-
Posts
2041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jogi
-
cholera mnie bierze, jak oni tworzą takie boksy egzekucyjne:angryy: te dranie wiedza, które psy są agresywne, wsadzając je razem, szybko mają spokój, no szlag mnie trafi
-
Anciaahk a jednak Pinio hahahaha peletki czy zwirek? Ciesze sie, że sie dogadałyście z Agrafcią i dała Ci w końcu wytchnienie:D
-
i ja też:)
-
kurcze, a ja nie mam jak oglądnąć:(
-
no to ja nie mam nic tzn mam ogłoszenie na allegro, ale zamiast tresci jest krzyzyk:shake: Poza tym ważne pytanie, czy Emilka jest wyciachana?? I jesli nie to czy bedzie przed adopcją??[SIZE=1] nie wyobrazam sobie, że nie[/SIZE] Ja zawsze pisze w tytule wysterylizowana, maleńko jest ogłoszeń na allegro z tym w tytule, a ludzie tak szukają i zwiększam tym ogladalnośc bardzo naprawdę bardzo. Każdy kto dzwoni z ogłoszenia o suczce mówi, że wyszukał własnie w ten sposób, bo przejrzeć ileś tyś ogłoszeń niesposób
-
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
jogi replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
UlV wysoka ciąża? dziś jest 11 suka jeszcze nie urodziła, przyjechała 22? jeśli tak to masz 9 dni +11 = 20 dni czyli 3tyg, ciąża trwa mniej więcej 9 tyg -3tyg to jest 6 tydzień. Wtedy zaraz po przyjeździe można było zrobić sterylkę, to nie była wysoka ciąża, -
cieszę się ze to suczydło pojedzie na Wyspy:) kolejny polski burek się tu osiedli hihihi ja zabrałam dwoje dwa badań krwi nie powtarza się po pół roku, czasem tak jak napisała Furciaczek, jesli poziom przeciwciał jest za niski trzeba zrobić jeszcze raz. Całe badanie to duży koszt, więc jesli sunia była szczepiona kilka m-cy temu to dla bezpieczeństwa dobrzeby było ją jeszcze doszczepić, poczekać z 2tyg i wysłać krew do badania
-
[Wrocław] Tragedia ciężarnej - Miszka, owczarek collie - już w DT.
jogi replied to NaamahsChild's topic in Już w nowym domu
ale może odziedziczą urodę po mamie;) i będą chociaż w typie kolaka. Rozdadzą się jak świeże bułeczki, tylko potem jak zaczną dorastać i broić, to ich nawet to bycie w typie nie uchroni przed schronem albo ulicą ot smutna prawda:( -
zootechnika pewnie hahaha zmiękną;)