-
Posts
2041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jogi
-
Soema na razie dawaj antybiotyk i się nie martw. On jest bardzo mocny. Skoro mają apetyt, nie mają gorączki to idzie ku lepszemu. Jak im kaszel nie minie do piatku to się będziemy martwić wtedy;)
-
Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!
jogi replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
no to się zdublowałyśmy, bo ja tez wystawiłam, kilka dni temu -
ciągłe przepychanki między kierownikiem, a ekipą Emira:roll:
-
:roflt: no bywa, wybaczam;)
-
kochana przeciez banerek jest. Ten z mojego podpisu:eviltong:
-
ja też tak wolę oczywiście:eviltong: ale tu sie bałam, bo ten schron to wylęgarnia wszystkiego, wiec wolałam zabezpieczyc je surowicą. Dobra koniec odbiegania od tematu głównego:oops: [CENTER][SIZE=4][B]Kto da szansę Normanowi??[/B][/SIZE][/CENTER]
-
Soem oczywiście przywioze Ci maluchy, tylko wyślij mi na pw adres
-
no toz właśnie dlatego pisze, że ja dałam moim surowicę i się nie boję;)
-
jeśli moge coś podpowiedzieć. Ja swoim profilaktycznie podałam trochę surowicy i mam spokuj, a poza tym tak naprawde skoro maluchy były w tym syfiastym schronie i nic nie złapały, to od Normana, który już nie sieje tez nie powinny złapać.
-
jak mnie wkurzają te skaczące posty:mad: Najlepsze jest to, że jak piszę z Angli to nic nie skacze, a w Polsce przed wyjazdem i teraz ma ten problem:roll:
-
Soema bedę w piątek do południa pasuje Ci czy po południu? Będę od rana w Krakowie i nie za bardzo chcę te malce targać pół dnia w samochodzie:oops:
-
u mnie to samo:multi: A ja dalej nie mam zdjęć. Nie bijcie obiecuję wszem i w obec, że jutro będą. wydaje mi sie, że nie ma co na razie szczeniorów ogłaszac, przynajmniej moich, bo jeszcze są krzywe, mają luźne kupki i trzeba je trochę podtuczyć. Ale kilka dni i będzie dobrze:)
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to coś mi się pomyrdało:oops: -
tak zdjęcia bedą dzisiaj. Jestem w domu u mamy, która właśnie kończy remont generalny i gdzies schowała ładowarkę do akumulatorków, której od kilku dni nie mogę znaleść:mad: Ale dziś pożycze akumulatorki to i zdjecia będą:razz: A kupki mojch są na razie śmierdzące, ale już mniej niż na początku;)
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i jutro będzie ode mnie z bazatku od agusi -
jaki on jest piękny:loveu: ja go pamiętam jak trafił do nas do lecznicy w stanie tragicznym, a teraz to nie ten sam pies. Jestem pod wrazeniem ogromnym:crazyeye::loveu:
-
Soema mogą, bo moje tez były chudsze niż na zdjęciach:-(
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ja nigdy nie odpowiadam na smsy. chyba, że: jeśli jesteście Państwo zainteresowani adopcją, to prosze zadzwonić. I mam problem z głowy. Szkoda czasu na puste rozmowy i odpisywanie na smsy:roll: -
dla panienki niech będzie z alfabetu jak sostrzyczki [CENTER]Delta:evil_lol:[/CENTER]
-
według słów weta schroniskowego były odpchlone i odrobaczone. Pcheł nie mają. Na razie nie podaję im nic, co by mogło je osłabić. Biorą antybiotyk, bo maja zapalenie oskrzeli. Strzeliłam od razu z gróbej rury. Dostały cefalosporyny i pieknie zareagowały. A i profilaktycznie podalam im trochę surowicy. Mają lekką biegunkę, a w pierwszej kupie było ziarno!!! Czyli schemat zywienia w schronie sie nie zmienił:angryy: Dostają mięso z kurczakiem i warzywami, caly czas mają do podgryzania suchą karmę. Dodatkowo daję im mieszankę witaminową z wapniem i juz nie siedza na nadgarstkach:multi: Już zachowują się jak prawdziwe wesołe szczeniaki, biegają szczekają, podgryzają:diabloti: I bardzo szybko nabierają masy:)
-
[SIZE=6]Dziękuję wszystkim za taki szybki odzew, a w szczególności Bazyliah za tymczas dla tych maluszków:Rose:[/SIZE] Miałam nieraz chwile zwątpienia w dogo, ale to jednak prawda. Można zawsze na Was liczyć:multi:
-
Ale wtopa z tym transportem, bo ja wlasnie jestem w Warszawie na szkoleniu:placz: Nowe zdjęcia będą w poniedziałek jak wrócę.
-
Gonia po prostu powiedziałam wolontariuszkom, zeby wzabrały najsłabsze, ale jak wybrać jeśli wszystkie 4 są w takim stanie:placz: Dwa pojechały, dwa zostały:-(