Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. kurcze jak nie ma spać w łóżku to trzeba poważnie pomyśleć, czy ja tam oddać hahahaha
  2. a ja zadam retoryczne pytanie, taka moja ostatnia reflekja w tym wątku. Naa odpowiedz sobie w duchu na to, ale szczerze proszę. Czy jeśli ta suka byłaby mniej atrakcyjna, a powiem więcej brzydka kundlica z małymi szansami na adopcję i wielką sznasą, ze jej dzieci będą mało adopcyjnymi nieurodziwymi kundlami, to czy tez byś tak broniła swojego stanowiska i dopuściła do porodu? Czy wtedy miałabyś takie samo wsparcie fundacji, czy wtedy tez by się rzucili z pomocą i poglądami o ochronie psiego życia poczętego? Czy wierna swej ideologii podjełabyś się tego zadania sama wiedząc, ze nie masz co liczyć na wsparcie colakowiej organizacji i masz do rozdania powiedzmy 10 brzydkich szczeniaków? pomysl o tym. Jak na wszytsko odpowiesz sobie tak, to znaczy, że naprawdę w to wierzysz i w jakiś sposób uszanuję twoje zdanie, chociaż sie z nim nie zgadzam. Jesli nie, to jak sie określisz?
  3. Isadora przecież ja nie napisałam tego, żeby Cię urazić. Kliknelam na link, zobaczyłam, że wyszło, napisałam o tym i tyle. Ale cieszę sie, że napisałaś, ze wystawiasz do skutku, bo o tym nie wiedziałam.
  4. aha czyli Tośka nr 2 się mamuśka znalazła:lol::mad:
  5. Ada-jeje to do wakacji przyjdzie mi czekać:placz:
  6. dotałam linka do tego tematu, weszłam i oczom nie wierzę. Naa jesteś o ile się nie mylę na wecie i dopuściłaś do rozmnożenia tej suki:-o My mamy nieść oświaty kaganek, klarować po co sterylka i dlaczego. Ja podpisuję sie pod tym co napisała Potter. Będę do końca życia robić sterylki choćby i dzień przed porodem. Jeśli suka faktycznie nie mogła być operowana, to jak można zachować cały miot. Nie mieści mi się w głowie:(
  7. jak się cieszę i trzymam kciuki:) Książeczkę przekazałam p Ani dawno temu
  8. mnie też osobiście nie lubia, bo mam IP z zagramanicy:/ Pomóżcie, bo bardzo chciałabym obejrzeć
  9. Zadra przeglądnełam wszytskie ogłoszenie, większość już jest nieaktualna, włącznie z allegro, albo sa bardzo daleko z tyłu.
  10. to czekamy do wieczora
  11. muminku muminku pora do domu kolego!
  12. no trzeba się zabrac za ogłaszanie kolegi:)
  13. oj jaki malutek i jak zawsze wśród dużych psów. Oni nigdy tego nie zmienią, eh
  14. Mila jak była u mnie to od samego poczatku nie pokazywała ani cienia agresji, ale ja tez dałam jej czas. nie nalegała, sama przyszła, kiedy oswoiła się z sytuacją. Wydaje mi się ze Mila zachowuje się dokładnie jak moja sucz, która jak zostanie z kimś, kogo nawet zna, ale jest beze mnie to bez wachania ugryzie. robi to ze strachu. teraz zostawiałam ja w holetu na kilka dni i uprzedziłam obsługę, że może sie tak zachowywać. Pracownicy więc nie zbliżali się do niej, dopuki nie nabrała do nich zaufania, a zajęło jej to 24 godz. Potem wychodziła z nimi na spacery, pozwalała się dotykać i nikogo nie ugryzła przez cały pobyt;) Tak jak czytam Twój opis Demi, to myslę, że nowi opiekunowie za wszelką cenę chcieli Milę obłaskawić, wywołali totalna panikę, a potem już był atak na każdego. A szkoda, bo gdyby dali jej czas, to może by było zupełnie inaczej.
  15. to zdjecie z przygniecionym łapą Wampim jest boskie hahahaha:) a jaką macie świetną zimę:D, u mnie na obczyźnie plus 4 bloto i deszcz, błe
  16. no własnie Alma ma wyróznione gumtree od tygodnia, a telefon nie dzwoni:mad:
  17. piękna z niej psica, naprawdę zupelnie inny pies:)
  18. a ja myślę, że ta dziewczyna ma wielki potencjał, tylko troszkę go trzeba ukierunkować na prace w człowiekiem;) i będzie super psem.
  19. przepraszam, ze jeszcze nie ma allegro, ale miałam bardzo cięzki tydzień. jutro będzie:)
  20. przepraszam, ze jeszcze nie ma allegro, ale miałam bardzo cięzki tydzień. jutro będzie.
  21. to mnie zabiło hahahaha kot mordujący psa:lol: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6941/zdjcie0109k.jpg[/IMG]
  22. jesuu jaka ona piękna, nie do uwierzenia:loveu:
  23. myślę, że nasyp jej maleńką ilośc tak pół kubka i zobacz. ja tak sypię mojej kotce, bo ona do raz nasikanego piasku się nie załatwi i dla odmiany sika na panele. Więc zmieniam dwa razy dziennie, ale mam spokój:P jednoczesnie możesz sypac tak peletki, jak będziesz sypała mało to nie zdazą się zrobić trociny i nie będzie się nosiło po domu
×
×
  • Create New...