Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. albo zostanie:cool3:;) myslałam, że ona po prostu w cieczce poszła w tango, ale dopiero na tym wątku doczytalam, że to już dwa tygodnie tak się błaka. Więc może być, że wyrzucona:roll:
  2. kurcze Fiona trzymajcie się tam. Mam najdzieję, że się dt znajdą, bo to żadna robota. A ja nie mam jak pomóc:shake:
  3. no ładniusie to suczydło:lol: pewnie dała nogę w cieczce:mad:
  4. jesuuuu a po co oni ją tak rozkroili:-o przecież to sie będzie miesiąć jak nie cieplej goić:shake:
  5. one takie mniejsze będą, nie??
  6. a czyli psy poszły za nią, bo ja pomyslałam, że ktoś je pozabijał:roll:
  7. no to zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami. A reszta psów, gdzie? ktos im dopomógł:roll:
  8. a kiedy chcecie ją wieźć, bo u nas się szykuje transport w następny weekend do Krakowa. Będzie jechała Marlena i moja teściowa
  9. czytam i nie rozumiem:shake: jest miejsce dla psa, a nie ma chętnych do wyciągnięcia go:shake:
  10. Tola poza zdjęciami muszki wyslij marlenie jeszcze wszystko na temat poli, bo jej nie zgłaszałaś.
  11. oj niedobrze:shake: Trzymam kciuki cały czas.
  12. obraziła się, to sie i od obrazi:evil_lol: ciesze się, że jednak jest jakiś ruch w adopcjach. Nie ogarniam:oops: które to idą do nowych domków, ale i tak się ciesze:multi:
  13. dla mnie na sterylke aborcyjną nigdy! nie jest za późno, a patrze z pozycji weta. Nawet na końcówce wolę wysterylizować, (to tak jakbym robiła cesarkę) niż czekać az suka urodzi, uruchomią się wszystkie mechanizmy poporodowe, potem uspić slepy miot i patrzeć jak suka szuka młodych:shake:
  14. piękne, w głowie mi sie nie mieści, że u Was już nawet trikolorki się wrzuca do śmieci:shake: przeciez na allegro ludzie się bija o takie.
  15. przepraszam, że się wetnę, na wątek weszłam z wątku jędrzejowskiego. Jesli sunia jest w ciąży, to trzeba jej zrobić po wyciągnięciu sterylizację aborcyjną, a nie pytac czy DT zajmie się jeszcze szczeniakami, zwłaszcza że to jest przepełnione przytulisko:shake:
  16. dzieci trzeba od małego uczyć, takie dzieci jacy rodzice:angryy: Moja szefowa ma lecznicę w bloku, takim niezbyt fajnym, leciuchno patologicznym, ale całe wakacje w lecznicy sa dzieci. Nie ważne z jakich rodzin, przychodza od lat, pomagają przy kotach, czasem dostają maluchy do rozniańczenia, jak są jakies oporne na socjalizację. Koty nie dzieci:lol: I widac, że te dzieci się uczą, że chca pomagać Co kota jakiegoś znajdą, to grzecznie do lecznicy przyniosą:diabloti: No ale kazdy kij ma dwa końce;) Ale fakt jest faktem miłosci do zwierząt z domów by nie wyniosły.
  17. słuchajcie a nie macie w umowie punktu, że w razie zwrotu pies ma wrócić do poprzedniego opiekuna? kto był opiekunem w przypadku Bajki?
