a ja nie wiedzę zdjęcia:shake:
teraz tak, co do pomocy, to allegro obstawia Marlena, ja pisze teksty, więc to jest załatwione. Potrzeba nam tylko dobrych zdjęć.
Widziałabym to tak, dostaję zdjęcia, od razu jedziemy z allegro, potem ktoś kto może zrobić inne ogłoszenia po prostu kopiuje allegro i ma od razu ułatwione zadanie. Jedyna sprawa jest taka, ze żeby ogłoszenia były skuteczne, to tak naprawdę trzeba je odnawiać co tydzień, więc ktoś kto zrobi pakiet jakiej zamojskiej bidzie musi pilotować to i odnawiać, więc np zgłasza się osoba, która robi ogłoszenia i ich pilnuje. To jest w pierwszym poście i sprawa jest jasna.
Co wy na to?