Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. Soema na razie dawaj antybiotyk i się nie martw. On jest bardzo mocny. Skoro mają apetyt, nie mają gorączki to idzie ku lepszemu. Jak im kaszel nie minie do piatku to się będziemy martwić wtedy;)
  2. no to się zdublowałyśmy, bo ja tez wystawiłam, kilka dni temu
  3. ciągłe przepychanki między kierownikiem, a ekipą Emira:roll:
  4. :roflt: no bywa, wybaczam;)
  5. kochana przeciez banerek jest. Ten z mojego podpisu:eviltong:
  6. ja też tak wolę oczywiście:eviltong: ale tu sie bałam, bo ten schron to wylęgarnia wszystkiego, wiec wolałam zabezpieczyc je surowicą. Dobra koniec odbiegania od tematu głównego:oops: [CENTER][SIZE=4][B]Kto da szansę Normanowi??[/B][/SIZE][/CENTER]
  7. Soem oczywiście przywioze Ci maluchy, tylko wyślij mi na pw adres
  8. no toz właśnie dlatego pisze, że ja dałam moim surowicę i się nie boję;)
  9. jeśli moge coś podpowiedzieć. Ja swoim profilaktycznie podałam trochę surowicy i mam spokuj, a poza tym tak naprawde skoro maluchy były w tym syfiastym schronie i nic nie złapały, to od Normana, który już nie sieje tez nie powinny złapać.
  10. jak mnie wkurzają te skaczące posty:mad: Najlepsze jest to, że jak piszę z Angli to nic nie skacze, a w Polsce przed wyjazdem i teraz ma ten problem:roll:
  11. Soema bedę w piątek do południa pasuje Ci czy po południu? Będę od rana w Krakowie i nie za bardzo chcę te malce targać pół dnia w samochodzie:oops:
  12. u mnie to samo:multi: A ja dalej nie mam zdjęć. Nie bijcie obiecuję wszem i w obec, że jutro będą. wydaje mi sie, że nie ma co na razie szczeniorów ogłaszac, przynajmniej moich, bo jeszcze są krzywe, mają luźne kupki i trzeba je trochę podtuczyć. Ale kilka dni i będzie dobrze:)
  13. tak zdjęcia bedą dzisiaj. Jestem w domu u mamy, która właśnie kończy remont generalny i gdzies schowała ładowarkę do akumulatorków, której od kilku dni nie mogę znaleść:mad: Ale dziś pożycze akumulatorki to i zdjecia będą:razz: A kupki mojch są na razie śmierdzące, ale już mniej niż na początku;)
  14. i jutro będzie ode mnie z bazatku od agusi
  15. jaki on jest piękny:loveu: ja go pamiętam jak trafił do nas do lecznicy w stanie tragicznym, a teraz to nie ten sam pies. Jestem pod wrazeniem ogromnym:crazyeye::loveu:
  16. Soema mogą, bo moje tez były chudsze niż na zdjęciach:-(
  17. ja nigdy nie odpowiadam na smsy. chyba, że: jeśli jesteście Państwo zainteresowani adopcją, to prosze zadzwonić. I mam problem z głowy. Szkoda czasu na puste rozmowy i odpisywanie na smsy:roll:
  18. dla panienki niech będzie z alfabetu jak sostrzyczki [CENTER]Delta:evil_lol:[/CENTER]
  19. według słów weta schroniskowego były odpchlone i odrobaczone. Pcheł nie mają. Na razie nie podaję im nic, co by mogło je osłabić. Biorą antybiotyk, bo maja zapalenie oskrzeli. Strzeliłam od razu z gróbej rury. Dostały cefalosporyny i pieknie zareagowały. A i profilaktycznie podalam im trochę surowicy. Mają lekką biegunkę, a w pierwszej kupie było ziarno!!! Czyli schemat zywienia w schronie sie nie zmienił:angryy: Dostają mięso z kurczakiem i warzywami, caly czas mają do podgryzania suchą karmę. Dodatkowo daję im mieszankę witaminową z wapniem i juz nie siedza na nadgarstkach:multi: Już zachowują się jak prawdziwe wesołe szczeniaki, biegają szczekają, podgryzają:diabloti: I bardzo szybko nabierają masy:)
  20. piękne allegro:), ja nie mam takiego daru:oops: Tylko, że widze zdjęcia w miniaturach, a jak chcę powiększyć, to się nie otwiera
  21. [SIZE=6]Dziękuję wszystkim za taki szybki odzew, a w szczególności Bazyliah za tymczas dla tych maluszków:Rose:[/SIZE] Miałam nieraz chwile zwątpienia w dogo, ale to jednak prawda. Można zawsze na Was liczyć:multi:
  22. Ale wtopa z tym transportem, bo ja wlasnie jestem w Warszawie na szkoleniu:placz: Nowe zdjęcia będą w poniedziałek jak wrócę.
  23. Gonia po prostu powiedziałam wolontariuszkom, zeby wzabrały najsłabsze, ale jak wybrać jeśli wszystkie 4 są w takim stanie:placz: Dwa pojechały, dwa zostały:-(
×
×
  • Create New...