angryy: kiedy ten niedouczony jełop zniknie:angryy: zero empatii z głodu maluszki wszystko zjedzą:shake: taki ból:-(
  2. oj damy sobie jakoś radę;) zawsze dajemy. Mam nadzieję, ze jak sie domek znajdzie, to będzie ten JEDYNY Tosia jest chwilowo u mojej teściowej, bo musiałam wziąć na kilka dni szczeniaka z lecznicy. Okazało się, że Tosia ma zapędy do obrony, tylko gdy ma zapalnik w postaci mojej szczekającej Kredki. U Teściowej mimo, że są 3 psy, ale grzeczne Tośka zachowuje się bez problemu. I jak jest sama to też jest super. Czyli potrzeba jej domu ze spokojnym psem, albo bez;) A energi ma tyle, że i trzem by starczyło:lol:
  3. a Tosia nadal czeka, eh kto chce obronnego psa w wersji 20kg??:lol:
  4. [quote name='Tola']Jogi - ten facet pisze, ze ta suka z 9 małymi oszczeniła sie 2 miesiące temu!!! I teraz pisze, bo nie ma co z nimi zrobic. Załamka:placz:[/quote] no to się chłop w porę zebrał. Aż się ciśnie na usta "jak żeś czekał to sie teraz sam martw":angryy::mad:
  5. co się dzieje z tymi postami:mad: Te małe od gościa jesli się dopiero urodziły to trzeba uśpić. Przykre to, ale urobicie się, a nic się nie poprawi, jesli na miejsce jednego będzie kolejnych 10:shake: Zróbcie mi więcej zdjęć mamusi, koło nóg najlepiej. Dość pilne, bo jesli by się udało, to przed wyjazdem chciałabym sprawe zakończyć. A i charakter?
  6. a małe się dopiero urodziły?? Tola ta mamusia to taka malutka??
  7. czy macie szczeniaka chłopaka, takiego co wyrośnie mały, kudłatego. Byłby jak podrośnie na podwórzu, ale z możliwością wejscia do domu, ale i tak długa sierśc konieczna i najlepiej taki co dziamoli w kółko. Dużo wymagań, ale dom u szefa kolegi;) więc trzeba się postarać
  8. dokładnie, na prezencik:-(
  9. no to teraz Punia ma przewalone:evil_lol:
  10. czy to jest małe aściątko?? jesli tak napiszcie zaraz do doddy i proście o pomoc. Z taka sierścią nie ma szans
  11. jutro rano oddaję Inkę siostrze Pani, która wzięła Ajszę (białą boksię z mojego podpisu):multi: Miałam jechac do Krakowa dziś, ale okazało się, że musze zostac i jade jutro rano Lepszego domu nie mogłabym Ince zyczyć:multi:
  12. a ja nic nie napiszę ciiiii:cool3: do jutra.
  13. powiem Wam, że Rudka juz bardzo dawno temu powaliła mnie swoja urodą:loveu: jak się zsocjalizuje to będzie cudeńko:loveu:
  14. Tri vel Inka jest juz całkiem zdrowa. Ma już swoje allegro i intensywnie szuka domku. Beka u nas okazało się, że są pierwotniaki. zrobiłam kurację tetracyklinami (ronaxan) i biegunka ustapiła całkowicie.
  15. [QUOTE]Co raz to nowe jestem w schronisku dwa razy w tygodniu.. i zawsze są nowe.. szczeniory [/QUOTE] a że adopcji jest mało, a mimo to szczeniaki znikają, to można się domyslić co się z nimi dzieje:placz:
  16. o jedzenie jest:diabloti: to dlatego ze wolontariusze patrzą, czy Pan kierowniki sam z siebie zaczął karmić psy? Sorki za sarkazm, ale bezsilość mnie przybija. Nie moge ich wziąć, nie moge im pomóc:-( A ile ich jest?
  17. dlatego że to są zwyrodnialcy, hieny nastawione na zysk i podłe gnidy
  18. wystarczy spojrzeć w te psie wierne oczy i pomysleć, ze jesli im nie pomożemy to umrą i wszytsko staje się jasne.
  19. jadę w niedzielę rano. Przywieźcie Cindy w sobotę wieczorkiem
  20. moja też ma luźma kupę, ale wszsyko je jak odkurzacz alegro mojej księżniczki :loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498829300]zjawiskowy 3 mczny szczeniak - suczka blue merle (498829300) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  21. Marlena wyslij mi na maila gotowe ogłoszenia wszytskich tymczasów to powiesze w lecznicy. tyle na chwilę obecną moge zrobić:roll:
  22. moja mała tez ma się dobrze. Szaleje, rozrabia. Pokochała moją zamojską Tosię z wzajemnoscia zresztą:loveu:. Jutro jak wrócę wczesniej to postaram sie pstryknąc im fajne fotki, to ciocie zobaczą jak się dziewczyny bawią;)
  23. advocat działa właśnie na tegoryjce i włosogłówki a drontal ma napisane owszem, że działa na wszystko, ale robale są coraz bardziej odporne i nie zawsze jest skuteczny. teraz używamy fajny preparat w tabletkach nazywa się Telmin KH podaje się po tabletce rano i wieczorem przez 5 dni i naprawdę bije wszystko
  24. u nas już bardzo dobrze. Jutro porobię fotki i startuję z ogłoszeniami.
  25. Nie zadzwoniła, bo mi sie Ala pochorowała i całkiem wyleciało mi z głowy. Sorki:oops: Dodatkowo szefowa miała wrócić ze szkolenia do południa, a została i wróciła wieczorem, więc musiałam przyjąć pacjentów. Wyjazd bez odwołania za tydzien w niedzielę, albo sobotę wieczorem
×
×
  • Create New...