  18. moje tymczasy zamojskie miały jeden grzybice reszta świerzba, więc polecam zacząć diagnostyke od tego:roll:
  19. Tola wyczyść skrzynkę
  20. no ma dziewczyna talent:loveu: a pomysleć, że jak ja poznałam, to kiepsciutko było, oj kiepściutko:eviltong:
  21. startujemy:cool3: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=709914537]zjawiskowa wysterylizowana suczka w kolorze merle (709914537) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  22. a proszę bardzo:) [url=http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html]Krakowskie zwierzaki[/url] tylko na początku ciężko się zalogować. Po lewej stronie masz jak dodać ogłoszenie, wejdz i wykonaj polecenia. Jak się zalogujesz, to pokaże Ci się po lewej stronie lista blogów, wybierzesz krakowskie zwierzaki pisz i edytuj i potem juz tylko nowy wpis a na psy.pl żeby było bezpłatnie musisz wpisac psy.pl/adopcje i tam poprzez dodaj ogłoszenie sie zarejestrować miłej pracy:eviltong:
  23. ogłaszam tylko na allegro i adopcje, bo stamtad mam praktycznie 100% odzew;) Czasem daję jeszcze na alegratkę, blog wyborczej krakowskiej i psy.pl Na adopcjach fakt, za wiek w tekscie Ci odrzucą. Oni tak mają, przyzwyczaiłam się, ale nie raz mnie szlag trafił. A najważniejsze, jak bedziesz jakiegos ogłaszac na adopcjach to od razu daj mi znać, bo jak zdubluje, to też odrzucą:p kiedyś jeszcze punkty karne przyznawali:mad:
  24. dla mnie to wygląda tak jest kategoria ludzi gotowych na poświęcenia, oni decydują sie na psy chore, problematyczne czy starsze i takim ludziom trzeba wręcz pomóc, a nie chcieć zwrot. a cała reszta to są albo ci, którzy nigdy na żadne poświęcenie nie będą gotowi, albo mogę być. i oni wszyscy chcą właśnie psy młode, ładne, wysterylizwne i bezproblemowe Ci najgorsi niezdolni do empati i poświęcenie, działają tak, że jak się problem pojawi, to pies po prostu won. Jak np niszczy, to im nawet nie zaświta w głowie myśl o kupieniu klatki czy szkoleniu, oni zadzwonią i powiedzą proszę psa zabierać, bo niszczy! albo dziecko nagle alergii dostało:p dlatego, żeby odsiać tych idiotów i spośród nich wybrać tych wartościowych trzeba brać zwrot za sterylkę. ja mam proste kryteria. połowa kosztów normalnej sterylki, a jeśli pies w typie rasy to zwrot całkowitej kwoty. Biorę ceny z "mojej" bylej lecznicy, a one wygórowane nie są;) gdybysmy my wszyscy pomagający zwierzetom działali tak samo, to jestem w stanie sobie dac rękę uciąć, że złych i nieudanych adopcji było by mniej. Ale.... Ale niektórzy na samo moje napomknięcie o tym reagują świętym oburzeniem, bo sa z kategorii tych co pod dom i jeszcze z kokardką podstawią:( [SIZE=1](wątek Nesci spanielki)[/SIZE] Ale jak sie "przejadą", to tylko kosztem jakiegoś psa:(
  25. trafiłam na wątek, poprzez wpis na mieleckim wątku. Dziewczyny ja mam na to wszystko swoją teorię. Gdyby za każdego młodego zdrowego, wyciachanego psa był zwrot za sterylkę, to większość chetnych by się zastanowiła czy faktycznie tego psa chce, czy jednak nie. I nie byłoby nagle pojawiających się alergi z meżem w tle:shake: Mówię o tym i robię tak od dawna i co ciekawsze nie mam problemów z adopcją swoich podopiecznych, tylko z przekonaniem ludzi z dogo:roll: Bo nikt go nie weźmie, bo się domki zniechęcą, do czego pytam? jak ktos nie cche wydac 100zł za wysterylizowanego psa, to wyda na weta potem? Zanim wprowadziłam opłatę za sterylkę miałam nieudane adopcje, a jak! ale odpukac odkąd biorę zwrot, to szczęśliwie żaden nie wrócił, a było ich juz jakieś 50! To nie są duże sumy, w granicach 100zł ale jest to jakiś wstępny etap selekcji. pomyślcie o tym
×
×
  • Create New...