Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. Jak zabrałam taką maleńką Mimi z zamościa, to dokładnie miesiąc i 1 dzień siedziała z w szafce na buty. Wychodziła na jedzonko i siuu, ale nie mogłam jej wyciągnąć, bo gryzła. Po miesiacu sama wyszła, wskoczyła na łózko i tak już na nim została:lol: Także Marlena dasz radę:evil_lol:
  2. super razem wygladają:loveu:
  3. a ta przepuklina duża, czy mała i gdzie?
  4. bedzie miała, tylko czekam na fajne zdjęcia
  5. dzwoniłam do tesciowej, wszystko ustalone, bedzie o 19 w janowie z Marleną. Wysłałam Funi tel do tesciowej, wiec jak bedziecie wyjezdzac, to dzwońcie, żeby wiedziała ile ma czasu
  6. czeka na Dt u Malagos. tzn dziewczyny zabrały ją ze schronu do kojca wraz z inną sunią. niestety druga sunia zdominowała Ami, więc Ami została umieszczona do 20 lipca u mamy jednej z dziewczyn. Ale tylko do tego czasu, więc pomoc Malagos nadal potrzebna
  7. w tym rejonie zwlaszcza.....:roll:
  8. zaraz zawołam tu Marlenę. O której wy tam będziecie?
  9. Fionko moge Ci wystawiać po jednym allego(mam inne zobowiazania:oops:) wyróznionym na dwa tyg i jak sie skończy to kolejne i tak dalej. Jesli ta kicia się na razie nie nadaje, to przygotuj jakas inną, która jest w potrzebie i mi podeslij. jak znajdzie się domek, to zabierzemy się za kolejna, a jak nie to będę odnawiać ogłoszenia. mój mail [email][email protected][/email]
  10. Fiono dopiero trafiłam na wątek. piekne macie koty:loveu: A tak poważnie, to moge opłacić allegro wyróżnione dla tej kici po wnykach. Napiszcie proszę fajny wzruszający tekst, wszystkie informacje kontakt, i podeślijcie w formie HTML, a ja wystawię. Gdyby nie to, że mieszkam za granicą i nie zapowiada się powrót, to bym się nad tą kiciunią powaznie zastanawiała, eh:-(
  11. a ta biała jak adopcyjna to trzeba jej więcej zdjęć zrobić i ogłaszać. Dziewczyny musicie się zarejestrować na adopcje.org i tam wystawiać wszystkie te adopcyjne ze schronu. Zawsze to jedno ogłoszenie więcej. Bo teraz to jest tak, że albo ją wyciągniemy, albo siedzi.
  12. Torusia do ogłoszę potrzebuję zdjęcia z bliska, najlepiej takie portretowe Plis popstrykaj kilka, to będziemy wybierać.
  13. Będzie z niej dziewczyna jak marzenie:multi: Stonka ty naprawdę do nieba z butami pójdziesz. A przed tobą będzą leźli ludzie z Emira:lol:
  14. nie moge patrzeć na te wszystkie psie dziewczynki, tak bardzo chcące iść do swoich domów.:shake: I szlag mnie trafia, jak pomyslę, że w tym rejonie one nie mają żadnych szans na adopcje. Przeciesz wszedzie w miastach, za granica takie perełeczki są rozchwytywane po prostu. W głowie się nie mieści:shake:
  15. Stonka moja wpłata ma być za czerwiec, bo mi się całkiem zapomniało:oops: Pojechałam na urlop do Polski i dopiero po powrocie się zgarnełam, że przelew nie poszedł. A Luniasta super. Po raz kolejny napisze, boziu jak u Ciebie dropiato:loveu:
  16. ona przychodzi do głaskania, czy się boi jak Fiona?
  17. a marlena wiedziała ze schron tylko do 14?? Bo ona pomaga mamie do południa w pracy, więc jak jej nikt nie powiedział, to pewnie szykuje się na popołudnie. Jesli możecie ją wyciągnąć i przetrzymać, to zróbcie to. z tego co z nią wczoraj rozmawiałam to szykowała się na dzisiaj
  18. niech Tola podeśle ją marlenie z dokładnym opisem i zdjęciami. chodzi o takie portretówki jakie miała Coco;)
  19. Michale postaram Ci się podesłać ten materiał na weekendzie. muszę go zeskanować
  20. a co ze sterylką i kiedy?? jak ona jest w tym kojcu, to trzeba jej już szukać DS, bo po co Dt?
  21. zaznaczam. Ona mi się bardzo podoba:loveu: Zaraz ją podeślę marlenie z prśba o allegro, ale muszę coś więcej wiedzieć o jej charakterze
  22. [quote name='Tola']Nie poszły za free; psiaki zaszczepione i wołaliśmy o zwrot :p[/QUOTE] i bardzo dobrze:multi: pierwszy krok w selekcji:diabloti:
  23. moge jej zrobić allegro, ale potrzebuję fajne portretowe zdjęcia i musi być ciachnięta. tzn ja ją będę ogłaszać, a w międzyczasie ją wysterylizujecie. No i oczywiście w miarę dokładny opis charakteru;)
  24. nie miałam zdanie o tej fundacji, ale już mam:angryy: weszłam na ich stronę i zobaczyłam, że pomagają w rachowie Starym, rasowej rozmażaczce i kolekcjonerce. dawne dzieje, wątek był długi, Arka wie kto to p Stasia :diabloti: Ale że na miejscu byłyśmy tylko Murka i ja i to młode goowniary, to nic nie udało się zdziałać. Efekt jest taki ze teraz p Stasia zamiast 200 ma około 450! i gmina powoli wpada w panikę, bo nie wiedza jak ugryźc problem Gratuluję fundacji wyboru osób którym pomagają
×
×
  • Create New...