-
Posts
2041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jogi
-
Przytulaśna Zimka "mały lisek" już w domu stałym! :-)
jogi replied to mikag's topic in Już w nowym domu
albo zostanie:cool3:;) myslałam, że ona po prostu w cieczce poszła w tango, ale dopiero na tym wątku doczytalam, że to już dwa tygodnie tak się błaka. Więc może być, że wyrzucona:roll: -
Psi ideał - czyli mała Coco już w DS we Wrocławiu:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no ładniusie to suczydło:lol: pewnie dała nogę w cieczce:mad: -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
jogi replied to funia's topic in Już w nowym domu
jesuuuu a po co oni ją tak rozkroili:-o przecież to sie będzie miesiąć jak nie cieplej goić:shake: -
6 szczeniaków zabranych z betonu - wszystkie w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
one takie mniejsze będą, nie?? -
6 szczeniaków zabranych z betonu - wszystkie w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a czyli psy poszły za nią, bo ja pomyslałam, że ktoś je pozabijał:roll: -
6 szczeniaków zabranych z betonu - wszystkie w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no to zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami. A reszta psów, gdzie? ktos im dopomógł:roll: -
ŚLICZNOTKA LENKA - 1,5 roku w schronisku - W DOMU! POTRZEBNE KCIUKI!
jogi replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a kiedy chcecie ją wieźć, bo u nas się szykuje transport w następny weekend do Krakowa. Będzie jechała Marlena i moja teściowa -
Tola poza zdjęciami muszki wyslij marlenie jeszcze wszystko na temat poli, bo jej nie zgłaszałaś.
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
jogi replied to funia's topic in Już w nowym domu
oj niedobrze:shake: Trzymam kciuki cały czas. -
dzieci trzeba od małego uczyć, takie dzieci jacy rodzice:angryy: Moja szefowa ma lecznicę w bloku, takim niezbyt fajnym, leciuchno patologicznym, ale całe wakacje w lecznicy sa dzieci. Nie ważne z jakich rodzin, przychodza od lat, pomagają przy kotach, czasem dostają maluchy do rozniańczenia, jak są jakies oporne na socjalizację. Koty nie dzieci:lol: I widac, że te dzieci się uczą, że chca pomagać Co kota jakiegoś znajdą, to grzecznie do lecznicy przyniosą:diabloti: No ale kazdy kij ma dwa końce;) Ale fakt jest faktem miłosci do zwierząt z domów by nie wyniosły.
-
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
jogi replied to Murka's topic in Już w nowym domu
słuchajcie a nie macie w umowie punktu, że w razie zwrotu pies ma wrócić do poprzedniego opiekuna? kto był opiekunem w przypadku Bajki? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
jogi replied to funia's topic in Już w nowym domu
moje tymczasy zamojskie miały jeden grzybice reszta świerzba, więc polecam zacząć diagnostyke od tego:roll: -
Tola wyczyść skrzynkę
-
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
jogi replied to nika28's topic in Już w nowym domu
no ma dziewczyna talent:loveu: a pomysleć, że jak ja poznałam, to kiepsciutko było, oj kiepściutko:eviltong: -
Piękna ale płochliwa - marmurkowa Fionka z obozu zagłady... MA DOM !!!
jogi replied to nika28's topic in Już w nowym domu
startujemy:cool3: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=709914537]zjawiskowa wysterylizowana suczka w kolorze merle (709914537) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a proszę bardzo:) [url=http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html]Krakowskie zwierzaki[/url] tylko na początku ciężko się zalogować. Po lewej stronie masz jak dodać ogłoszenie, wejdz i wykonaj polecenia. Jak się zalogujesz, to pokaże Ci się po lewej stronie lista blogów, wybierzesz krakowskie zwierzaki pisz i edytuj i potem juz tylko nowy wpis a na psy.pl żeby było bezpłatnie musisz wpisac psy.pl/adopcje i tam poprzez dodaj ogłoszenie sie zarejestrować miłej pracy:eviltong: -
SUKA I JEJ 7 SZCZENIAKÓW WYRZUCONE Z AUTA! Wszyscy już w swoich domach:)
jogi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ogłaszam tylko na allegro i adopcje, bo stamtad mam praktycznie 100% odzew;) Czasem daję jeszcze na alegratkę, blog wyborczej krakowskiej i psy.pl Na adopcjach fakt, za wiek w tekscie Ci odrzucą. Oni tak mają, przyzwyczaiłam się, ale nie raz mnie szlag trafił. A najważniejsze, jak bedziesz jakiegos ogłaszac na adopcjach to od razu daj mi znać, bo jak zdubluje, to też odrzucą:p kiedyś jeszcze punkty karne przyznawali:mad: -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
jogi replied to Murka's topic in Już w nowym domu
dla mnie to wygląda tak jest kategoria ludzi gotowych na poświęcenia, oni decydują sie na psy chore, problematyczne czy starsze i takim ludziom trzeba wręcz pomóc, a nie chcieć zwrot. a cała reszta to są albo ci, którzy nigdy na żadne poświęcenie nie będą gotowi, albo mogę być. i oni wszyscy chcą właśnie psy młode, ładne, wysterylizwne i bezproblemowe Ci najgorsi niezdolni do empati i poświęcenie, działają tak, że jak się problem pojawi, to pies po prostu won. Jak np niszczy, to im nawet nie zaświta w głowie myśl o kupieniu klatki czy szkoleniu, oni zadzwonią i powiedzą proszę psa zabierać, bo niszczy! albo dziecko nagle alergii dostało:p dlatego, żeby odsiać tych idiotów i spośród nich wybrać tych wartościowych trzeba brać zwrot za sterylkę. ja mam proste kryteria. połowa kosztów normalnej sterylki, a jeśli pies w typie rasy to zwrot całkowitej kwoty. Biorę ceny z "mojej" bylej lecznicy, a one wygórowane nie są;) gdybysmy my wszyscy pomagający zwierzetom działali tak samo, to jestem w stanie sobie dac rękę uciąć, że złych i nieudanych adopcji było by mniej. Ale.... Ale niektórzy na samo moje napomknięcie o tym reagują świętym oburzeniem, bo sa z kategorii tych co pod dom i jeszcze z kokardką podstawią:( [SIZE=1](wątek Nesci spanielki)[/SIZE] Ale jak sie "przejadą", to tylko kosztem jakiegoś psa:( -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
jogi replied to Murka's topic in Już w nowym domu
trafiłam na wątek, poprzez wpis na mieleckim wątku. Dziewczyny ja mam na to wszystko swoją teorię. Gdyby za każdego młodego zdrowego, wyciachanego psa był zwrot za sterylkę, to większość chetnych by się zastanowiła czy faktycznie tego psa chce, czy jednak nie. I nie byłoby nagle pojawiających się alergi z meżem w tle:shake: Mówię o tym i robię tak od dawna i co ciekawsze nie mam problemów z adopcją swoich podopiecznych, tylko z przekonaniem ludzi z dogo:roll: Bo nikt go nie weźmie, bo się domki zniechęcą, do czego pytam? jak ktos nie cche wydac 100zł za wysterylizowanego psa, to wyda na weta potem? Zanim wprowadziłam opłatę za sterylkę miałam nieudane adopcje, a jak! ale odpukac odkąd biorę zwrot, to szczęśliwie żaden nie wrócił, a było ich juz jakieś 50! To nie są duże sumy, w granicach 100zł ale jest to jakiś wstępny etap selekcji. pomyślcie o tym